Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2013 o 23:15, Dziam_dziam napisał:

Ostry nie ma lagów...


;]
Mnie tylko ciekawi kto to cholera wygrzebał po roku xD

W ogóle ogarnąłem sobie skiny taipei... ależ bieda straszliwa, nic sobą nie prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2013 o 23:24, Budo napisał:

W ogóle ogarnąłem sobie skiny taipei... ależ bieda straszliwa, nic sobą nie prezentują.


Dlatego za 750 będą. ( choć imo 520 powinny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 10:41, Ciekawski94 napisał:

Nie lubie się chwalić no ale bez jaj, takie rzeczy to tylko w Dota 2, fizz od 1 sekundy
nie był w grze


Te buildy przeciwników są naprawdę śmieciowe. Jedynie Leona złożyła coś sensownego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 11:37, BlackBomb napisał:

> Nie lubie się chwalić no ale bez jaj, takie rzeczy to tylko w Dota 2, fizz od 1
sekundy
> nie był w grze

Te buildy przeciwników są naprawdę śmieciowe. Jedynie Leona złożyła coś sensownego xD

Wat?
Ja bym powiedzial, ze smieciowy to byl build caitlyn i teemo. Te u przeciwnikow sa wlasciwie calkiem dobre ( z wyjatkiem unholy graila na kassadinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 11:58, Yawei napisał:

Wat?
Ja bym powiedzial, ze smieciowy to byl build caitlyn i teemo. Te u przeciwnikow sa wlasciwie
calkiem dobre ( z wyjatkiem unholy graila na kassadinie)


Varus zamiast LW mógł dokończyć IE albo kupić QSS (chyba to działa na Q,E od Teemo, więc byłoby świetnie).
Kassadin jako, że grali 5v4 na pewno dostawał przynajmniej w early-mid blue buffy, więc to Athene jest zbłędne. Cdr mogł mieć z Morellonomicon oszczędzając 400g.
Jungle Vi gram sporo i nigdy nie traciłbym 500g na dorana, a tym bardziej dwa razy tyle na dwa. Druga rzecz to połączenie i w ogóle kupno upgrade Furor w połączeniu z FM.
Renekton powiedzmy, że jest ok, ale zamiast warmoga kupiłbym sunfire. Nie upgradowałbym negatrona do SV i skończył za to randuins, bo przypuszczam, że ciężko miał z dojściem do teemo albo cait.

Nie mam najmniejszego pojęcia dlaczego czepiasz się buildu Caitlyn. Co do Teemo zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 11:58, Yawei napisał:

> >


Varusa build rewelacji też nie robi, nie nazwałbym go dobrym, drugi team nie ma aż tak dużo HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 13:32, Ecko09 napisał:

> > >

Varusa build rewelacji też nie robi, nie nazwałbym go dobrym, drugi team nie ma aż tak
dużo HP.


Też bym się tego doczepił, no ale idąc w BT traci 40% AS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 15:08, Ecko09 napisał:

Mega uber op build na Morde. Można spamować skillami do woli, bo więcej many regenerujesz
niż zużywasz.

Brakuje mi FH.
Dla mnie to core jak gram na AP mida/topa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 15:14, akwyx napisał:

> Mega uber op build na Morde. Można spamować skillami do woli, bo więcej many regenerujesz

> niż zużywasz.
Brakuje mi FH.
Dla mnie to core jak gram na AP mida/topa.


Jest frozen gauntlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak polecalibyście budować Nunu po zmianach?
Nigdy nim nie grałem w jungli, a teraz z chęcią bym go wypróbował z racji na ciekawy mechanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 17:25, Kamil2142 napisał:

Jak polecalibyście budować Nunu po zmianach?
Nigdy nim nie grałem w jungli, a teraz z chęcią bym go wypróbował z racji na ciekawy
mechanizm.


Tak samo jak innych junglerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 17:25, Kamil2142 napisał:

Jak polecalibyście budować Nunu po zmianach?
Nigdy nim nie grałem w jungli, a teraz z chęcią bym go wypróbował z racji na ciekawy
mechanizm.

Swego czasu bardzo popularny był pod gp5 ale to już dawno temu, kiedy mieliśmy HoG (RIP...)
Obecnie myślę, że maczetkę rozwijamy albo w spell vampa, albo w ten drugi tankowaty itemek. Potem jakieś resy (jeśli mamy Spell Vampa to SV wydaje się być świetnym wyborem jeśli chodzi o Mres). Zawsze można M pene i jakieś ap zrobić. Za dużo zmiennych wg mnie. Zależy czy nakarmili nas w early, czy mają dużo ad/cc/ap... Lotta possibilities.

@Eco:
Frozen gauntlet wydaje mi się być świetnym uzupełnieniem Frozen Hearta - zwłaszcza na mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 18:25, akwyx napisał:


Kay, tak myślałem, dzięki! :)
Ecto w sumie miał rację, ale takie biedne odpowiedzi to meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować