Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2010 o 19:22, eNcore napisał:

heh, ale ja właśnie mam na myśli innego pacza :P tego o którym mówisz to już dawno mam.
Tylko dziś w południe grałem było ok, wracam teraz i tu 300 Mb się pobiera - trochę nie
wiadomo skąd i po co...


Hmm, mam to samo, o co chodzi z tym patchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 19:42, RhastA napisał:

> heh, ale ja właśnie mam na myśli innego pacza :P tego o którym mówisz to już dawno
mam.
> Tylko dziś w południe grałem było ok, wracam teraz i tu 300 Mb się pobiera - trochę
nie
> wiadomo skąd i po co...

Hmm, mam to samo, o co chodzi z tym patchem?


"Hey guys,

The 300MB actually are all the game''s French, Spanish and German soundfiles, which Baron Nashor inexplicably devoured during last night''s maintenance.

This will not be adding anything new to the game, just fixing this problem.

Tecumseh

PS: another good reason to go do Baron early and often! Go punch that worm!"

Znalazlem to na leaguecraft.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 19:42, RhastA napisał:

> heh, ale ja właśnie mam na myśli innego pacza :P tego o którym mówisz to już dawno
mam.
> Tylko dziś w południe grałem było ok, wracam teraz i tu 300 Mb się pobiera - trochę
nie
> wiadomo skąd i po co...

Hmm, mam to samo, o co chodzi z tym patchem?


Ten pacz jest tylko na EU i nic nowego do gry nie wprowadza (podobno). Ma na celu naprawienie błędów dźwiękowych dla Francuskiej, Hiszpańskiej i Niemieckiej wersji językowej. Ile w tym prawdy to nie wiem, po prostu takie info obiło mi się o uszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 22:08, szmarcin napisał:

Grałem ostatnio ranked - 3vs3. Zalicza mi jednak partie jako unranked i dostaję tylko
85 ip za wygraną... czy coś jest nie tak?


Za mało meczy. Dopiero po 3 rozegranych dostajesz się do rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 00:25, ziptofaf napisał:

> Grałem ostatnio ranked - 3vs3. Zalicza mi jednak partie jako unranked i dostaję
tylko
> 85 ip za wygraną... czy coś jest nie tak?

Za mało meczy. Dopiero po 3 rozegranych dostajesz się do rankingu.


Wrong. Po 10, przynajmniej w 5v5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 00:39, wiader napisał:

Wrong. Po 10, przynajmniej w 5v5.

Możesz mieć już i po 4, jest opóźnienie po prostu. Mi dało bodaj po 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...chyba mam jakąś czarną serię porażek...8 lose pod rząd, 4 przez leaverów, reszta przez ludzi którym wydaje sie że umieją grać... wpienia mnie sytuacja kiedy np. Xin na początku gra świetnie, kosi jak należy...a po 15 min. leave. Bo co? Bo mu mamcia kazała coś zrobić i musiał zejść z kompa? O kant stołu rozbić takie tłumaczenia, trzeba umieć sobie zarezerwować czas na granie. Albo Teemo, nafeedowany, myślę sobie-pomoże wygrać. A tu figa, w late Teemo z pół Hp pcha sie na Morde, dostaje ulti i po meczu- Mordka tylko z duchem rozwaliła nam 2 turetty i inchib... ech... chyba nie dojdę do tego 30 lvl, a zostało mi już niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg tylko 8? To ja miałem serie w ranked od stanu 25/19 do stanu 27/37. Połowa gier chyba przegranych przez to, że nasz mid vs enemy mid kończył się epic failem. Ale cóż grałem dalej, aby sprawdzić czy mam jakieś zjebane konto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem przed chwilą do tej pory najdłuższą partię: 1h 16min. Co to była za gra. Mimo że ogólnie mieli 10 killow więcej i przez prawie cały mecz sprawiali wrażenie silniejszych(nieraz bilans był nawet +20 na ich korzyść) to nasz team wygrał. Oby więcej takich mecz! Wszyscy prezentowali podobny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 13:29, Ostrowiak napisał:

Fajnie fajnie, niedługo Europa dostanie płatność SMS-em. Miejmy nadzieję, że nie tylko
"cywilizowany Zachód".


Paysafecard mozesz dostac w Polsce praktycznie w każdym punkcie WWS Społem :) w nominałach 20,50,100,300 zł :) Tą karta mozesz płacić też na steam.

http://zapytaj.com.pl/Category/032,007/2,5884432,Jak_kupowac_na_Steam_bez_karty_kredytowej.html < - mój poradnik odnośnie jak sie płaci na steam.

polecam wejsc. http://www.paysafecard.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Ryze - kolejna postać, która nic nie robi w teamie. Może na niskich lvlach owni cyce, ale teraz gdy mam 30 lvl to ta postać jest strasznie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 19:16, SiDi napisał:

Co do Ryze - kolejna postać, która nic nie robi w teamie. Może na niskich lvlach owni
cyce, ale teraz gdy mam 30 lvl to ta postać jest strasznie słaba.


A z tego co ja pamiętam to przez 2 strony udowadniania, nikt nie chciał mi uwierzyć, że on jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 19:54, Wielki_Bubba napisał:

> Co do Ryze - kolejna postać, która nic nie robi w teamie. Może na niskich lvlach
owni
> cyce, ale teraz gdy mam 30 lvl to ta postać jest strasznie słaba.

A z tego co ja pamiętam to przez 2 strony udowadniania, nikt nie chciał mi uwierzyć,
że on jest słaby.


Właśnie grałem ze znajomymi i koleś wziął Ryze. Zasięg spelli strasznie mały. Zasięg zwykłego ataku również. Po prostu za każdym razem ktoś go był w stanie (nawet Shen!) dopaść i zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 19:54, Wielki_Bubba napisał:

A z tego co ja pamiętam to przez 2 strony udowadniania, nikt nie chciał mi uwierzyć,
że on jest słaby.


Też grałem z ryzem, przyznaje ci rajce, że jest do niczego. Na niskich lvl owszem może coś działa, ale na 30 to już kompletnie do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Człowiek chce pograć na wieczór w LoL''a i nie może... Ale od początku wpadłem na pomysł żeby wczoraj zrobić formata ok format się zrobił wszystko zrobione itd.. Szybkie zassanie LoL''a żeby móc na wieczór chociaż samemu na normalach pograć. A tu dupa gra się zainstalowała prawie, ponieważ przy instalacji Directa jakiegoś tam nie chciało pobrać pliku więc może dlatego problem, ale mój problem polega na tym iż odpalam clienta już wybieram Chara i wyskakuje okieneczko "The Launcher has experienced an error. Please restart this application." I dupa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować