Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2012 o 00:44, sirufok napisał:

Vi już dostępna jakby kto nie wiedział.


Już grałem, strasznie fajny champ, sporo dmg, dobra ucieczka, ult spoko. Tylko wydaje mi się, że w early jej dmg jest op (na full q lvl 1 zdjąłem irelii pół hp). Nie wiem czy opłaca się na tym budować trinity, jest niby w polecanych tak samo jak u riven, ale u riven ja osobiście nigdy bym nie złożył trinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące raportowania. Jeśli ktoś z przeciwnej drużyny napisze na /all chacie "report my team" i ja wyślę raport na niego z wyjaśnieniem, że on przecież jest w swojej drużynie, czyli poprosił również o to, żeby go raportować, to zostanie ukarany?

Poza tym czy można wysłać raport na kogoś, kto skłamał w champion select? Wczoraj miałem takiego gościa, który powiedział, że w drugim sezonie grał 70 rankedów Fizzem i wygrał 65% z nich, a w rzeczywistości było to odpowiednio 10 i 30%. I czy takie coś jest "raportowalne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 11:41, matiz123 napisał:

Mam pytanie dotyczące raportowania. Jeśli ktoś z przeciwnej drużyny napisze na /all chacie
"report my team" i ja wyślę raport na niego z wyjaśnieniem, że on przecież jest w swojej
drużynie, czyli poprosił również o to, żeby go raportować, to zostanie ukarany?


Zależy od tego kto uważnie czyta reporty. Ja bym pewnie się uśmiechnął i zgodził się z twoim tokiem rozumowania po czym kliknął na punish. Ale ostatnio w noobskim Tribunalu mnóstwo osób klika na pardon ;-;

Dnia 20.12.2012 o 11:41, matiz123 napisał:

Poza tym czy można wysłać raport na kogoś, kto skłamał w champion select? Wczoraj miałem
takiego gościa, który powiedział, że w drugim sezonie grał 70 rankedów Fizzem i wygrał
65% z nich, a w rzeczywistości było to odpowiednio 10 i 30%. I czy takie coś jest "raportowalne"?

Na chwilę obecną nawet nie można w trybunale zerknąć na champ select i chat po skończeniu meczu. A nawet gdyby można było... niektórzy piszą "2k elo smurf, GG". Co teoretycznie powinno być dużo większym kłamstwem. I banów za to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 11:46, ziptofaf napisał:

Zależy od tego kto uważnie czyta reporty. Ja bym pewnie się uśmiechnął i zgodził się
z twoim tokiem rozumowania po czym kliknął na punish. Ale ostatnio w noobskim Tribunalu
mnóstwo osób klika na pardon ;-;

Ja ostatnio przy takiej sytuacji zapytałem "krzykacza", czy jego też raportować i efekt był taki, że potem zaczął pisać "report my teammates plz". :D

A drugi przykład chyba faktycznie nie jest aż tak poważny, żeby za to karać. Chociaż można powiedzieć, że przez takie zachowanie straciłem zaufanie do innego członka drużyny i zacząłem się spodziewać, że nie zagra on dobrze, co również wpłynęło na moje zaangażowanie i chęć do gry (zwłaszcza wtedy, gdy Fizz zaczął przegrywać lane''a). Ale to jednak jest nieco zbyt naciągane. :P

W sumie to jeszcze trochę mi brakuje opcji, żeby raportować po tym jak ktoś wyjdzie z champion select. Chodzi mi o przypadki, że ktoś zacznie flame''ować na czacie, zrobi troll picka, przez co ktoś inny dodge''uje. I kończy się to tak, że normalny gracz musi czekać pół godziny na kolejną grę, a trollowi nic nie grozi. Oczywiście musiałby się w takich przypadkach zapisywać czat z champion select, żeby można było kogoś ukarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 11:41, matiz123 napisał:

Mam pytanie dotyczące raportowania. Jeśli ktoś z przeciwnej drużyny napisze na /all chacie
"report my team" i ja wyślę raport na niego z wyjaśnieniem, że on przecież jest w swojej
drużynie, czyli poprosił również o to, żeby go raportować, to zostanie ukarany?

Jeżeli ktoś woła "report my team" tylko dlatego, że zostali ograni albo źle im poszło, to jako jedyny powinien zostać zreportowany, a w Trybunale powinno mu się wciskać czerwony przycisk. Sam Riot zrobił gęsty przesiew osobników stosujących słowo "report" jako argument czy groźbę. I całkiem słusznie.

Dnia 20.12.2012 o 11:41, matiz123 napisał:

Poza tym czy można wysłać raport na kogoś, kto skłamał w champion select? Wczoraj miałem
takiego gościa, który powiedział, że w drugim sezonie grał 70 rankedów Fizzem i wygrał
65% z nich, a w rzeczywistości było to odpowiednio 10 i 30%. I czy takie coś jest "raportowalne"?

Na dobrą sprawę można by to podpiąć pod "Assisting Enemy Team", gdyż okłamując was i biorąc Fizza którym ma 30% skuteczności świadomie osłabił waszą ekipę.

Co do reportowania przed i po grze, część graczy którzy naprawdę korzystają z narzędzia do reportowania by wyplenić chwasty a nie dać upust swojej złości, robi screeny after game chata, po czym linkuje je w opisie. Co do pre game chata możesz spróbować zrobić screena a potem przesłać go Riotowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 12:18, luzac napisał:

Co do pre game chata możesz spróbować zrobić screena a potem przesłać go Riotowi.

Też prawda, jakoś o tym nie pomyślałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą pobiłem chyba swój rekord elo w normalach. O ile platyny to normalka prawie co rozgrywkę to w ostatniej grze 3 osoby w teamie miały ramkę diamentową, aktualnie chyba każdy 2100 +. Dużo bardziej przyjemniejsze są takie gry bez ciśnienia niż rankingowe z przedziału 1600 +. Przynajmniej dla mnie, ale co ja tam wiem, zagrałem z 15 gier w s2 i dałem sobie spokój. Jako osoba dosyć nerwowa, trafia mnie jak jakiś random gra jak retard więc po prostu rankingowe nie są dla mnie.

Edit: Żeby nie było, w premade jak komuś z teamu nie idzie to raczej mnie to nie rusza w końcu z ekipą zawsze gra się dla zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 17:24, luzac napisał:

Jak miło, nie spodziewałem sie, że te zmieny tak szybko nastąpią. :P Poza tym mam w końcu sensowny powód, żeby cokolwiek refundować, bo kupiłem Lee Sina nieco ponad miesiąc temu, także nie dostałem różnicy w cenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol niezla zagrywka riotu.
w 1szym tygodniu po wyjsciu championa tylko cena IP jest podwyzszona - dzieki temu wiecej osob skusi sie na kupowanie wtedy za rp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że za trzecim nowym champem pojawi się cena 3150 jednego ze starszych

tyle że, a tak zauważyłem niechcący...

co trzecim? już nie ogarniają balansu, ile jeszcze będzie tych brudasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować