Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

/.../

Kto ile błędów popełnia i jakie throwy wali też jest miarą jakości gracza... mm nie jest perfekcyjny, ale mimo wszystko uważam, że po xxx grach dochodzisz do swojego miejsca w lolkowej scenie i nie pójdzie już wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 22:18, Budo napisał:

Kto ile błędów popełnia i jakie throwy wali też jest miarą jakości gracza... mm nie jest
perfekcyjny, ale mimo wszystko uważam, że po xxx grach dochodzisz do swojego miejsca
w lolkowej scenie i nie pójdzie już wyżej.


Mylisz się. Patrz -> Ecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 23:22, Budo napisał:

Czyli co, uważasz, że można cisnąć w nieskończoność? Poza tym wiesz, Ecko lubi elo boosting ;]


Niekoniecznie. Podałem jego przykład, bo wcześniej pierwszy turret był jego punktem zwrotnym w grze, a teraz wziął się zboostował i nikt mu nie podskoczy.

@Karma
Riot myślał, że jak doda jej swiecidełek na ubraniach i spellach to będzie lepiej. A tu zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 23:22, Budo napisał:

Czyli co, uważasz, że można cisnąć w nieskończoność? Poza tym wiesz, Ecko lubi elo boosting
;]


W nieskonczoność może nie, ale można się wybić sporo imo. Gdzieś widziałem stwierdzenie, że na poziomie golda jest sporo graczy naprawdę dobrych mechanicznie, ale nie mających za dużo pojęcia o podejmowaniu decyzji w grze itp. Wiadomo, w solo q trzeba jeszcze, żeby pozostałe 4 osoby też to ogarnęły, ale zawsze to o jedną mniej, a jest szansa że ta jedna puści ping i reszta za nim pójdzie.
To chyba dość nieźle widać na arranged 5v5, gdzie słabszy, ale w miarę zorganizowany team jest w stanie wygrać z lepszymi graczami (jeśli linie nie zostaną zjedzone w 10 minut, ale to inna bajka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ten nowy patch. Czekam 10 minut by się zalogować. Wchodzę do gry wybieramy championów, czas mija i gra się nie ładuję, pogadaliśmy na czacie i każdy się rozłączył. Wchodzę znowu do gry - 15 minut kolejka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay, właśnie miałem najbardziej frustrujący mecz od miesięcy. Solo top Jayce przeciwko Elise & Yi. Idzie bardzo dobrze, po kilkunastu minutach mam 6/0/6. Niszczę top turreta. Pomagam zniszczyć na midzie. Pomagam zniszczyć na bocie... po czym całą moja drużyna zaczyna się bawić w różnych lane''ach mimo moich próśb, żeby pushować mid i kończyć mecz. Oczywiście, są wykańczani jeden po drugim, a gdy przychodzi pora na teamfighty, to nasz ADC woli farmić na drugim końcu mapy zamiast przyjść pomóc. Just... wow. Przegrać wygrany mecz. I jeszcze na koniec się poddali. Dobra, wypłakałem się, wracam do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na drużynę gdzie ludzie mieli średnio po ok. 1k wygranych i od razu mecz wyglądał normalnie - żadnego padania co chwilę w ten sam idiotyczny sposób, itp. Nikt nie grał perfekcyjnie i każdy popełniał jakieś błędy(bez jakiejś kłótni się też nie obyło), ale w końcu było ciekawie przez cały czas.:D

20130410173708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 17:42, Nephren-Ka napisał:

Trafiłem na drużynę gdzie ludzie mieli średnio po ok. 1k wygranych i od razu mecz wyglądał
normalnie - żadnego padania co chwilę w ten sam idiotyczny sposób, itp. Nikt nie grał
perfekcyjnie i każdy popełniał jakieś błędy(bez jakiejś kłótni się też nie obyło), ale
w końcu było ciekawie przez cały czas.:D


MF z takimi statami AFK? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 17:45, Ecko09 napisał:

MF z takimi statami AFK? :D


Miała małe spięcia z Urgotem, któremu za dobrze nie szło i wyraziła swoje niezadowolenie w tej sprawie. Potem ''postraszyła go'' że pójdzie afk żeby nie wygrał tego meczu, ale reszta drużyny jakoś załagodziła sytuację(czego Urgot chyba nie zapamiętał). Ot, typowy flame w meczu, z gatunku tych niegroźnych.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 17:42, Nephren-Ka napisał:

Trafiłem na drużynę gdzie ludzie mieli średnio po ok. 1k wygranych i od razu mecz wyglądał
normalnie - żadnego padania co chwilę w ten sam idiotyczny sposób, itp. Nikt nie grał
perfekcyjnie i każdy popełniał jakieś błędy(bez jakiejś kłótni się też nie obyło), ale
w końcu było ciekawie przez cały czas.:D


A jednak ktoś gra z clarity ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 18:21, masterHADES napisał:

A jednak ktoś gra z clarity ;D


Zdziwiło mnie, że tak późno ktoś to zauważył.:P Wychodząc gdziekolwiek poza normal wziąłbym pewnie ignite, ale tutaj miałem ochotę pospamować w early bombkami(zresztą jungler i tak zabierał blue dla siebie przez cały mecz).xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2013 o 18:21, masterHADES napisał:

A jednak ktoś gra z clarity ;D


Akurat chomik jest chyba jedyną postacią, na której ma to sens. Clarity + butelka na początek = nieskończony spam q do harrasu. Naprawdę jest to efektywne, bo można zmusić przeciwnika do wielokrotnego recallowania- wtedy szybko pushujesz i idziesz gankować. Ale jak zawsze- wiąże się to z ryzykiem (jak dostaniesz udanego ganka na głowę to nie dość, że jesteś przez to bezużyteczny, to jeszcze nie masz dodatkowego, użytecznego spella).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 18:38, Ecko09 napisał:

Hecarimem jest sens zaczynać z W na 1 lvl?

problem odpalic customa i sobie sprawdzic? przeciez to nie wymaga zadnych teammatow, skoro chodzi tylko o dobicie do 2 lvla kiedy i tak da sie Q...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 19:05, Yawei napisał:

> Hecarimem jest sens zaczynać z W na 1 lvl?
problem odpalic customa i sobie sprawdzic? przeciez to nie wymaga zadnych teammatow,
skoro chodzi tylko o dobicie do 2 lvla kiedy i tak da sie Q...


Za dużo roboty, myślisz, że mi się chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować