Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Powiedziałbym, że jest to związane z ludźmi, ale pomiędzy Silver II, a Gold IV nie ma praktycznie różnicy. Nie wiem dlaczego u Ciebie się czepiają o cokolwiek.

Ostatnio w ogóle miałem ciekawą sytuację, odrobinę wygrywaliśmy, każdy się kręci przy baronie aż tu nasza tristana wskakuje w cały wrogi team.. ZHONAYA! Nigdy nie myślałem, żeby wybudować to na adc, ale sprawdzało się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 22:53, sirufok napisał:

> Wydaje mi się, że koleś, który boostował konto Ecko09 na zakończenie współpracy
zrobił
> mu transfer z Brazylii do Rosji.

Dziś zasnę z bananem na twarzy ;>



Właśnie do mnie dotarło, że się wyparł boostowania, ale nie Brazylii xDD

Ecko nie bierz do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 15:21, dizzy1942 napisał:

Pytanie brzmi następująco. Co z nią nie tak, że ludzie tak rzadko ją pickują?


Jest nudna i wcale nie ma morderczych ganków. Nie grałem nią dużo, ale nie widzę powodów, żeby brać ją przed innymi topowymi junglerami jak Mao, Jarvan czy nawet Mundo. Mundo nie dość, że ma lepsze ganki, szybszy clear i jest twardszy, to jeszcze nie da się od niego uciec (a od Sej się jednak da) i może sam pocarrować grę i ma przyzwoity damage. Inni junglerzy mają nad nią sporo przewag wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 21:28, Kamil2142 napisał:

Ma ktoś jakieś info na temat nietypowych/alternatywnych, ale viable picków na adc? patrz:
tf czy kennen? Mianowicie, czy działają?


Widywałem gry, w którym TF jako adc sam wygrywał wszystko. Widziałem raz nawet ad Sone, ale to mimo wszystko na topie, co nie zmieniało faktu, że miażdżyła. Jeśli z kogoś można zrobić adc ze względu na kit, choć nie był planowany jako adc, to działa tu bardzo fajnie zasada: jak się uprzesz, to też zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 21:28, Kamil2142 napisał:

Ma ktoś jakieś info na temat nietypowych/alternatywnych, ale viable picków na adc? patrz:
tf czy kennen? Mianowicie, czy działają?


Ahri a.k.a. quadra flash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 21:28, Kamil2142 napisał:

Ma ktoś jakieś info na temat nietypowych/alternatywnych, ale viable picków na adc? patrz:
tf czy kennen? Mianowicie, czy działają?


Jak umiesz czymś grać to wszystko jest viable :D
Znajomy grał Brandem adc, bo był to jego main, którego animację autoattacku po prostu uwielbiał. I się dało gry carryować...
Wyżej wspomniana Ahri też jest ciekawa, bo ma taunta- posiadanie tak mocnej formy cc jest bardzo cenne na adc, w szczególności, gdy masz hard cc supporta (leona, trash, blitz- możesz zarówno przedłużać efekt gdy oni inicjują, jak i samemu inicjować, skupiając się na zadawaniu dmg kiedy supp pójdzie za Tobą), a tripple flash jest nawet bardzo pożądany. Tylko ten bazowy aspeed...
Kiedyś grywałem też annie adc, ale bazowy aspeed ją zabija. Szkoda, bo ma miażdżące range...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 21:28, Kamil2142 napisał:

Ma ktoś jakieś info na temat nietypowych/alternatywnych, ale viable picków na adc? patrz:
tf czy kennen? Mianowicie, czy działają?


Kennen to wiadomo, na LCS się sprawdzał więc jak umiesz grać to i na solo q się sprawdzi. Ale TF już chyba nie bardzo ze względu na brak escape mechanizmu oraz średni zasięg.

O AD Malzie też słyszałem, że daje rade bo voidlingi się skalują z jego AD więc dmg na ult nie mniejszy niż na AP ;D

Ahri i LeBlanc też w sumie wyglądają sensownie ze względu na mobilność i CC.

Annie i Anivia mają fajne CC i zasięg auto ataku ale są mega powolne i tu powstaje problem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 20:38, Budo napisał:

Jest nudna i wcale nie ma morderczych ganków. Nie grałem nią dużo, ale nie widzę powodów,
żeby brać ją przed innymi topowymi junglerami jak Mao, Jarvan czy nawet Mundo. Mundo
nie dość, że ma lepsze ganki, szybszy clear i jest twardszy, to jeszcze nie da się od
niego uciec (a od Sej się jednak da) i może sam pocarrować grę i ma przyzwoity damage.
Inni junglerzy mają nad nią sporo przewag wg mnie.


Oczywiście to tylko moje zdanie i mogę się mylić. Mi się tam podoba i fajnie się mi nią szpila, a chyba to najważniejsze. Tylko tak z ciekawości zapytałam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 21:28, Kamil2142 napisał:

Ma ktoś jakieś info na temat nietypowych/alternatywnych, ale viable picków na adc? patrz:
tf czy kennen? Mianowicie, czy działają?


Najlepszy zdecydowanie build na attack speed Lulu. Po prostu miażdży wszystko. Potem attack speed Brand. Ew. Veigar. Anka z op range. Swain też dosyć fajny. I wiele wiele innych. Prawie wszystkimi apkami na mida grałem jako ad carry, lecz Lulu najlepsza.

I zapomniałbym dodać że wszystkie sprawiają wielką frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 00:57, hammerfall87 napisał:

wie jak ktos składac zaca na jungle ?


Spirit of the Spectral Wraith, Rylai/Liandry, Sunfire, Spirit Visage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 00:57, hammerfall87 napisał:

wie jak ktos składac zaca na jungle ?


Spirit of the Ancient Golem, Ninja Tabi, Spirit Visage.
To jest moja opcja, inni często biorą spectral wraith i hextech revolver. Spellvamp jest niegłupi na Zacu wbrew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spróbuj Mundo, to od razu odstawisz większość junglerów xD
9/21/0, flash+smite, albo exhaust + smite, zaczynasz z maczetą, potem robisz warmoga, spirit visage i jesteś nie do zabicia. Z maczety można poskładać spectral wraith, albo ancient golem. Mundo był i jest op, szczególnie w yolo queue. Maxujesz w i q.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 03:39, Budo napisał:

Spróbuj Mundo, to od razu odstawisz większość junglerów xD
9/21/0, flash+smite, albo exhaust + smite, zaczynasz z maczetą, potem robisz warmoga,
spirit visage i jesteś nie do zabicia. Z maczety można poskładać spectral wraith, albo
ancient golem. Mundo był i jest op, szczególnie w yolo queue. Maxujesz w i q.


Mi właśnie co ciekawe Mundo zupełnie nie podchodzi, głównie przez złe używanie skilli na samym początku co sprawia że po double buffie muszę już wracać po hp ;/

Ja dalej polecam Vi. Jej R jest po prostu kosmiczne, clear time nawet nie muszę pisać jaki. (tylko ja się nauczyłem od XJ9 że maksuję E) Nauczyłem się też od niego, że blue jest moje tak więc jak mid ma szczęście albo mu dobrze idzie to dostanie tego trzeciego czy czwartego z kolei. W lategame jej dmg jest chory (Blade of the Ruined King+Spirit of the Elder Lizard+Black Cleaver), a wytrzymałość też spoko (Warmog''s Armor+Runic Bulwark (jak wrogowie nie mają ap to Randuin''s Omen)). Jak już ją biorę to włącza się "carry mode" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No Vi jest mocna, ale nie mogę zdzierżyć tych jej jęków, więc niestety odpada dla mnie jako champion :)
Podobny problem miałem z cho''gathem- champion fajny, ale dźwięki straszne, na szczęście wyszedł transformer skin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować