Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Nie rozumiem tych powracających zarzutów, że Yorick to nudna postać. Wygląda to tak, jakby ktoś kiedyś tak powiedział, a wszyscy potem jak owce tak powtarzają. Jak dla mnie bardzo satysfakcjonujący champ, a przy tym naprawdę mocny: na jakieś 25 gier na razie w rankedach mam nim 75% win rate''a.

Co do kontr: zdecydowanie nienawidzę jak jestem Yorickiem grać przeciwko Cho - jest zbyt tankowaty by mu cokolwiek zrobić i jednak ma lepszy sustain. A jak się nażre z ulta to już w ogóle, głupi farmlane co najwyżej się robi. Wtedy to dość nudno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z cenami bohaterów. Dziś pierwszy raz kupiłem (GP) za RP i zostało mi jeszcze 585. Zbieram postacie na TOP więc aktualnie przecenione mnie nie interesują. Kiedy będą kolejni przecenieni? I zawsze jest tak że np. 2 kosztuje 395, dwóch kolejnych 440 itd czy riot jakoś to inaczej ustala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zagrałem support Ashe- run nie miałem, ani masterków ogarniętych, a mimo to działało i zabawa przednia.
W ogóle wreszcie dochrapałem się do takiego poziomu, że flame już prawie nie istnieje, a każdy gra czym mu się podoba. Lockuję byle jakiego supporta i nikt nie sapie i się gra. Czy to ashe, czy malza, czy aatrox, czy brand. Fajne to jest, bo wreszcie trochę luzu i odpoczynku od spinki. Jak zaczynałem grać dziwnymi supportami, to co gra, to szedł flame na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 00:03, Budo napisał:

W ogóle wreszcie dochrapałem się do takiego poziomu, że flame już prawie nie istnieje, a każdy gra czym mu się podoba.


botgejmy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2013 o 00:03, Budo napisał:

W ogóle wreszcie dochrapałem się do takiego poziomu, że flame już prawie nie istnieje,
a każdy gra czym mu się podoba.


Grając aramy da się dojść do jakiegokolwiek poziomu?:D Dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARAM to akurat jedyny dający prawdziwą, pierwotną radość tryb w tej grze. I do tego nieźle wyrabia takiego ogólnego skilla w sensie rozumienia mechaniki wszystkich champów. Nie jakoś przesadnie dobrze, ale lata świetlne lepiej niż ich nie ruszanie na SR.

(tak, znowu mam dość LoLa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie poczekał na to, co Riot ma do powiedzenia jeżeli chodzi o drugi już w ciągu dwóch tygodni problem z serwerami. Bo jedyny skin sale, z którego skorzystałem to ten z Tariciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 18:17, Ostrowiak napisał:

a co za okazja jest w czwartek?

puknij no się w czoło


Mogłeś sobie to darować... Powstrzymaj się następnym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 19:26, Muradin_07 napisał:

Ja to bym chętnie poczekał na to, co Riot ma do powiedzenia jeżeli chodzi o drugi już
w ciągu dwóch tygodni problem z serwerami.

"Przenoście się na Oceanię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam serwer Latin America South. Co prawda ping w okolicach 350 ale jakie przemyślane taktyki można tam spotkać. Ostatnio grałem Ezrealem solo na bocie vs 3 przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować