Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2013 o 16:13, JaN-J napisał:

Wyjaśni mi ktośna czym polega fenomen athene? Ten troll gra z ludźmi z niskiego golda
(liga diament 5) i albo gra ryzem albo feeduje teemo/shaco.

Komik, który zamiast na scenach, swoje występy przeprowadza w grze i transmituje to na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 20:04, windows00 napisał:

Komik, który zamiast na scenach, swoje występy przeprowadza w grze i transmituje to na
żywo.

Warto dodać że znany jest głównie ze swoich filmików na YouTube oraz z gry World of Warcraft, gdzie był, jak sam to określa, najlepszym paladynem na świecie. W LoLa zaczął grać tylko dlatego, bo zauważył że mnóstwo ludzi zbierają streamy LoLa, a on pieniądze ze streamowania przeznacza na cele charytatywne m.in na biedne dzieci z Afryki. Kto nie wierzy niech obczai jego filmiki z podróży do afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, za mala prosba do supportu bylby on w stanie cofnac podarowany dla mnie prezent? Dostalem skina do postaci, ktora malo gram i czuje ze sie to troche marnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 21:33, Dartitwo napisał:

Jak myslicie, za mala prosba do supportu bylby on w stanie cofnac podarowany dla mnie
prezent? Dostalem skina do postaci, ktora malo gram i czuje ze sie to troche marnuje


Bez jaj xD
Ty na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pro tip- w aramie można obczaić czy przeciwnik siedzi w krzakach obserwując porosy- poro będzie uciekał od najbliższego championa, więc jeśli widzicie, że nagle z krzaków wybiega poros, to znaczy, że przeciwnik siedzi w środku :P
W ogóle porosy można zabijać zaganiając je do własnej fontanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 22:36, Dartitwo napisał:

Powaga xD


Dobra, skoro tak, to potrzebujesz pomocy terapeuty. Ale nie bój się, pomogę za darmo. Czemuż to chcesz refundować prezent i co to za prezent? Skiny były dawane za jakieś osiągnięcie, albo transfer do Rosji na przykład (nie wnikam, jeden woli euw, a drugi Brazylię), ale bez sensu je refundować, nawet jak nie grasz danym championem. Może kiedyś Ci się spodoba akurat, albo w rankedzie będzie "take Janna or I feed", a Ty akurat masz victorious skinaska. Zobacz też w sklepie czy masz opcję refund na to, ale zakładam, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 22:45, Budo napisał:

Dobra, skoro tak, to potrzebujesz pomocy terapeuty. Ale nie bój się, pomogę za darmo.
Czemuż to chcesz refundować prezent i co to za prezent? Skiny były dawane za jakieś osiągnięcie,
albo transfer do Rosji na przykład (nie wnikam, jeden woli euw, a drugi Brazylię), ale
bez sensu je refundować, nawet jak nie grasz danym championem. Może kiedyś Ci się spodoba
akurat, albo w rankedzie będzie "take Janna or I feed", a Ty akurat masz victorious skinaska.
Zobacz też w sklepie czy masz opcję refund na to, ale zakładam, że nie.


Obawiam sie, ze Zilean jeszcze dlugo nie bedzie grywalny. Sytuacja wyglada tak ze skin do niego byl ostatnio w przecenie, i chcialem go miec z nadzieja ze zaczne nim dosyc sporo grac. Tak sie jednak zlozylo, ze brakowalo mi nieco rpkow to poprosilem dziewczyne o ten skromny podarunek. Niestety mam wrazenie ze nie uda mi sie wywiazac z tego zalozenia, dlatego sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo po prostu zwrocic owy skin xD

Chociaz fakt, moze kiedys faktycznie zachce mi sie nim grac, ale gwarancji jakoby nie mam ze warto bylo zakupic skorke :< xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2013 o 20:56, Dotson napisał:

Warto dodać że znany jest głównie ze swoich filmików na YouTube oraz z gry World of Warcraft,
gdzie był, jak sam to określa, samozwańczym najlepszym paladynem na świecie.


ftfy.
Ogółem gościu zarabia na kontrowersjach, chroni się przed czymkolwiek tym, że pozbierał pinionżków na jakąśtam fundacje czy charytatywnie wykorzystując to żeby się czyścić z win czy w/e. Nie wiem, nie śledzę go bo żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ta jedna "ciekawa" zmiana i milion nerfów przy okazji.

Ktoś wie czy jest jakieś lore związane z nowymi shopkeeperami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 10:15, Budo napisał:


Ta jedna "ciekawa" zmiana i milion nerfów przy okazji.

Ktoś wie czy jest jakieś lore związane z nowymi shopkeeperami?

I tak z tego co wiem, w sumie statystycznie w League of Legends więcej było buffów niż nerfów. Fakt, to już troche stare informacje, z przed powiedzmy paru miesięcy (2/3?), ale przewaga buffów względem nerfów była około 10% (tak mi się wydaje, dokładnie nie powiem, bo nawet nie pamiętam gdzie to widziałem), więc wydaje mi się, że nerfy buffów nie dogoniły.
Btw. wszelkie zmiany (dla jednym buffy dla innych nerfy) nie byly w to wliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 18:30, BlackBomb napisał:

Oj tam Athene. Ja nie ogarniam pana Quality Player. Trolluje na swoim drugim koncie ALL
I DO IS WIN, a sporo ludzi to ogląda. Żeby jeszcze robił jakieś specjalne zagrania, żeby
carrował, żeby cokolwiek, ale nie. Bierze nietypowe postacie, które od biedy mogą zadziałać
(ap blitz, ap tryn, ad kass) i gra jak gold :D

To jest zdaje się jakaś streamerka, która siedzi na gold V w cosplayu akali. Nic ciekawego jeśli chodzi o grę, ale ludzie się jarają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shield lux o 140 mniej na max lvlu I DO TEGO zmniejszone ratio, powalilo ich?
owszem byl bardzo mocny, ale mogli tego az tak nie nerfic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Patrzy na niepotwierdzone zmiany w ptachu"
Błagam, nie. Nie nerfcie Diany, proszę. I czemu nerf E u Shyvany, skoro już teraz jest niemal bezużyteczne?

Pytanie: kogo lepiej kupić do jungli: Hecarima czy Sejuani? Na razie mam Amumu, Shyvanę, Maokaia i Vi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 11:49, Asthariel napisał:

Pytanie: kogo lepiej kupić do jungli: Hecarima czy Sejuani? Na razie mam Amumu, Shyvanę,
Maokaia i Vi.


Hecarim miał kilka nerfów z rzędu i to poważnych i nie wiem jak się teraz sprawdza. Kiedyś był bardzo silny. Sejuani dopiero co dostała rework, jak będzie za darmo to sobie spróbuj, albo poczekaj aż ludzie ją ogarną. Ja nie lubię kupować reworkowanych championów, bo oni są często balansowani jeszcze przez kilka patchów po reworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samozwańczym na pewno nie. Jakiś czas temu był najlepszym graczem na serwerze.
Ogólnie to koleś jest po prostu dobrym graczem (przynajmniej w WoW''a), poważnym i inteligentnym, a to co robi w internecie to tylko wizerunek który sobie stworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować