Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2012 o 10:58, BlackBomb napisał:

Garen miał ciężko z Riven na linii? Skoro linia to early game, silence i Riven przegra
każdy trade. W late jest lepiej, ale to już zależy od buildów.


Zmienili silence i dali mu inne skalowanie- kiedyś miałeś 2,5 sekundy na każdym poziomie, a teraz 0,5 się zaczyna, więc nie jest tak różowo.

Dnia 23.12.2012 o 10:58, BlackBomb napisał:

a propo Riven to zacząłem nią sporo grać jeszcze przed nowym sklepem, nawet skina kupiłem,
a kilka dni temu czytałem jakieś patch notes i dostanie według mnie dość mocnego nerfa,
ggwp riot


Dostanie, bo jest op :)
Równają np regeny champów, więc czemu ma mieć 2x więcej niż inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że taki nerf silence dostał, dzięki teraz linia będzie w miarę wygrywalna :D Co do Riven nie zaprzeczę, op. Za to przydałby się buff Vi, brakuje jej lekko dmg według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesząc się ze świątecznego urlopu zapomniałem, że masa rozwydrzonych dzieci też ma wolne. Efekt? Zwiększone natężenie "i dont care i troll" bo komuś się nie spodobało, że nie zagra na linii którą CHCE <tupanie nóżkami>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 12:37, ChrisBgnr napisał:

Ciesząc się ze świątecznego urlopu zapomniałem, że masa rozwydrzonych dzieci też ma wolne.
Efekt? Zwiększone natężenie "i dont care i troll" bo komuś się nie spodobało, że nie
zagra na linii którą CHCE <tupanie nóżkami>


Tak, widać to głównie na rankedach, bo z ułożeniem teamu na normalach jakoś nigdy nie mam problemu. Wpada taka trójka, wszyscy piszą "solotop" i resztę mają gdzieś. Serio, po co grać rankedy jak się umie (albo jak się zwykle okazuje nie umie) grać tylko na jednej linii? A potem tylko "ok I troll" i człowiek musi dodge''ować i czekać pół godziny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 12:37, ChrisBgnr napisał:

Ciesząc się ze świątecznego urlopu zapomniałem, że masa rozwydrzonych dzieci też ma wolne.
Efekt? Zwiększone natężenie "i dont care i troll" bo komuś się nie spodobało, że nie
zagra na linii którą CHCE <tupanie nóżkami>


Mnie też to dotknęło - 11 przegranych rankedów z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 12:37, ChrisBgnr napisał:

Ciesząc się ze świątecznego urlopu zapomniałem, że masa rozwydrzonych dzieci też ma wolne.
Efekt? Zwiększone natężenie "i dont care i troll" bo komuś się nie spodobało, że nie
zagra na linii którą CHCE <tupanie nóżkami>


Z ciekawości zagrałem 2 rankedy, 1win 1lose, teamy w miarę normalne miałem, ale przeciwników to właśnie opisałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja zauważyłem, że po zmianie sezonu towarzystwo się bardziej wyluzowało. Ostatnio na przykład miałem jungle Ezreala i nikt się nie przejął specjalnie, Ezreal robił swoje, gankował jak mógł i w końcu wygraliśmy :)
Podczas gdy jeszcze niedawno to byłby dodge na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 10:35, Budo napisał:

Atmogsa nie opłaca się na nim składać, chyba, że chcesz być kompletnie niezabijalny...
ale średnio się to opłaca imo, Garen teraz może poważnie przypieprzyć jak się mu zbuduje
trochę damage.


Właśnie z takim nastawieniem pickuję Garena - gdy czasem nie chce mi się zbytnio myśleć i chcę być absolutnie niezabijalny, stankować wszystko dla teamu a i jeszcze zebrać masę fragów, bo jednak budując np atmoga i jakieś frozen mallet/sunfire cape ma się te 200 AD i 18% szans na kryta, papiery topnieją na jedno E. Choć pewnie armor pene to też ciekawa opcja. W każdym razie moim zdaniem to się absolutnie sprawdza, ja się nie zawiodłem na tym.

EDIT: lol @ 42k IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 15:17, Outlander-pro napisał:

EDIT: lol @ 42k IP


Dlatego się śmieję z tych, co narzekają, że ip mało i riot chciwy. Ostatnio jeszcze jakiś refund dostałem, cały czas coś kupuję i i tak mam te 35-45k ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 15:13, Budo napisał:


Ja zauważyłem, że po zmianie sezonu towarzystwo się bardziej wyluzowało. Ostatnio na
przykład miałem jungle Ezreala (...)

Bo jungla nagle się zrobiła mało popularna. Wolniej się expi i ludzie są happy jeśli uda się od niej wymigać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 15:46, Hummer napisał:

No jak się gra po 10 gier dziennie to nie dziwne :F



Zdziwiłbyś sie, bo najwięcej customów gram, aramów za które nie ma ip ^^

btw a''propos tego co pisałem wyżej, miałem właśnie grę, gdzie na mida poszedł ap taric. Mówię ok, zobaczymy- 20/2/23 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 15:17, Ostrowiak napisał:

ez junger op

spróbuj wygrać z ad carry swainem

Dobrze było, wygrać też można, ale nie z nidallą supportem co nie potrafi saportować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 15:22, Budo napisał:

> EDIT: lol @ 42k IP

Dlatego się śmieję z tych, co narzekają, że ip mało i riot chciwy. Ostatnio jeszcze jakiś
refund dostałem, cały czas coś kupuję i i tak mam te 35-45k ip.

Jak patrze na swoje konto i konta innych co nie mają +1000 meczy to cały czas brak IP. Bo runy, bo chempiony i jeśli by grać 1 mecz dziennie to trzeba mieć 2xdouble ip bust. Gdy już się ma sporo część bohaterów które chciało się mieć, to można patrzeć jak bank rośnie. Wystarczy spojrzeć na Oce. 100k w banku i praktycznie zero wydotków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 20:37, Mange napisał:

Wystarczy spojrzeć na Oce. 100k w banku i praktycznie zero wydotków.


To ty myślisz, że taki Oce kupuje se postacie za IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 21:37, sirufok napisał:

> Wystarczy spojrzeć na Oce. 100k w banku i praktycznie zero wydotków.

To ty myślisz, że taki Oce kupuje se postacie za IP?

Jeśli ma ochotę to tak, mimo tego większość to są bundle ze skinem. Choć na początku też wysiał wydawać ip, bo by miał więcej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować