Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2013 o 21:39, masterHADES napisał:

Jedna jaskółka wiosny nie czyni :p


Właśnie w tym momencie DB robią to samo przeciwko SK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przewidywałem, za dzisiejszego rankeda dostałem całe 1 LP ;p Czyli mając 97 LP muszę wygrać jeszcze 3 gry pod rząd żeby w ogóle mieć szanse na wejście do platynki. Scumbag riot nie chce mnie w platynie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że caly czas jesteś w gold 1. Mój kumpel grał trzy razy serie 3 of 5 o wejście do platyny. Przegrał, a później po złej serii spadł do gold V:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:16, Nightdew napisał:

Ciesz się, że caly czas jesteś w gold 1. Mój kumpel grał trzy razy serie 3 of 5 o wejście
do platyny. Przegrał, a później po złej serii spadł do gold V:D


Co to znaczy 3 of 5? xD Używaj angielskiego czy cuś może, to jest Best of 3 (BO3) lub Best of 5 (BO5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:30, necron1501 napisał:

Gdzie polecacie śledzić i oglądać streamy? Tak dawno już tego nie robiłem, że nie wiem
gdzie teraz szukać ;d

Ja polecam Gimpera. Wg mnie gościu bardzo dobrze ogarnia grę, ostrzegam że używa wulgaryzmów i ma IMHO trochę kontrowersyjne poglądy, ale da się oglądać i coś z tego wynieść. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:30, necron1501 napisał:

Gdzie polecacie śledzić i oglądać streamy? Tak dawno już tego nie robiłem, że nie wiem
gdzie teraz szukać ;d

Jeśli używasz Chrome to jest świetny dodatek - LoL Stream Browser. A co do platform, to teraz liczy się tylko twitch.tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 21:39, masterHADES napisał:

Jedna jaskółka wiosny nie czyni :p

W tym przypadku? Powinna. Zwlaszcza, ze byla to bardzo slaba jaskolka - Nida+Soraka nie jest to najlepszy lane ktory mozna niestandardowo zlozyc. Powiedzialbym nawet ze jest dosyc slaby.
Z soraka bardzo dobre rezultaty dawalaby cassio/swain/orianna. Z czego Cassio skaluje sie do lategame tak samo dobrze jak typowe ad carry, wiec nie byloby raczej opcji ze drugi team by "farmil do lategame"

@stream
Gimper jest slabym graczem i wcale nie ogarnia gry jakos wybitnie. Polscy streamerzy wydaja mi sie naprawde marni, jedynym wyjatkiem moze byc Wonziu, ale nie gra on w lola.
Polecilbym SYDTKO, ale nie streamuje LoLa wiec pozostaje tylko jakis Voyboy czy Wingsofdeath

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wingsofdeath ma słabą mechanikę jeśli można to tak nazwać. Grę rozumie bardzo dobrze, na plus to że tłumaczy wszystkie swoje zagrania, co chce zrobić, co nie wyszło itp. Zupełnym przeciwieństwem jest Rain Man, świetny mechanicznie, ale jego buildy nadal są z sezonu 1, nie korzysta praktycznie z nowych itemów, zawsze buduje wriggles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 16:04, windows00 napisał:

> Gdzie polecacie śledzić i oglądać streamy? Tak dawno już tego nie robiłem, że nie
wiem
> gdzie teraz szukać ;d
Jeśli używasz Chrome to jest świetny dodatek - LoL Stream Browser. A co do platform,
to teraz liczy się tylko twitch.tv.


Ogarnę ten dodatek, zobaczę jak się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:57, trenth napisał:

> Gdzie polecacie śledzić i oglądać streamy? Tak dawno już tego nie robiłem, że nie
wiem
> gdzie teraz szukać ;d
Ja polecam Gimpera. Wg mnie gościu bardzo dobrze ogarnia grę, ostrzegam że używa wulgaryzmów
i ma IMHO trochę kontrowersyjne poglądy, ale da się oglądać i coś z tego wynieść. Pozdrawiam
;)


Gimper to do oglądania dla graczy poniżej golda to może nawet się czegoś nauczą ale i tak jest masa innych streamów z których nauczą się więcej, no chyba, że się ogląda te streamy dla samego Gimpera ale to już inna para kaloszy.

Z polskich streamów to jeszcze Czaru czasem odpala stream, ale też nie jest to niestety poziom streamu Voyboy''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować