Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2013 o 12:33, Latimeria napisał:

Hmm... nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Dlaczego za późno?


Ponieważ gdy zaczniesz grać pvp na 20~ lvlu to będziesz się prawdopodobnie mierzyć z ludźmi na podobnym lvlu co Ty ale z dużo większym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 12:33, Latimeria napisał:

Hmm... nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Dlaczego za późno?

Chodzi o to, że każda gra z botami uwstecznia. Każda gra z innymi ludźmi nawet kolejna w serii 20 przegranych powoduje że jesteś lepszym graczem. Boty są po prostu głupie i można je do bólu okładać. Doświadczony gracz pvp w czasie meczu z botami jeżeli się postara wyciąga staty 50/0/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 12:33, Latimeria napisał:

Grałam na beginnerze, bo nigdy wcześniej nie grałam w tego typu gry. Tyle rzeczy naraz
do ogarnięcia. Smartcasty to jak dla mnie jeszcze abstrakcja i oprócz Garena mam problem
z walką wręcz, dużo lepiej mi idzie bohaterami walczącymi z dystansu.


Nieważne, beginner to zło, smartasty olej na razie i tak przydają się tylko na niektórych champach.

Dnia 02.03.2013 o 12:33, Latimeria napisał:

Hmm... nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Dlaczego za późno?


Bo będziesz jechać na botach do 30 poziomu, a potem się zderzysz z brutalną rzeczywistością przeciwników, którzy potrafią oddać, albo mają smerfa w platynie i to będzie bardzo nieprzyjemne. Boty tylko jako wypróbowanie nowego championa, albo jakiegoś dziwnego buildu. Graj pvp. Na botach nie nauczysz się gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 12:33, Latimeria napisał:

Hmm... nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Dlaczego za późno?


Powtórzę za tłumem, ale jeszcze jaśniej:
Jeśli masz 11lvl to dobierze Ci ludzi na około tym samym poziomie, z tym, że większość ten lvl zdobyła grając z żywymi przeciwnikami, dlatego tak naprawdę mają przed Tobą przewage tych 11lvl już. Póki co na tym poziomie, spokojnie nie jest do dużo, ale gdybyś zaczął od 1lvl to byłoby Ci łatwiej stopniowo poznawac grę, rywalizując na równym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I don''t usually play heca on ranked, but when i do i... A tak na serio, nie wiem co się stało, ale heca teraz niszczy wszystko, wystarczy przebic sie przez te pierwsze kilka leveli, zdobyc duzy item junglera i zaczyna sie taka jazda, ze wohoho

20130302144144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 14:42, Buhahahahaha napisał:

I don''t usually play heca on ranked, but when i do i... A tak na serio, nie wiem co
się stało, ale heca teraz niszczy wszystko, wystarczy przebic sie przez te pierwsze kilka
leveli, zdobyc duzy item junglera i zaczyna sie taka jazda, ze wohoho


Skoro już się pochwaliłeś, to powiedz jak grasz(runy/mastery/co maksujesz), od pół roku chciałem nim zagrać w jungli, a skończyło się na tym że tylko kupiłem postać.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 14:42, Buhahahahaha napisał:

I don''t usually play heca on ranked, but when i do i... A tak na serio, nie wiem co
się stało, ale heca teraz niszczy wszystko, wystarczy przebic sie przez te pierwsze kilka
leveli, zdobyc duzy item junglera i zaczyna sie taka jazda, ze wohoho


Mi się kiepsko jungluje ze lizardem, zazwyczaj składam golema, a potem triforce. Masteries 0/21/9. Aczkolwiek widziałem, że prosi radzą robić lizarda i masterki 0/9/21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lizard daje Ci ten pasyw z true damage. Wprawdzie dla większości junglerów ten pasyw jest meh, ale tutaj trza pamiętać że każde Q nakłada ten pasyw dookoła Ciebie, więc jak wbijesz w tf to praktycznie masz jakies 150 True damage DPS z samego tego pasywa. Co do masterków to pewnie chodzi im o top tier w utility tree, dajacy ms. Ja tam wole przytankować bardziej. Triforce imho jest mniej przydatny niz iceborn, bo ten daje Ci perma aoe slowa, mane i CDR, nie mowiac juz o armorze, wszystko przydatne dla hecarima (zwłaszcza cdr, ktory po zlozeniu Spirit visage, dochodzi niedaleko cap'a)

eh, post pod postem :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

True damage z lizarda został znerfiony właśnie... ja tam chyba wolę staroświeckie hp i armor ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak i tak budujesz warmoga+iceborn (ewentualnie pozniej jeszcze randurin), włączasz W, które ma boosta do heala przez Spirit Visage i jesteś niezniszczalny, więc pozostaje na swoim Lizardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 15:31, Buhahahahaha napisał:

Tak czy siak i tak budujesz warmoga+iceborn (ewentualnie pozniej jeszcze randurin), włączasz
W, które ma boosta do heala przez Spirit Visage i jesteś niezniszczalny, więc pozostaje
na swoim Lizardzie.


Hmm, może niezniszczalny to nie, ale dość wytrzymały.:D Mecz też całkiem przyjemny, zwłaszcza patrząc na to że moja randomowa drużyna w early padała znacznie częściej niż przeciwnik.

A przy okazji niegdysiejszej dyskusji o punktach honoru. Ten mecz był niemal czysty(Vayne nieco sobie porzucała noobami w kierunku Lux, która jakoby kradła jej fragi) i w całkiem miłej atmosferze. Rozdałem 9 honorów, nie dostałem żadnego.:P

20130302170137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarniał ktoś już Quinn? Warto tym zagrać, czy klasyczne adc i tak ją zjadają? Bo z samych skilli mam mieszane odczucia, troche takie jak na moje do innego typu postaci pasujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 przegrana pod rząd EG w LCS z czego tylko 2 przegrane przeciwko top tier teamom...mam nadzieje, że nie pozwolą Snoopiemu więcej Vi grać, musi zdecydowanie więcej poćwiczyć tego champa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować