Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem czy to jest w Twoim linku o tym co myśli Morello, ale odgrażał się coś, że warmog op. No masakra, tankom już wszystko zabierają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 18:32, Budo napisał:

Nie wiem czy to jest w Twoim linku o tym co myśli Morello, ale odgrażał się coś, że warmog
op. No masakra, tankom już wszystko zabierają :/


Dlatego, że jest tani i większość ludzi je kupuje. Prawie każdy jungler, jakieś Katariny rushują jako pierwszy czy drugi item i weź se taką ubij. Jest ostatnio zbyt popularny, a zarazem efektywny, więc chcą coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy się, balans w lolu równa się obcinaniu mocy wszystkich champów wokół, zamiast wyrównywaniu szans

skoro w obecnej mecie większość postaci w mid rzuca jakieś mikre pierdnięcia a nie porządne ataki, to nie dziwota, że warmog op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 19:00, Budo napisał:

No, ale ja gram tankami, jak żyć?


Z tego co ja zauważyłem to coraz mniej osób decyduje się grać na full tanka. I według mnie to jest dobre rozwiązanie. Oczywiście zawsze są wyjątki, ale w obecnych czasach nie warto już być tylko i wyłącznie tankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 19:18, sirufok napisał:

> No, ale ja gram tankami, jak żyć?

Z tego co ja zauważyłem to coraz mniej osób decyduje się grać na full tanka. I według
mnie to jest dobre rozwiązanie. Oczywiście zawsze są wyjątki, ale w obecnych czasach
nie warto już być tylko i wyłącznie tankiem.



No, ale panie jak to tak to :/
Podobało mi się, że grając Nautilusem, Alim, Mao, Leoną, Nunu itd itp. mogę tankować i inicjować dla drużyny i bawić się cc pochłaniając przy tym obrażenia. Teraz jest ciężej, resisty się mniej liczą, a podstawowe przedmioty często są droższe :<
Nie wiem, splashować ap, albo brać typowo supportowe itemy jak locket, shurelya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shurelya to item nie tylko dla supportów. Mieć w teamie 2 zamiast jednej naprawdę potrafi się opłacić.
Zacznij miksować itemy tankowate z tymi, które dają też dmg lub jakieś utility. Testuj różne możliwości i zobaczysz czy Ci to pasuje. Ja nie mówię, że tak się teraz powinno grać, ale itemy stricte tankowe przestają już grać główną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 22:34, Dartitwo napisał:

Ja tu widze czworke


Przeczytaj chociaż pierwszą linijkę tekstu, a dopiero patrz na obrazki...
Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 22:39, Outlander-pro napisał:

Przecież ta przecene weszła w życie już z 3 tygodnie temu.


A, no wlasnie, ja nawet na to nie patrzylem bo to dawno bylo i taki mindfuck nagle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 22:39, Outlander-pro napisał:

Przecież ta przecene weszła w życie już z 3 tygodnie temu.


Jesteś pewien, że w sklepie już byli w nowej cenie?
W takim wypadku pan z Riotu nie pisałby chyba, że właśnie to zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2013 o 23:09, sirufok napisał:

Jesteś pewien, że w sklepie już byli w nowej cenie?
W takim wypadku pan z Riotu nie pisałby chyba, że właśnie to zrobili?


Pewny. Chyba, że ten Lee Sin kupiony za 4,8k 3 tygodnie temu to był jakiś bug sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 23:09, sirufok napisał:

/ciach/

Czytaj uważnie. "As previously announced, we’ll be reducing champion prices on a fixed schedule going forward, which is primarily based on champion release dates." - Hippalus odnosi się do nowych przecen. Następne zdanie jest tylko przypomnieniem dla tych, którzy wcześniej tych przecen nie zauważyli (a te miały miejsce gdy tylko pojawił się poprzedni news).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować