Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

2 gry promocyjne do plat I i...nigdy, ale to nigdy nie miałem łatwiejszych wygranych rankedów niż te 2 mecze xD Co fajniejsze, w 2 meczu grałem na diamond I Anivie na midzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może Twoje mmr było zbyt niskie i system Cie cofnął, bo chyba gracze sie wkurzali o te niskie wartości dostawanych LP przy zblizaniu sie do 100, to teraz system generuje takie kwiatki, zeby jakos to wyrownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 00:10, Ecko09 napisał:

2 gry promocyjne do plat I i...nigdy, ale to nigdy nie miałem łatwiejszych wygranych
rankedów niż te 2 mecze xD Co fajniejsze, w 2 meczu grałem na diamond I Anivie na midzie
xD


No i do tej pory nie wrzuciłeś ani jednego skrina żeby się pochwalić? Jakieś lamerskie gry wszyscy wrzucają, a jak ktoś podbija platynę to nic nie pokaże.

Spoiler

Wszyscy chcemy zobaczyć kto cię tak karuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ta gra pokazuje na każdym kroku, że nie da się bez wkur... grać. Wczoraj win 2 z 3 oczywiście w pierwszej grze afk od 1 lev, w drugiej gościu który afkował od 7 lev i jak zobaczył że mimo to wygrywamy 4 vs 5 zaczął feedować. Dzisiaj win 2 of 3, pierwsza gra win a później z wygranej gry gościu dc w połowie i lose 4 vs 5, w trzeciej dc od 1 lev. Naprawdę staram się szukać sytuacji i gier którę działają w taki sposób na moją korzyść... Może nie mam już dość rankedów, ale takiego dobrego grania ze swojej strony. Co z tego, że człowiek wyciska zawsze z siebie wszystko jak ludzie mają wyje****. I tak, musiałem się wyżalić bo o ile przez ostatnie 100+ gier miałem wszysto gdzieś to ostatnio co lol wyprawia jest żenujące. Co prawda tydzień zajęło mi wbicie z silver V do gold V więc prędzej czy później wbije również plat V, ale jak widzę że współlokator który zaczynał też z silver V(taki mały zakład kto pierwszy będzie w diamencie) jest już w plat 1 bo raczej nie ma takich faili(co prawda zaczynał 2 tyg wcześniej) to mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił, że po przegraniu 4 ranków po awansie spada się znowu dywizje niżej. Przegrałem właśnie 4 na 0 lp i cały czas jestem w tej samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 19:07, Nightdew napisał:

Ktoś mówił, że po przegraniu 4 ranków po awansie spada się znowu dywizje niżej. Przegrałem
właśnie 4 na 0 lp i cały czas jestem w tej samej.


w ostatnim patchu chyba trochę złagodzili te zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotacja:
IP RP
450 260 Ashe
1350 585 Taric,Jax,Warwick,Nasus
3150 790 Anivia,Olaf,Rammus
4800 880 Brand,Caitlyn
6300 975 -----------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 20:22, sirufok napisał:

Rotacja:
IP RP
450 260 Ashe
1350 585 Taric,Jax,Warwick,Nasus
3150 790 Anivia,Olaf,Rammus
4800 880 Brand,Caitlyn
6300 975 -----------------


Ale nudy. Ciekawe ilu failujących nasusów się pojawi na topie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 20:57, Outlander-pro napisał:


> w ostatnim patchu chyba trochę złagodzili te zasady

Ciekawe, bo ostatnio przegrałem 2 mecze i spadłem.


Może Riot Cie nie lubi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 20:57, Outlander-pro napisał:

Ciekawe, bo ostatnio przegrałem 2 mecze i spadłem.



Demotion nie zależą od jakiegoś czasu od LP a MMR. Jeśli masz spory nadmiar ELO/MMR bo na przykład grałeś duo z kimś wyżej od siebie a potem przegrywałeś samemu to często dopiero po 5 grach na zero LP cię zrzuci w dół. Ale czasem wystarczy 1-2. W przypadku świeżego dobicia do nowej dywizji to jednak nie jestem pewny jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego nie mogę uruchomić gry? Kiedy włączam to wyskakuje logo League of legends i nic wiecej. Komputer to Radeon 9600, 1gb ram, amd 1.8Ghz windows xp 32bity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 22:18, Sericulum napisał:

Ktoś wie dlaczego nie mogę uruchomić gry? Kiedy włączam to wyskakuje logo League of legends
i nic wiecej. Komputer to Radeon 9600, 1gb ram, amd 1.8Ghz windows xp 32bity



Miałem podobny sprzęt i niestety lolek mi nie hulał wtedy... prawdopodobnie po prostu za słaba maszyna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wbiłem się znowu do dywizji wyżej, podbiłem na win streaku do 64 lp, tylko po to by wpaść w loss streak i znowu spaść. Już trzeci raz ten sam schemat. Doh.

Tym razem wystarczyło przegranie jednego meczu mając 0 lp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 23:21, Outlander-pro napisał:

Cóż, wbiłem się znowu do dywizji wyżej, podbiłem na win streaku do 64 lp, tylko po to
by wpaść w loss streak i znowu spaść. Już trzeci raz ten sam schemat. Doh.

Tym razem wystarczyło przegranie jednego meczu mając 0 lp.

To jest chyba tak, że po przejsciu jest ileś tam gier kiedy jesteśmy nietykalni i nie możemy spaść, a dalej zależy to od naszego mmr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować