Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ

Sorry za spam, ale wg mnie należy uświadamiać społeczeństwo, że bynajmniej=/=przynajmniej.

Jeśli chodzi o pojedynki champów a lore... Cóż, na pewno walka Garena i Katariny pasuje do "kanonu", skórki nie są raczej wpisane w żadne kroniki itp (w Noxusie raczej nie ma żadnego demonicznego Tryndy), Ania nie ma powodu do ratowania Garena, a Ryż... no cóż, może znalazł jakiś zwój z tajemnicą Nocturna czy też może z opisem jego ostatecznego pokonania. Ale nie oszukujmy się, Riot uwielbia umieszczać w swoich cinematicach zapier... biegnącego hyżo niczym łania Ryze''a. Dalej nie rozumiem tego zjawiska, przecież ww wytatuowany mag nie ma jakiegoś super bursta do speeda poza ultem, nie jest też najszybszym champem. Ktoś wytłumaczy? W pierwszym trailerze Ryze chyba użył Ghosta żeby dobiec do Kayle i ją uratować, ale tutaj nie zrobił się przezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 19:24, Krytyczny napisał:

BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ
BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ
BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ


XD

Juz druga osoba ktora mnie uswiadamia, ale tego nie da sie tak latwo wyleczyc ;_;

Dnia 26.05.2013 o 19:24, Krytyczny napisał:

Ale nie oszukujmy się, Riot uwielbia umieszczać w swoich cinematicach zapier... biegnącego hyżo niczym łania Ryze'a. Dalej nie rozumiem tego zjawiska, przecież ww wytatuowany mag nie ma jakiegoś super bursta do speeda poza ultem, nie jest też najszybszym champem. Ktoś wytłumaczy? W pierwszym trailerze Ryze chyba użył Ghosta żeby dobiec do Kayle i ją uratować, ale tutaj nie zrobił się przezroczysty.


Legenda glosi ze Ryze nadal biegnie

-Bynajmniej tak slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 20:01, Dartitwo napisał:

-Bynajmniej tak slyszalem


Wyjdź ><

Ryze jak poszedł to nie może się zatrzymać i biegnie już przez 3 trailery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Czy tylko ja zrozumiałem ideę biegnącego Ryżego? Przecież on zapowiada wprowadzenie kolejnego trybu gry z customów. Death Race.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 20:25, akwyx napisał:

Eh... Czy tylko ja zrozumiałem ideę biegnącego Ryżego? Przecież on zapowiada wprowadzenie
kolejnego trybu gry z customów. Death Race.


A na czym to polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem grać w LoL i takie pytania.

Czy mogę jakoś zmienić polską wersję językową na angielską? Jakiś półgłówek stwierdził, że to dobry pomysł by tłumaczyć nazwy własne przedmiotów i teraz trudno coś znaleźć.

Kiedy zmieniają darmowe postacie na inne? Bo zgaduję że co jakiś czas robią zmiany w darmowej puli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 20:27, masterHADES napisał:

> Eh... Czy tylko ja zrozumiałem ideę biegnącego Ryżego? Przecież on zapowiada wprowadzenie

> kolejnego trybu gry z customów. Death Race.

A na czym to polega ?

chodzi o to, żeby wbiec do fontanny przeciwnika. Dokładne zasady ustala się wcześniej. Zwykle jest albo 3 atakujących i 2 obrońców albo na odwrót. Nie zawsze można farmić linie, nie zawsze dozwolony jest push wieżyczek i tak dalej.
W każdym razie wskakujesz do fontanny i na /all krzyczysz sobie "takedown".
Gra się do ustalonej wcześniej liczby punktów. Przegrana drużyna robi /ff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mały pro tip na początek- nie kupuj run przed 20 poziomem i nie kupuj zbyt wielu bohaterów- próbuj najpierw darmowych i tych tańszych, musisz zacząć sobie składać pulę ip, bo będą wydatki potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada już tak chyba od miliona lat :P W sumie teraz on spierdzielał przed Nocturnem, nie miał specjalnego celu. Bardziej mimo wszystko przykuwa uwagę jego "przekleństwo" powiernika run, te całe czarne spojrzenie na świat, dziwne światła na walących się objektach... Bardzo ciekawa rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Nocek to przecież nocna zjawa. Może Ryżowy tak długo biegał, że teraz biega nawet we śnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszliwymag i Budo, dzięki. Jeszcze w ogóle nie bawiłem się w te runy, ale z tego co widzę to dodaje jakieś śmieszne sumy, bez znaczenia przynajmniej na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 23:36, Fatal-X napisał:

Straszliwymag i Budo, dzięki. Jeszcze w ogóle nie bawiłem się w te runy, ale z tego co
widzę to dodaje jakieś śmieszne sumy, bez znaczenia przynajmniej na ten moment.


Początkowe runy są drogie i potem i tak do wyrzucenia, od 20 poziomu dopiero się opłaca kupować runki tieru trzeciego, ale to jeszcze jeszcze.

btw jak teraz normalne ip leci za aramy to ja niedługo będę siedział na 100 000 chyba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak byś podlinkował ogłoszenie, co by się inni z nim zapoznali. :P

http://clgaming.net/news/464-clg-roster-changes

O ile przejście HSGG do rezerwy uważam za dobrą decyzję (i powinien to już zrobić w momencie gdy doszło do potrójnej zamiany zawodników pomiędzy CLG, CRS i DIG), to jednak Jiji na pozycji junglera mi się nie widzi. Chauster dawał radę, więc czemu by nie poszukać nowego supporta, bądź ewentualnie junglera, jeśli Chauster miałby musowo stać się supportem. Chętnych raczej nie brakuje. No cóż, przekonamy się w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ciesze się ze zmian, ponieważ może znów Aphromoo trafi do jakiegoś dobrego teamu na ADC zamiast męczenia się z DoubleLiftem na bocie. Co by nie mówić Chauster był dobrym supportem, a Jiji w jungli może pokazać co potrafi bo na midzie był jednym z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie kurna Hotshot się ogarnął :D Szkoad trochę Aphromoo, ale Chauster z Doubleliftem bot, inne teamy już się mogą bać :D Mnie zastanawia po co biorą Bigfata do jungli, który tyle lat grał na midzie skoro do wzięcia jest Lautemortis, jeden z najlepszych junglerów NA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 09:18, luzac napisał:

Może tak byś podlinkował ogłoszenie, co by się inni z nim zapoznali. :P


Nie chciałem się narażać na hejt tych co wszystko sami umiejom znaleśdź i linkuf tó nie potszebujom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować