Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2013 o 14:17, Kamil2142 napisał:

Racja, roam nim average, ale ganki z dostępnym ultem bardzo skuteczne, czego o eve nie
wiem czy bym powiedział z racji braku cc.

Ke? A ulti to pies?
CC to nie tylko stuny ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 15:04, Kamil2142 napisał:

30% slow to chyba najgorsze cc. :/

But CC nonetheless... Ponadto 30% jest tylko na pierwszym poziomie, potem wzrasta.
Miałeś pewnie na myśli hardCC, czyli właśnie ogłuszenia, ew uśpienia. Warto zaznaczać takie rozgraniczenia, żeby osoby niezaznajomione z grą nie uczyły się błędnych definicji tych pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym jeszcze porównywać eve do malza i do innych ap to moim zdaniem ona niszczy wszystko ponieważ ma niesamowitą mobilność. Ale pewnie dlatego dochodzę do takiego wniosku bo styl eve mi niesamowicie pasuje. Wyskakujesz z ukrycia, w 2 sekudny składasz ad i gg. Przy innych często musisz w pewnym stopniu liczyć na dobre ustawienie teamu, zresztą gdy teraz zapierdzielam po całej mapie jak i non stop zmieniam pozycje w tf na eve nie potrafiłbym się przerzucić na powolnego malze czy tam innego mid ap. Chociaż ap janną już 5 gra z rzędu wygrana i znowu 20 stacków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 15:43, windows00 napisał:

> 30% slow to chyba najgorsze cc. :/
But CC nonetheless... Ponadto 30% jest tylko na pierwszym poziomie, potem wzrasta.
Miałeś pewnie na myśli hardCC, czyli właśnie ogłuszenia, ew uśpienia. Warto zaznaczać
takie rozgraniczenia, żeby osoby niezaznajomione z grą nie uczyły się błędnych definicji
tych pojęć.


Racja. Jestem przyzwyczajony do ogólnikowego określenia zawierającego wszelakie formy crowd controlu, stąd toto. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 21:49, sirufok napisał:

> Orientuje sie ktos moze kiedy bedzie wychodzil patch z reworkami?

Soon...



Soon™ :))

Mam nadzieję, że w miarę szybko, w końcu już wrzucili na pbe, a do tej pory dość krótko tam wszystkie zmiany gościły i potem od razu do gry. Zastanawiam się tylko co z howling abyss, bo ponoć bug na bugu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 21:56, Budo napisał:

Zastanawiam się tylko co z howling abyss, bo ponoć bug na bugu.


Może i tak, ale warto czekać, bo Riot coś tam jednak się stara z tą mapką:
http://www.youtube.com/watch?v=atFhEUJaCoo&feature=youtu.be

A tu jakbyś ktoś wolał czytać zamiast słuchać (wybaczcie hejterzy reddita):
http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1cazrm/pbe_shopkeepers_dialogue_fully_listed_for_the/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna 4500 IP ledwie mam, trzeba do no-lifić 7800 szybko xD

A z tymi bugami na Howling Abyss to ja zaobserwowałem tylko niewidzialne turrety w każdym meczu -,-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 23:03, Budo napisał:

/.../

Dobre to!

Ecko09---> czytałem, że reroll działa jak mu się podoba :)


U mnie bez zarzutów reroll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 23:15, Ecko09 napisał:

U mnie bez zarzutów reroll.


Nie ma mnie na pbe, mówię tylko, co czytam na forum...

Mnie zastanawia ap Sion na rankedach. Ostatnio sobie o trupie przypomniałem i normale cisnę strasznie. Większość ludzi nie ogarnia jak go kontrować, a Sion to taki bully, że i tak zawsze na swoje wyjdzie, a zgankować go nie ma jak. Świetny pusher, bardzo dobry farmer, świetny ganker i roamer, spory burst. Tylko, że w rankedach boję się rejdżu i reportów jak mi coś przypadkiem nie wyjdzie i ktoś mnie pojedzie na midzie (co się prawie nie zdara).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 00:36, Budo napisał:

/.../

Ostatnio zagrałem. Skończyłem jakoś 5/2/10 wygrywając mocno mid, szkoda tylko, że team w lobby stwierdził że trolluje i wybrali ad lb i jungle gragasa, więc gra była w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeej.
Jaki ten Thresh jest fajny (: Jego mechanika jest niesamowicie prosta, i jaką frajdę daje rzucanie tych hooków i latarni :D Tak jak nie lubiłem grać supportami na soloQ, tak teraz, kurde, mogę non stop żebrać o dusze Threshem :D

20130415105331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 10:54, cubbek napisał:

Jeeeej.
Jaki ten Thresh jest fajny (: Jego mechanika jest niesamowicie prosta, i jaką frajdę
daje rzucanie tych hooków i latarni :D Tak jak nie lubiłem grać supportami na soloQ,
tak teraz, kurde, mogę non stop żebrać o dusze Threshem :D


ile trwała ta gra co masz 33 asysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 02:06, Kryhuu napisał:

> /.../
Ostatnio zagrałem. Skończyłem jakoś 5/2/10 wygrywając mocno mid, szkoda tylko, że team
w lobby stwierdził że trolluje i wybrali ad lb i jungle gragasa, więc gra była w dupe



No właśnie czegoś takiego się boję... ale podejrzewam, że spróbuję kiedyś i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować