Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2013 o 22:06, Ecko09 napisał:

Słabiutki ten Epik :D A byli jednym z faworytów turnieju hehe


Jak się pickuje Assassina na Irelię to potem się tak kończy... Westrice, the master Thrower. Choć w sumie nie ma co ukrywać, to był bardzo ładny wyrównany mecz. A nie jakiś noobstomp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 15:07, Nightdew napisał:

Polecacie legendarny skin dla nocturne? Mam dylemat czy by sobie pierwszego legendarnego
nie sprawić, jednak ten koszt trochę odstrasza...


Polecacie? Czyli co jeśli chodzi ci o to czy polepszy ci on skilla to chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 15:07, Nightdew napisał:

Polecacie legendarny skin dla nocturne? Mam dylemat czy by sobie pierwszego legendarnego
nie sprawić, jednak ten koszt trochę odstrasza...


Paranoia sound OP. Sam wygrywa grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2013 o 15:27, Ciekawski94 napisał:

Polecacie? Czyli co jeśli chodzi ci o to czy polepszy ci on skilla to chyba nie.


Jak ja kocham inteligentne, nic nie wnoszące do dyskusji odpowiedzi...

Dnia 12.01.2013 o 15:27, Ciekawski94 napisał:

Paranoia sound OP. Sam wygrywa grę.


Dźwięki mi się bardzo podobają, ale sam wygląd jest zarąbisty. Na tle innych legendary jak dla mnie wypada najlepiej, a do tego jest championem którego ogarniam bardzo dobrze więc pewnie skuszę się na zakup (chociaż za to miałbym 4 skiny w przecenie:/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 15:49, Nightdew napisał:

Dźwięki mi się bardzo podobają, ale sam wygląd jest zarąbisty. Na tle innych legendary
jak dla mnie wypada najlepiej, a do tego jest championem którego ogarniam bardzo dobrze
więc pewnie skuszę się na zakup (chociaż za to miałbym 4 skiny w przecenie:/).


A ja uwielbiam, jak komuś się dany skin podoba, a pyta się innych czy go polecają.:P Jak napiszemy w kilka osób, że go nie polecamy, to nie kupisz? xD


Btw, potrzebuję ustawić jakieś runy pod solo topa Malphem. Teraz gram na jakiś dziwnych(czerwone i quinty na ad, zółte flat armor, niebieskie mr p/l). O ile armor i mr chyba jest dobrze, to myślę czy by reszty na coś nie wymienić.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, z perspektywy czasu chciałbym mieć te dwa/trzy legendarne skiny do postaci którymi gram cały czas, aniżeli kupować skiny do postaci którymi nawet nie gram. A trochę się ich nazbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 16:06, Nephren-Ka napisał:

A ja uwielbiam, jak komuś się dany skin podoba, a pyta się innych czy go polecają.:P
Jak napiszemy w kilak osób, że go nie polecamy, to nie kupisz? xD


W jakim celu pisałbym niby posta, gdybym był pewny zakupu? Jeżeli kilka osób napisałoby konkretne argumenty przeciw to tak, na 100 % bym nie kupił. Co ma do tego, że mi się podoba, skin kosztuje 1800 rp więc chcę się upewnić. Nie s*** kasą na prawo i lewo żeby zdecydować się na zakup tylko dlatego, że mi się podoba.

>Szczerze, z perspektywy czasu chciałbym mieć te dwa/trzy legendarne skiny do postaci którymi gram cały czas, >aniżeli kupować skiny do postaci którymi nawet nie gram. A trochę się ich nazbierało.

Też dzisiaj doszedłem do takiego wniosku, niestety refund już tak daleko nie sięga:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 16:06, luzac napisał:

Szczerze, z perspektywy czasu chciałbym mieć te dwa/trzy legendarne skiny do postaci
którymi gram cały czas, aniżeli kupować skiny do postaci którymi nawet nie gram. A trochę
się ich nazbierało.


Witaj w klubie.
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wg mnie najsłabszy legendary. W grze nie robi zbyt wielkiego wrażenia tez, ja bym się mocno zastanowił. Ot transformer Nocturne, nothing special.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie posiadam tego skina ale grałem sporo z kumplem w duo co go posiada więc się trochę naoglądałem, więc tak jak już wspomniałeś dźwięki ma świetne, tak samo nowe efekty na Q i W są bardzo fajne i tak naprawdę to tyle. Sam wygląd skina mnie osobiście nie powala, chociaż ma fajny taniec ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 18:09, luzac napisał:

Azjatyckimi drużynami które wystąpią w Katowicach będą Azubu i Azubu.


Co do katowic, nie wie ktoś jak rozdają te skiny? Wydrukowałem sobie już to co tam wymagają, a potem gdzie oni stoją mniej więcej? Przy wejściu, gdzieś tam w bunkrze? Nie zabraknie im tego? Bo nie mam zamiaru sie cisnąć z całym tym bydłem i liczyć że im coś zostanie. Plus dziewczynie bym przy okazji wziął, dają mi jeśli wezmę też jej kupon czy nie dadzą jednej osobie dwóch?
Pytam bo nie będzie mnie tam długo, a fajnie byłoby se pamiątkę załatwić, bo samych zawodów oglądać nie będę, tylko rozejrzeć się jak toto wygląda głównie jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 18:09, luzac napisał:

Azjatyckimi drużynami które wystąpią w Katowicach będą Azubu i Azubu.

No to chyba właśnie poznaliśmy dwóch finalistów ;p a trzeci będzie Fnatic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować