Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2010 o 17:36, Wielki_Bubba napisał:

> Bardzo dobrze, że znerfowali Sonę. Za każdym razem jak wróg nie miał Galio/Morde,
to
> ją banowaliśmy.

Morde, what ? Banuje się corkiego. A swoją drogą to po to są bany, żeby ktoś nie grał
tym co Ci się nie podoba, a nie żeby pokazać co jest OP.


Corkiego, what? Banuje się Morde. Niby tylko biega, ale najciężej w late go zabić z tą swoją tarczą. Dostał swoje buffy i jest dobry, ale Morde bardziej potrafi napsuć.
Raczej się banuje to co jest silniejsze i strasznie utrudnia wygranie rozgrywki. A nie to co mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem Singeda. No i fajnie, trutka truje jak złoto (dziś udało mi się tak złapać double killa, Kassadin i Ryze myśleli że mnie złapią z low HP...nie złapali :) ). Ale mam problem. Konkretnie, czasami gdy próbuję kogoś ''flingnąć" przeciwnik dostaje obrażenia ale stoi w miejscu...to bug jakiś czy może normalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:14, KofeinowyPablo napisał:

Jakiś czas temu kupiłem Singeda. No i fajnie, trutka truje jak złoto

A jak truje złoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:52, Hummer napisał:

Corki > Morde
EoT


Moje elo aktualnie jest na poziomie 1,4k więc jak gramy primejdem wolimy zbanować Morde bądź Sonę bądź Galio niż Corkiego. Może dostał mega buffy i jest najlepszym carry, ale zanim ludzie zaczną nim wymiatać (oprócz tych co wymiatają) to minie trochę czasu. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:43, wiader napisał:

Czemu porownujesz hard carry do tanka? Oboje robia co innego lol

Poruszyłeś kwestię banowania, to się do niej odniosłem, czyli lepiej zbanować Corkiego, niż Mordekaiser który tylko biega i ma trochę mocy i jest w stanie coś zabić. Ale corki, który po buffie tłucze jak chory potrafi rozwalić cały przeciwny team. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok sorry, nie doczytalem. Widzialem tylko twoj post, nie do konca wiedzialem co piszesz. Oczywiscie ze lepiej zbanowac corkiego. ;) Morde banuje sie na elo ~~1200 bo debile nie umieja sobie z nim poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:14, KofeinowyPablo napisał:

Jakiś czas temu kupiłem Singeda. No i fajnie, trutka truje jak złoto (dziś udało mi się
tak złapać double killa, Kassadin i Ryze myśleli że mnie złapią z low HP...nie złapali
:) ). Ale mam problem. Konkretnie, czasami gdy próbuję kogoś ''flingnąć" przeciwnik dostaje
obrażenia ale stoi w miejscu...to bug jakiś czy może normalka?


Z doświadczenia z singiem i z for zagranicznych, myślę że to się nie udaje z 5% flingów. No i najedzonego Cho''Gatha i czasami mudo/siona/alistara nie przerzucisz. Z cho gathem to zamysł twórców, a z mundo i innymi to jakaś obrona przed bugami z przenikaniem tekstur (czy jakoś tak)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 00:03, BoloMaster napisał:

jaką postać warto kupić, jeśli mam ponad 4k IP? Teraz gram głównie Amumu:)

To zależy dlaczego grasz Amumu. Z tanków za 3k bodaj jest Shen, też czołówka swojej kategorii. Galio, jeszcze "lepszy" jest za 6k, ale już jutro dostanie po dupsku w nowym patchu i być może się skończy jego epoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:32, Madoc napisał:

> Jakiś czas temu kupiłem Singeda. No i fajnie, trutka truje jak złoto
A jak truje złoto?

Tak sie tylko mówi, przynajmniej w moich stronach...to znaczy tyle co "truje bardzo dobrze". Domyslnie się tego nie jest chyba bardzo trudne, w każdym razie chyba wszyscy oprócz ciebie zrozumieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:50, Hummer napisał:

Poruszyłeś kwestię banowania, to się do niej odniosłem, czyli lepiej zbanować Corkiego,
niż Mordekaiser który tylko biega i ma trochę mocy i jest w stanie coś zabić. Ale corki,
który po buffie tłucze jak chory potrafi rozwalić cały przeciwny team. Czytanie ze zrozumieniem
się kłania.

Standardem banów do tej pory było, przynajmniej dla mnie, Amumu, Galio, Sona, MF, Kog. Korek był/jest na tyle trudny w obsłudze, że rzadko stawał się prawdziwym problemem, w przeciwieństwie do pozostałych ranged carry, gdzie generalnie starczyło odpowiednio last hitować, by wyjść na swoje. Niby patch coś pozmieniał, ale raczej szczególnie nie zachwieje równowagą. Co najwyżej ludzie będą z początku banować Irelie, by nikt nie uczył się grać nowym champem w ranked.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 00:03, BoloMaster napisał:

jaką postać warto kupić, jeśli mam ponad 4k IP? Teraz gram głównie Amumu:)


Wnioskuję, że interesuje cię jakiś tank. Polecam Rammusa, jest niesamowity, kiedyś wbiłem w grupkę 4 przeciwników *każdy z nich z połową hp) i wyszedłem z tego cało. Oni nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 09:28, KofeinowyPablo napisał:

Tak sie tylko mówi, przynajmniej w moich stronach...to znaczy tyle co "truje bardzo dobrze".
Domyslnie się tego nie jest chyba bardzo trudne, w każdym razie chyba wszyscy oprócz
ciebie zrozumieli...

To był żart. Przepraszam, więcej nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

99% i error. Kkthxbye. Wiedziałem, że tak będzie prędzej czy później.
Wychodzi na to, że za każdym razem folder Particles muszę usuwać z własnych skinów i robić go do poziomu "default".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 13:12, rtyrtyrty napisał:

A może raczej, ile tematów typu "omg irelia op" naliczyliście na forum US i EU?

Irelia ani trochę nie jest OP. Bardzo trudno ją opanować i wciąż nie wiem jak ją budować żeby najlepszy output wyciągnąć. Powiem, że Riot dawno nie zrobił postaci tak trudnej do ogarnięcia. Po Urgocie szły same postacie dla debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 15:40, Tohno napisał:

Irelia ani trochę nie jest OP. Bardzo trudno ją opanować i wciąż nie wiem jak ją budować
żeby najlepszy output wyciągnąć. Powiem, że Riot dawno nie zrobił postaci tak trudnej
do ogarnięcia. Po Urgocie szły same postacie dla debili.

To chyba tym lepiej, dozbieram ipeki i się za nią biorę. Do ludzi, którzy już nią trochę grali : jakiego champa najbardziej przypomina w stylu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować