Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2013 o 20:38, Budo napisał:

Mundo
nie dość, że ma lepsze ganki,

WHAAAAT?

Dnia 22.04.2013 o 20:38, Budo napisał:

szybszy clear i jest twardszy, to jeszcze nie da się od
niego uciec (a od Sej się jednak da)

Nope, jesli od mundo nie da sie uciec to od sejuani tymbardziej.

Dnia 22.04.2013 o 20:38, Budo napisał:

i może sam pocarrować grę

Jak 90% postaci w tej grze.
>i ma przyzwoity damage.

Dnia 22.04.2013 o 20:38, Budo napisał:

Inni junglerzy mają nad nią sporo przewag wg mnie.

meh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 03:39, Budo napisał:

Spróbuj Mundo, to od razu odstawisz większość junglerów xD
9/21/0, flash+smite, albo exhaust + smite, zaczynasz z maczetą, potem robisz warmoga,
spirit visage i jesteś nie do zabicia. Z maczety można poskładać spectral wraith, albo
ancient golem. Mundo był i jest op, szczególnie w yolo queue. Maxujesz w i q.

Zaraz, zaraz
-brak gap closerów
-jeden slow
Jak to niby może mieć dobre ganki,jeżeli wszystko z jakimkolwiek mechanizmem ucieczki da radę wyjść? I jak to niby jest OP skoro ulti jest osłabiane przez każdy heal reduction (a ten jest właściwie zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem grałem normalnie, a dziś już ni wuja wbić nie mogę. Nie ma odpowiedzi od serwerów :(

Nic nie zmieniałem ani w necie, ani w kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem tym mundo w dżungli, bo darmowy. No i po drugim buffie musaiłem wracać, nie ma mowy o ganku, który i tak wychodzi tylko przy mocno pusznietej lini bo jeden tasak to mało by przeciwnik nie uciekł. Chyba, że lejner ma dobre ccki. Za to dobrze mi się gra Lee Sinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 16:08, Akoss-94 napisał:

Czy tylko ja nie mogę się zalogować?


Masz może neo?
Słyszałem że podobno coś z netem właśnie, u kumpla poszedł reset i zaczęło mu działać, mi nadal nic.

No nic, jeden dzień bez trolli i ragerów mniej. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy właśnie po 23 robić troll wieczór :(
Widać lol sam się przedemną broni. Neta resetowałem - ale spróbuję jeszcze kilka razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yup. 22 resety neta później połączyło.

D=
Z tego co riot pisał coś blokuje dostęp do serverów... Przykre, że ludzie płacą za grę, a tu bach - nie mogą się zalogować. Prawie jak EA i ich DRM na Simcity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do uzytkownikow Neostrady, moja dziewczyna ma ten sam problem, ogolem nie moze sie dostac do wiekszosci zagranicznych serwisow tak wiec mysle ze pozostaje czekac az to naprawia :)

Pytanie z innej beczki, wie ktos cos moze na temat wczesniejszych zamierzen co do pokazywania zasiegu auto attackow wszystkich championow? Wzmianka o tym byla dosyc dawno i chyba powinna juz nawet goscic na oficjalnych serwerach, a tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 16:26, Hydro2 napisał:

Zaraz, zaraz
-brak gap closerów
-jeden slow
Jak to niby może mieć dobre ganki,jeżeli wszystko z jakimkolwiek mechanizmem ucieczki
da radę wyjść? I jak to niby jest OP skoro ulti jest osłabiane przez każdy heal reduction
(a ten jest właściwie zawsze)


Powiem Ci, że brak gap closerów mnie nie boli, bo siekiera ma tak krótki cooldown, że oznacza praktycznie permaslowa. Jedyny problem, to gdy przeciwnik się chowa za minionami i nie możesz trafić fizycznie. Ignite w teamfightach jest ok, bo tankowanie to twoja robota- skoro wrzucają na ciebie ignite, to znaczy, że robisz swoje zadanie ściągając ignite z carry :)
Jungler nie musi mieć gap closera, żeby dawał radę z gankami, a Mundo akurat szybko biega dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 17:44, Fimbulvinter napisał:

Zagrałem tym mundo w dżungli, bo darmowy. No i po drugim buffie musaiłem wracać, nie
ma mowy o ganku, który i tak wychodzi tylko przy mocno pusznietej lini bo jeden tasak
to mało by przeciwnik nie uciekł. Chyba, że lejner ma dobre ccki. Za to dobrze mi się
gra Lee Sinem.


To coś musiałeś robić źle, albo nikt Ci nie pomógł. Generalnie ja biorę red i potem gank na 2 poziomie od razu. Po drugim buffie zazwyczaj mam 50-70% hp i jeszcze potki w plecaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 19:07, Dartitwo napisał:

Pytanie z innej beczki, wie ktos cos moze na temat wczesniejszych zamierzen co do pokazywania
zasiegu auto attackow wszystkich championow?


Pokazywania w jakim sensie? Ja wiem o tym, że jak najedziesz kursorem w lewym dolnym rogu na statystykę AD to Ci się pokaże okrąg ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 18:59, Akoss-94 napisał:

Z tego co riot pisał coś blokuje dostęp do serverów... Przykre, że ludzie płacą za grę,
a tu bach - nie mogą się zalogować.

Chyba chciałeś napisać "Przykre, że ludzie płacą za Neostradę, a tu bach - nie mogą się zalogować". Te problemy leżą po stronie Neostrady - ja na przykład nie mogę się zalogować do LoLa, Steama ani Path of Exile, także praktycznie nie mam w co grać. :P Dobrze, że chociaż twitch.tv funkcjonuje. :P
Gdzieś czytałem, że wstępnie ustalono, że problemy zostaną rozwiązane do jutra do 15:00 i mam nadzieję, że rzeczywiście tak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 18:59, Akoss-94 napisał:

Przykre, że ludzie płacą za grę, a tu bach - nie mogą się zalogować.


A to ta gra nie jest darmowa?
<patrzy na kolekcję skinów...>
-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować