Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie


Wiecie co jest zabawne, ktoś mi zakosił moje konto na weście i na nim gra xD
Chyba, że jakimś dziwnym trafem zostało zwipe''owane, ale raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 23:33, Buhahahahaha napisał:

Módl się, żeby to był jakiś koreański hacker, co Ci elo wbije i że jak dostaniesz sie
na swoje konto, to diament już będzie wbity


Patrz, przez przypadek rozwiązałeś zagadkę awansu Nightdewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 00:08, Budo napisał:

Patrz, przez przypadek rozwiązałeś zagadkę awansu Nightdewa.


Następny, który pisze bezsensowne komentarze na temat innych użytkowników?(teraz trafiło na mnie). Rozumiem, że możesz być mad ponieważ nie chcę grać z tobą duo (wystarczy, że będąc jeszcze na silver wycarrowałem ci malzem 2-3 gry z ustawiających ligę), ale sorry nie gram duo a tym bardziej ze słabymi graczami. Tak, bezsensowny złośliwy komentarz za bezsensowny złośliwy.

@Kamil2142

Malz jest jednym z moich mainów, ale gdzieś od połowy golda w górę stwierdziłem że taka eve nadaje się 100 x więcej do wygrywania gier. Jak to często słyszę, eve you are everywhere czego na malzie aż w takim stopniu się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 00:22, Nightdew napisał:

Następny, który pisze bezsensowne komentarze na temat innych użytkowników?(teraz trafiło
na mnie). Rozumiem, że możesz być mad ponieważ nie chcę grać z tobą duo (wystarczy, że
będąc jeszcze na silver wycarrowałem ci malzem 2-3 gry z ustawiających ligę), ale sorry
nie gram duo a tym bardziej ze słabymi graczami. Tak, bezsensowny złośliwy komentarz
za bezsensowny złośliwy.


Haha, ja sobie jaja robię podobnie jak sirufok często, a Ty się spinasz jakbym Ci psa zabił xD
Wyjmij miotłę z tyłka, bo to niezdrowe tak się napinać po necie. Do duo mam kilku ludzi i akurat dobrze mi się z nimi gra, a jak nikt akurat nie chce, to idę solo, mi to nie robi. Dla mnie rating nie jest sensem życia. Jeśli chodzi o moje placementy to graliśmy raz, albo dwa razy duo, zresztą co to ma do rzeczy xD
No, ale nic, idę do kąta, bo mi pojechałeś, że się popłaczę :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 00:22, Nightdew napisał:

(wystarczy, że będąc jeszcze na silver wycarrowałem ci malzem 2-3 gry z ustawiających ligę)


To żeś pan do pieca dowalił XD Nie lada wyczynem jest kerowanie gier na srebrze, no, no, jeszcze trochę i będziesz lepszy od Ecko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 00:32, Budo napisał:

Haha, ja sobie jaja robię podobnie jak sirufok często, a Ty się spinasz jakbym Ci psa
zabił xD


Jaja to sobie możesz robić z kolegami z gimnazjum, nie wszyscy na tym forum lubią trollowe komentarze. Wchodzę przeczytać normalne komentarze lub zadać pytanie, ale oczywiście zawsze ktoś musi sobie nabić posta. No ale może po prostu nie dorastam do tych waszych jajcarskich komentarzy, sorry. Rating ważny to chyba tylko jest dla 50 topki bo oni mogą na tym zarabiać.

Żeby nie robić off topu, ogólnie jeżeli ktoś ma dobry przegląd mapy i umie się ustawić w tf to polecam eve. Gwarantuje szybki progress przynajmniej przez kilka dywizji, jedynie co jest ważne to babysit bot i zawsze focus przeciwnego ad carry.

@Hummer

Gdzie napisałem, że był to wyczyn? Tylko i wyłącznie wtedy z nim grałem duo a że było to akurat w silver to co w związku z tym? Z wyczynem zgłoszę się jak będzie progress silver V --> Diament 2/3 dont worry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2013 o 00:39, Nightdew napisał:

@Hummer

Gdzie napisałem, że był to wyczyn? Tylko i wyłącznie wtedy z nim grałem duo a że było
to akurat w silver to co w związku z tym? Z wyczynem zgłoszę się jak będzie progress
silver V --> Diament 2/3 dont worry.

Po prostu nie rozumiem dlaczego ktoś taki dobry jak ty przywołuje sytuację tego typu, brzmi równie źle jak "kerowałem ci gry na brązie". Rozumiem, że w platynie, czy diamencie, to już jest coś, ale po co w ogóle przypominać sytuacje z miejsc, gdzie ludzie niczego nie potrafią, a gry wygrywają się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 00:46, Hummer napisał:

Rozumiem, że w platynie, czy diamencie,
to już jest coś, ale po co w ogóle przypominać sytuacje z miejsc, gdzie ludzie niczego
nie potrafią, a gry wygrywają się same.



Wypraszam sobie, trochę szacunku dla moich placementów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2013 o 00:46, Hummer napisał:

Po prostu nie rozumiem dlaczego ktoś taki dobry jak ty przywołuje sytuację tego typu,
brzmi równie źle jak "kerowałem ci gry na brązie". Rozumiem, że w platynie, czy diamencie,
to już jest coś, ale po co w ogóle przypominać sytuacje z miejsc, gdzie ludzie niczego
nie potrafią, a gry wygrywają się same.


Napisałem bezsensowny komentarz za bezsensowny więc nie potrzebnie szukasz tam sensu;) Co do carrowania to bardziej bym za sztukę uważał szczyt diamentu, w platynie za dużo noobów i wyboostowanych kont. A dobry to będę jak skończę progress, narazie jestem jednym z wielu rageujących platynowych retardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 00:51, Hummer napisał:

Ty to jesteś ARAM Queen, nie wliczasz się :>


Haha, true. Jak wprowadzą aram queue z first win of the day, to chyba w ogóle przestanę normale grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jakiś dziwaczny problem z LoL mi się przytrafił. Ale po kolei. Jakiś miesiąc temu zrobiłem format (Windows 7 32) i pomyślałem, że dobrze będzie ściągnąć instalke LoL. Normalnie pobrałem program do ściągnięcia lola z głównej strony. Wszystko było ok- pierwszego dnia ściągnąłem 1 GB, drugiego dnia wznowiłem elegancko pobieranie i wszystko było ok. Tydzień temu znów musiałem zrobić format (tym razem zmiana na Windows 7 64), z którym skasowałem (z konieczności) wszystko na dysku, więc instalkę LoL też. No trudno, się mówi, i wraca się na stronkę LoL-a od nowa ściągać . I tu zaczęły się schody. Program do ściągania niby pobrał się dobrze, po jego odpaleniu też normalnie-wybór języka, gdzie pliki mają być ściągnięte itp. Ale już w trakcie pobierania zauważyłem coś dziwnego. Wcześnie j gra pobierała się jako jeden plik, teraz widze w postępie pobierania, że podzielone jest to na party (dokładnie 13 partów), ale prawdziwym problemem jest to, że gdy chciałem zastopować na chwilę pobieranie, okazało się że program na to nie pozwala, tj, jeśli przerwę , to wszystkie pobrane dotąd pliki zostaną skasowane. Czy program do ściągania LoL nie ma już opcji wznawiania pobierania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 22:27, Ecko09 napisał:

A widziałeś ty końcówkę?

Oczywiście, że nie widziałem i właśnie dlatego wypowiadam się na ten temat.

Naprawdę nie widzę niczego niesamowitego w końcówce tego meczu. Gdyby EG zamiast 12k golda przewagi miało tyle straty - wtedy to byłoby coś. Albo gdyby "fanatycy" obronili nexusa, a potem wygrali grę. Natomist w tym przypadku już po kilkunastu minutach można było być niemalże pewnym, która drużyna wygra, także nie było żadnego zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 10:20, matiz123 napisał:

> A widziałeś ty końcówkę?
Oczywiście, że nie widziałem i właśnie dlatego wypowiadam się na ten temat.

Naprawdę nie widzę niczego niesamowitego w końcówce tego meczu. Gdyby EG zamiast 12k
golda przewagi miało tyle straty - wtedy to byłoby coś. Albo gdyby "fanatycy" obronili
nexusa, a potem wygrali grę. Natomist w tym przypadku już po kilkunastu minutach można
było być niemalże pewnym, która drużyna wygra, także nie było żadnego zaskoczenia.


Trochę jest w tym racji, bo gdyby Froggen walczył w ostatnim team fight zamiast robić backdoora to pewnie by ten team fight wygrali i po ludzku zniszczyli tego Nexsusa ale tak było zabawniej i bardziej dramatycznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 00:32, Budo napisał:

Haha, ja sobie jaja robię podobnie jak sirufok często, a Ty się spinasz jakbym Ci psa
zabił xD


Niektórzy pro nie rozumieją naszych zabaw. Sad story :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2013 o 00:22, Nightdew napisał:

@Kamil2142

Malz jest jednym z moich mainów, ale gdzieś od połowy golda w górę stwierdziłem że taka
eve nadaje się 100 x więcej do wygrywania gier. Jak to często słyszę, eve you are everywhere
czego na malzie aż w takim stopniu się nie da.


Racja, roam nim average, ale ganki z dostępnym ultem bardzo skuteczne, czego o eve nie wiem czy bym powiedział z racji braku cc. Przynajmniej hipotetycznie, bo tyle ile nią grałem mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. ;D
Grałeś nią niedawno? Daje radę dalej? Bo wydaje mi się, że coś jej zmieniali. Jakiś core i na czym się skupiać przy rozdawaniu skilli? Spróbowałbym, a widzę któryś raz już że grałeś nią dużo, więc chyba mogę spytać. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W LoLu nie ma miejsca na zabawę, tutaj ma być pełna powaga, bo przecież toczy się turniej o diamentowe kalesony, dające dodatkową długość e-penisa. :D
No ale ty się śmiejesz i jest to dla Ciebie zabawne, bo niczego nie osiągnąłeś i jesteś po prostu zazdrosny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez około ostatnie 1,5 miesiąca nią gram 70 % win ratio 10.2/4.8/10.0 per game przy 70 grach więc moim zdaniem daje rade. W piewszej fazie meczu za bardzo nie potrzebne cc zawsze supp wrzuci jakiegoś slowa lub ex na dole. Później ulti robi swoje, a w end game składa się ad carry w 1/2 sekundy. Skille max Q później E ofc. A co do itemków buty na speeda, deathfire, soulstealer, rabadon a dalej zależy. Jeżeli umie się obserwować mape i ustawiać w tf wbijanie ponad 12 stacków jest dziecinnie proste, przynajmniej na platynie nie wiem jak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować