Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2012 o 23:54, Outlander-pro napisał:

Ciężko pracuj na podbicie elo o 80 punktów przez cały tydzień.
Strać wszystko w trakcie jednego dnia.
Priceless.
Wracam do normali, bo to bezsens.



1 zasada rankedów- jak przegrasz, to nie graj kolejnego rankeda. Idź na normala, arama, dominion, cokolwiek, albo wyłącz lola. Czytałem o tym fajny artykuł, który mówił, że im więcej przegrywasz, tym bardziej się frustrujesz i sam gorzej grasz w efekcie, rozpraszasz się, popełniasz błędy, zaczynasz robić flame w grze itd itp. Szkoda nerwów, przegrałeś? Rób przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 11:31, Hummer napisał:

Trać 10, dostawaj 12. Free elo. Głupie nie? Nie graj, a ugraj.

Jak na razie, po rozegraniu 67 rankedów w S3 mam raczej - trać 20, dostawaj 16. Zatem głupie, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 11:51, Budo napisał:

1 zasada rankedów- jak przegrasz, to nie graj kolejnego rankeda. Idź na normala, arama,
dominion, cokolwiek, albo wyłącz lola. Czytałem o tym fajny artykuł, który mówił, że
im więcej przegrywasz, tym bardziej się frustrujesz i sam gorzej grasz w efekcie, rozpraszasz
się, popełniasz błędy, zaczynasz robić flame w grze itd itp. Szkoda nerwów, przegrałeś?
Rób przerwę.


Ja bym poszedł dalej, i zastanowił się czy frustrowanie się porażką na rankedzie nie powinno prowadzić do całkowitego odstawienia ich.xD
Sam za wiele nie gram ranków(w tym sezonie na 2 zagrane mam 100% wygranych :P), ale jakoś totalnie nie rusza mnie przegrywanie. Kilka porażek z rzędu(kiedy sam gram nieźle, czy kiedy mi za bardzo nie idzie)? Żaden problem.:D Przynajmniej można czasami wrzucić screen na forum i się pochwalić, jak to się samemu dobrze gra, a reszta drużyny to debile.:P
Poważnie mówiąc, to kiedyś wszyscy ''LoLowi frustraci'' trafią na problemy, które są nieskończenie bardziej poważne niż ''gra'' i może wtedy domyśla się, że jakiekolwiek przejmowanie się nią nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiadomo, że nikt normalny ciąć się nie będzie, ale mi tam czasami ręce opadają jak widzę jakie boty grają :)
Szczególnie jak przegrywasz przez trolla, feedera itd itp. Nie jest to fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 12:47, Outlander-pro napisał:

> Trać 10, dostawaj 12. Free elo. Głupie nie? Nie graj, a ugraj.
Jak na razie, po rozegraniu 67 rankedów w S3 mam raczej - trać 20, dostawaj 16. Zatem
głupie, tak.


Graj duo, najlepiej z zaufanym znajomym. Mi dzieki temu poki co udalo sie wyjsc na prowadzenie trzema wygranymi rankedami, gdy wczesniej mialem -6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 18:38, BlackBomb napisał:

Przecież mogę być odważny mając "drugie" życie. Od lvl 8 to tylko -10 na resistach.


Nie nie, to nie to ci wytknięto ^^ Gdybyś powiedział balls deep to byłoby to poprawne ale deep balls...hmm... w wolnym tłumaczeniu oznaczałoby to głębokie jajca xD Cokolwiek miałoby to znaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 18:38, BlackBomb napisał:

Przecież mogę być odważny mając "drugie" życie. Od lvl 8 to tylko -10 na resistach.

Nope. Miałem na myśli wykorzystanie zwrotu "balls deep" :>
Chodziło Ci raczej o "balls of steel"; "[to go]balls deep" tyczy się agresywnych i brawurowych zagrań głęboko na terytorium wroga (przy okazji - wykorzystanie podobnego zwrotu w komentowaniu tradycyjnych sportów poskutkowałoby końcem kariery temu kto go wykorzystał), a nie postawy wynikającej z braku strachu przed śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2012 o 18:05, Dartitwo napisał:

Graj duo, najlepiej z zaufanym znajomym. Mi dzieki temu poki co udalo sie wyjsc na prowadzenie
trzema wygranymi rankedami, gdy wczesniej mialem -6


Tak, głównie gram duo. A potem coś mnie nachodzi by zagrać solo. I przegrywam 5 meczy z rzędu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 23:27, Outlander-pro napisał:

Tak, głównie gram duo. A potem coś mnie nachodzi by zagrać solo. I przegrywam 5 meczy
z rzędu :P


Czyli, że duo partner cię karuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że to nieprawda, że ludzie kupują konta z diamentowym elo ale dzisiaj na rankedzie(1500 elo) miałem Ahri z diamentową ramką która grała jakoś na poziomie 1200 xd Beczka śmiechu, tylko szkoda, że miała kate przeciwko sobie która grała jak trzeba więc skończyło się legendarną katariną ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować