Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Da radę rammus na lajnie w jakimkolwiek składzie? Jeśli tak, to jak toto budować? Pograłbym, bo na iemie dorwałem skina, ale up mi sie trochu wydaje. W jungli coś da radę, taunt op, ale tak to chyba nie ma miejsca zbytnio, szczegolnie jak hp sie bardziej oplaca budowac. Ktoś ma jakieś zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AL bedzie mialo teraz psyche zryta przez te troll buildy i trollpicki na tym turnieju, ja bym sie chyba czul zmieszany z blotem na ich miejscu :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ponad miesiąc temu jak Rain Man grał Rammusem na topie, muszę przyznać że dość mocno wygrywał, nawet przeciwko Irelii na której taunt działał 0,00005 sekundy xD Wiem, że budował raczej standardowo armor, ale za nic nie przypomnę sobie czy miał jakieś ap itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczytywała mi się gra rankingowa, gdy nagle gra wyłączyła się, no to szybko relog i reconnect, nie można się połączyć. No to jeszcze raz ... i tak po kilku próbach w ogóle nie mogę się zalogować. Scumbag Riot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 10:57, Ostrowiak napisał:

queue strikes back

3 min - 11 min - 55 min


U mnie jak wyskoczyło na początku 11 minut to później systematycznie spadało. Poor Ostrowiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Możesz troll supporta robić, ale team Cię nie będzie kochał za to xD
Raczej nigdzie rammus nie działa oprócz dżungli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, masywne lagi zaczęły się znowu, nic nie poprawili od 1 dnia (a raczej od 1 turnieju), nie wiem jak to możliwe...chyba koniec oglądania IEMa na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 13:15, Ecko09 napisał:

Dobra, masywne lagi zaczęły się znowu, nic nie poprawili od 1 dnia (a raczej od 1 turnieju),
nie wiem jak to możliwe...chyba koniec oglądania IEMa na dziś.


Aż tak tragicznie to nie było. Dopiero pod koniec zaczęło się trochę ścinać. Zobaczymy w następnej jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 13:15, Ecko09 napisał:

Dobra, masywne lagi zaczęły się znowu, nic nie poprawili od 1 dnia (a raczej od 1 turnieju),
nie wiem jak to możliwe...chyba koniec oglądania IEMa na dziś.

Widać, trzeba mieć po prostu szczęście. Wczoraj cięło mi na 720+, 720, 480, 360, wszędzie. A dzisiaj wszystko super klarownie w 720p. Spróbuj innej przeglądarki może (?). Kiedyś na firefoxie miałem zacięcia, a na IE wszystko w porządku było ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dat spears!
xPeke jak na razie MVP IME Katowice, imo.
Niesamowita gra, ale nie sądzę, żeby w trzecim meczu Azubu pozwoliło fnatic na Kha''Zixa albo Nidalee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 13:42, Nightdew napisał:

Na jakiej zasadzie można wygrać skiny o których cały czas informacja podczas streamu
na pasku?

Piszesz na Twitterze odpowiedź na zadane na wizji pytanie dodając na początku (lub na końcu) taki #IEM albo #riotcodes i jak będziesz miał szczęście to Cię wylosują i dostaniesz PW z kodem bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 14:37, Ecko09 napisał:

> heh ale kha sie epicko wyleczył na jungli :)
A nie na pająkach Elise?

Wydawało mi się, że na upiorach, ale może faktycznie pająki Elise wysłała. Będzie trzeba powtórkę obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować