Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

problemy pierwszego świata

mój znajomy kolega burżuj, co gra na telewizorze 40 cali podcierając się ipadem i wachlując dolarami nie wydał ani jednego zaplutego grosika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh. Gdybym mógł mieć cokolwiek innego to bym miał. A tak to wybór mobilny/neo wydaje się prosty. Tym bardziej, że sama neo raczej aż takich problemów nie robi.

I masz ci los. Zagrałem jednego customa i znów to samo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 22:29, Ostrowiak napisał:

problemy pierwszego świata


Bardziej psychiczne, bo u mnie z kasa czesto krucho, ale mniejszy problem mam z wydaniem 40zl na lola a niz na bulke, kiedy to podjecie decyzji zajmuje mi srednio 2-5 minut - bo szkoda zlociszy

Cos jest nie tak :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2013 o 19:26, Budo napisał:

Powiem Ci, że brak gap closerów mnie nie boli,

Ciebie nie boli ale mundo tak.

Dnia 23.04.2013 o 19:26, Budo napisał:

bo siekiera ma tak krótki cooldown, że
oznacza praktycznie permaslowa. Jedyny problem, to gdy przeciwnik się chowa za minionami

To chyba spory problem? I do tego cleavera mozna ominac i spokojnie odejsc od ganku...

Dnia 23.04.2013 o 19:26, Budo napisał:

i nie możesz trafić fizycznie.

A psychicznie?

Dnia 23.04.2013 o 19:26, Budo napisał:

Ignite w teamfightach jest ok, bo tankowanie to twoja
robota- skoro wrzucają na ciebie ignite, to znaczy, że robisz swoje zadanie ściągając
ignite z carry :)

Jak sie samemu od tego padnie to chyba zadna roznica bo kill to kill? A ranged "carry" w tym momencie ssa do 40 minuty chyba ze sie sfeeduja na przeciwnym "carry" wiec po co za nie sie poswiecac. One carriuja tylko z nazwy

Dnia 23.04.2013 o 19:26, Budo napisał:

Jungler nie musi mieć gap closera, żeby dawał radę z gankami, a Mundo akurat szybko biega
dodatkowo.

Jak odpali ulti. Ja bym nie chcial tego robic, chyba ze wtedy bedzie.100% kill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Mundo, dużo fajniej mi się nim gra na 3v3 (tak, są tacy co jeszcze w to grają chociaż... stare chyba było fajniejsze). Oczywiście jungle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 09:20, Yawei napisał:

To chyba spory problem? I do tego cleavera mozna ominac i spokojnie odejsc od ganku...


To nie jest spory problem, zależy dużo też od drogi z której gankujesz. Cleaver szybko leci i ma krótki cooldown, więc dość ciężko jest go mijać wbrew pozorom.

Dnia 24.04.2013 o 09:20, Yawei napisał:

Jak sie samemu od tego padnie to chyba zadna roznica bo kill to kill?


No to możesz bić tanka z 4,5k hp i dobrymi resistami, Twój wybór.

Dnia 24.04.2013 o 09:20, Yawei napisał:

Jak odpali ulti. Ja bym nie chcial tego robic, chyba ze wtedy bedzie.100% kill


Bazowy też ma dobry. A ulti ma krótki cooldown, nie żal odpalić żeby dostać killa.
Ja wiem, że Mundo nie jest imbasuperopreleasexinzhao, ale z jakiegoś powodu zawojował parę turniejów i jest grany ciągle. Nie róbcie z niego trollpicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 19:59, Budo napisał:

To nie jest spory problem, zależy dużo też od drogi z której gankujesz. Cleaver szybko
leci i ma krótki cooldown, więc dość ciężko jest go mijać wbrew pozorom.

O ile wieza stoi, to lane nie ma 2 kilometrow dlugosci, to nie dota. Po ominieciu cleavera cooldown jest wystarczajacy, zeby sie oddalic pod wieze zazwyczaj...

Dnia 24.04.2013 o 19:59, Budo napisał:

No to możesz bić tanka z 4,5k hp i dobrymi resistami, Twój wybór.

Mowimy o zabiciu go. Oczywiscie, ze bede bil tanka ktory pcha mi sie na twarz.
Nie mowie o sytuacji kiedy mundo ucieknie. Kill na kimkolwiek w lategame jest wart wlasciwie podobnie duzo, bo wciaz ma sie przewage 4v5 co zazwyczaj wygrywa fighta.

Za to w early ad carry ssa wiec lepiej gdyby mundo przezyl bo prawdopodobnie robic podobne ilosci dmgu, a do tego ma tego swojego slowa...

Dnia 24.04.2013 o 19:59, Budo napisał:

Bazowy też ma dobry.

Tak jak wiele innych postaci w grze ktore nie sa ad carry?

Dnia 24.04.2013 o 19:59, Budo napisał:

A ulti ma krótki cooldown, nie żal odpalić żeby dostać killa.

Tylko przy pewnosci, ze ma sie killa. W innym przypadku bym nie odpalal, co powiedzialem.

Dnia 24.04.2013 o 19:59, Budo napisał:

Ja wiem, że Mundo nie jest imbasuperopreleasexinzhao, ale z jakiegoś powodu zawojował
parę turniejów i jest grany ciągle. Nie róbcie z niego trollpicka.

Zawojowal turnieje w poprzednim sezonie kiedy jungla wygladala inaczej. Nie robie z niego trollpicka. Po prostu nie zgadzam sie z teza, ze jest wybitnym gankerem (lepszy od sejuani)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, znacie moze dla odmiany jakichs Azjatyckich zawodowych graczy ktorym zdarza sie streamowac? Najbardziej interesowalby mnie jakis adc ale innymi tez nie pogardze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 22:56, Dartitwo napisał:

Zastanawiam sie, znacie moze dla odmiany jakichs Azjatyckich zawodowych graczy ktorym
zdarza sie streamowac? Najbardziej interesowalby mnie jakis adc ale innymi tez nie pogardze
:D


Jedynym, którego widać raz na pare tyg. to Reapered, ale tak poza tym to Azjaci nie streamują, bo uważają to za stratę czasu czy coś tam, żeby inne drużyny się ich nie naoglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, podejscie jak najbardziej sluszne, a z drugiej strony dla przecietnych zjadaczy chleba to szkoda, pewnie moznaby bylo sie paru rzeczy od nich nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ziptofaf, w s2 chwaliłeś Fiore na midzie, nie wiem czy pamiętasz jeszcze. Grałeś nią ostatnio? Zmieniło się coś? Już nie jest viable? Popróbowałbym znowu ją. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 10:19, Kamil2142 napisał:

@Ziptofaf, w s2 chwaliłeś Fiore na midzie, nie wiem czy pamiętasz jeszcze. Grałeś nią
ostatnio? Zmieniło się coś? Już nie jest viable? Popróbowałbym znowu ją. ^^


No to spróbuj, to nie boli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wczoraj zagrałem Mordekaiserem supportem. Mówię wam, to jest fotm od teraz. Na każdym turnieju instaban. Wykręciłem 0/11/6 i będę pisał poradnik.
Zawsze startujemy z fearie charm, 2 potami na manę i wardami, bo Morde jest zawsze oom, więc regen i poty się przydają. Maksujemy W, bo to jest najlepszzy supportujący skill w grze. Należy pamiętać, że po użyciu W osoba na której to jest jest nieśmiertelna i może wbijać w 5 przeciwników i sadzawkolaser. Kille na linii zdobywamy po 6 lvlu duszkiem. Miałem okazję zrobić pentę, ale jako, że jestem supportem, wszystkie kille oddałem i nas wybili, bo okazało się, że byłem tam sam.

Swoją drogą, wczoraj po 4 trollranku uświadomiłem sobie jakim ja dobrym człowiekiem jestem. Kiedy gram normalnie i wygrywam, uszczęśliwiam tylko 4 osoby, a kiedy chcę się pobawić uszczęśliwiam aż 5 osób. Czyż to nie wspaniałe?

Jak to miło jest dostawać za wygrane 49 punktów a za przegraną tracić 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się srogo pobawić. Sczególnie jak trafi się na polaków w teamie o dziwnym nicku.

Pozdrawiam Syriusza, którego wczoraj tak trollowaliśmy, że laliśmy się bite 2 godziny z tamtej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 10:19, Kamil2142 napisał:

@Ziptofaf, w s2 chwaliłeś Fiore na midzie, nie wiem czy pamiętasz jeszcze. Grałeś nią
ostatnio? Zmieniło się coś? Już nie jest viable? Popróbowałbym znowu ją. ^^


Szczerze? Na chwilę obecną jest o klasę gorsza z prostego powodu - ludzie się przyzwyczaili do AD na midzie i prawie każdy ma już runy pod armor. Poza tym pojawił się Seeker''s Armguard. W porównaniu do Kha''zixa czy Zeda Fiora nie ma już racji bytu na tym lanie. Ale jak chcesz popróbować lekko nietypowych postaci to Vi jest niesamowicie efektywna na midzie (zwłaszcza z blue buffem). Fakt że z LoL-em nie jestem na bieżąco bo od kilku dobrych tygodni w niego nie grałem więc może się coś zmieniło w tym aspekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować