Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2013 o 22:04, Krytyczny napisał:

Albo przez "gy", albo przez "dży" :D Innej opcji raczej nie ma.

Jest też możliwość, że litery "ei" wymawia się jako "aj", jak to jest w języku niemieckim. Przy czym mnie kompletnie lore LoLa nie interesuje, więc niewykluczone, że chodzi o jeszcze coś innego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 22:04, Krytyczny napisał:

Albo przez "gy", albo przez "dży" :D Innej opcji raczej nie ma. No chyba że chcesz być
jak jeden mój kumpel i wymawiać "v" jako "ł". Łejgar. Łejdżar. Bo w jego ustach Vayne
to Łejni. Idiota.

Możliwości jest dużo więcej:
wejgar, wigar, wejdżar, widżar, łejgar, łidżar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 22:04, Krytyczny napisał:

Albo przez "gy", albo przez "dży" :D Innej opcji raczej nie ma. No chyba że chcesz być
jak jeden mój kumpel i wymawiać "v" jako "ł". Łejgar. Łejdżar. Bo w jego ustach Vayne
to Łejni. Idiota.


Chodzi o to, że Veigar pochodzi z jednego ze "staronordyckich" języków i ma jakąś totalnie porąbaną wymowę typu "whagor" czy coś takiego. Kiedyś tłumaczyli to na jakimś streamie. Udało mi się znaleźć post Brackhara na ten temat, ale mimo, że Brackhar spoko gość, to się mylił i napisał, że Vay-gar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 22:17, Krytyczny napisał:

Idąc tropem Turunduru można się pokusić o jakieś miano typu Beigaru-Sama :D


Podoba mi się :)

W ogóle nie miał kiedy mi się net spieprzyć, tylko akurat w dzień patcha, gdy dodają aram queue... zasysam łatę z prędkością 14 kbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łiii i znów w serberku swym "czecim" się zawitało a tu patrzę ta aremka wyszła wcześniej nie grałem i patrzę, że specjalnie na to dali mapkę to zagrałem i chyba już wiem co będę dalej grać ^^
Zabawa przednia ;]

Dostało się trochę ipeków to rozmyślać zacząłem nad kupnem Rivenki do wyboru jeszcze mam Elise i Nami. Może dać drugą szansę Vi i ponownie ją kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nami lepiej popróbować jak będzie za darmo zanim kupisz. Niby champion fajny, ale czegoś jej brakuje. Wysokie cooldowny, ciężkie do trafienia skillshoty. Generalnie champ fajny, ale nie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 00:04, Krytyczny napisał:

Riven spadnie do 4800 przy kolejnym lub zakolejnym nowym champem. Pewnie do tego czasu
uzbierasz bilion IP, ale tak sobie pomyślałem, że wspomnę :D



Grając jak od 3 miesięcy że zjawiam się co miesiąc byle nie spaść dalej w rankach to długo będzie xd. Nie mniej chyba i tak skuszę się na Rivenkę.. Aram to czysty fun możliwe że w tym miesiącu będzie odrobinę więcej gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby odblokować na stałe jedną z trzech nowych ikonek muszę wygrać dziesięć gier normal/ranked. Czy mogą to być również normale z nowego trybu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 09:08, BlackBomb napisał:

Żeby odblokować na stałe jedną z trzech nowych ikonek muszę wygrać dziesięć gier normal/ranked.
Czy mogą to być również normale z nowego trybu?


Dowolnym championem trzeba to wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 09:31, Ecko09 napisał:

Dowolnym championem trzeba to wygrać?


Nie wiem, pisze tylko żeby wygrać dziesięć gier z wybraną ikoną. Wybranie innej w trakcie resetuje progres. Zaloguj się do gry i kliknij Explore Freljord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 09:08, BlackBomb napisał:

Żeby odblokować na stałe jedną z trzech nowych ikonek muszę wygrać dziesięć gier normal/ranked.
Czy mogą to być również normale z nowego trybu?


Win 10 normal or ranked matches to unlock it permanently
Wszystko jest czarno na białym.

@Ecko
Tak, dowolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 09:42, Fimbulvinter napisał:

Do kiedy trwa ten event?

aż nazi ashe zmiażdży swoich wrogów
ew do następnego większego patcha, stawiam 2-3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 00:42, Budo napisał:


Leblanc ma nowy tekst "Could I be more epic?".

A Sejuani nie ma już "Winter is coming"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 09:42, Fimbulvinter napisał:

Do kiedy trwa ten event?

"How long do I have to unlock my chosen icon?
The Freljord event will run until 14/5. Victories within this time period will count towards joining a tribe."

BlackBomb

Dnia 01.05.2013 o 09:42, Fimbulvinter napisał:

Żeby odblokować na stałe jedną z trzech nowych ikonek muszę wygrać dziesięć gier normal/ranked. Czy mogą to
być również normale z nowego trybu?

"Which game types count toward my wins?
All matchmade games against human opponents count toward unlocking the banner of your chosen tribe. This includes all normal and ranked games on Summoners Rift, the Crystal Scar, the Twisted Treeline and the Howling Abyss.

Custom game or co-op vs. AI wins wont help you join a tribe."

Źródło: http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=570034&p=5282342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktośna czym polega fenomen athene? Ten troll gra z ludźmi z niskiego golda (liga diament 5) i albo gra ryzem albo feeduje teemo/shaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 16:13, JaN-J napisał:

Wyjaśni mi ktośna czym polega fenomen athene? Ten troll gra z ludźmi z niskiego golda
(liga diament 5) i albo gra ryzem albo feeduje teemo/shaco.


Oj tam Athene. Ja nie ogarniam pana Quality Player. Trolluje na swoim drugim koncie ALL I DO IS WIN, a sporo ludzi to ogląda. Żeby jeszcze robił jakieś specjalne zagrania, żeby carrował, żeby cokolwiek, ale nie. Bierze nietypowe postacie, które od biedy mogą zadziałać (ap blitz, ap tryn, ad kass) i gra jak gold :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować