Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2013 o 23:28, Dziam_dziam napisał:

przecież malzahar jest czarny wtf


On jest taki no... Książe Persji bardziej

*badumtssss*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 23:12, Budo napisał:


Tak w ogóle bonusowa informacja- lucek to pierwszy champion robiony przez... Zenona xD


I podobno ma mieć 0 cc (ZERO, nawet marnego slowa poskąpią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 23:51, Dziam_dziam napisał:

On jest czarny że czarny a nie że ciapaty.

A tam od razu czarny, po prostu dobrze opalony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 23:58, Ecko09 napisał:

I podobno ma mieć 0 cc (ZERO, nawet marnego slowa poskąpią).


Za to będzie miał 8 gap closerów i dashów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 02:09, Buhahahahaha napisał:

Eh, jak tu ELO wbijac, skoro nawet znajomi boją się ze mną grać, bo prawdopodobieństwo
trafienia na afk/rager nooba podczas rozgrywki wynosi jakies ~80%...

skad te dane panie statystyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie, panie, smutne życie. Przykład z dzisiejszego dnia (jeden z wielu) - Tresh, który podczas chase'u używał E... w strone uciekających, bo przecież slowa im narzuci. Inny przykład (także z dzisiaj) - grając duo z Vayne nie mogłem namówić teamu do zrobienia barona, bo "było zbyt niebezpiecznie". Kij z tym że zdołaliśmy we dwójke zjeść go do 5k HP (sam adc+sup), a wrogi team był gdzieś daleko na wysokości ich wolfów. Zanim zdążyli się porządnie nasi zebrać, wrogi team wskoczył, dokończył nasze dzieło w 10 sek, po czym zabrał barona. Widząc to w żyłach naszego J4 zawrzała krew i wskoczył 1vs5 (po respie z wipe) z okrzykiem "YOU FEED I FEED TOO", dzięki czemu znów wipe naszego teamu, bo chcieliśmy mu pomóc. Rezultatem była przegrana w meczu gdzie score był 24:14 dla nas. Wczoraj grając Varusem musiałem przez pierwsze 10-15 minut solować vayne+janne, bo Leo była afk (skonczyłem wprawdzie ze statami 14/5/x, ale niestety przewaga jaką zdobyli na innych lane'ach i towerach rozbiła nas, Cho robił flash in+RWQ, Anka dokańczała mnie, a reszta teamu radośnie ginęła w następnych sekundach ;_;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 02:36, bobobo napisał:

Kocham idiotów którzy nie umieją chwytać się latarni Tresha a potem wyzywają mnie od
retard kidów... c:


Znam to skądś... Ostatnio grałem kilka razy i za każdym razem jak latarnię rzucałem przy akcjach mojego adc ten nie wiedział o co chodzi i potem "Dlaczego nie pomogłeś? Report noob". Ale jak grałem w drużynie to chociaż ludzie wiedzą o co kaman z latarenką i tylko oby przeciwnik nie zrobił skoku na nią i jej nie zablokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to pewnie bylo jakies 10-15% twoich gier.
STATYSTYCZNIE masz wieksza szanse na leavera u przeciwnikow niz u siebie, chyba ze sam leavujesz gry.

I nie mow ze sie nie da wbijac elo, bo robie to caly czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos afkerów to miałem do tego pecha wczoraj, na 4 rozegrane mecze było ... 6 afkerów. Nie rozumiem czemu wtedy traci się LP. Moja wina, że nie wygrałem meczu 4vs5 i system ma mnie za to karać? Bezsensu. Powinno być jakieś zabezpieczenie, że przynajmniej tych punktów się nie traci, albo coś, bo tak jak jest teraz to szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 11:07, Outlander-pro napisał:

A propos afkerów to miałem do tego pecha wczoraj, na 4 rozegrane mecze było ... 6 afkerów.
Nie rozumiem czemu wtedy traci się LP. Moja wina, że nie wygrałem meczu 4vs5 i system
ma mnie za to karać? Bezsensu. Powinno być jakieś zabezpieczenie, że przynajmniej tych
punktów się nie traci, albo coś, bo tak jak jest teraz to szkoda gadać.

Też mnie to boli, ja czasem trafiam 4 vs 5, po czym jakiś ziomek w trakcje gry wychodzi jeszcze i jest 3 vs 5 ?! I graj tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 11:07, Outlander-pro napisał:

A propos afkerów to miałem do tego pecha wczoraj, na 4 rozegrane mecze było ... 6 afkerów.
Nie rozumiem czemu wtedy traci się LP. Moja wina, że nie wygrałem meczu 4vs5 i system
ma mnie za to karać? Bezsensu. Powinno być jakieś zabezpieczenie, że przynajmniej tych
punktów się nie traci, albo coś, bo tak jak jest teraz to szkoda gadać.


Są ludzie, którzy odczuwają coś na kształt poczucia winy, kiedy im nie idzie. Gdyby afkr sprawiał, że nie traci się LP reakcja community byłaby dwojaka: po pierwsze tacy ludzie zaczęliby wychodzić, aby nie sprawiać kłopotu teammateom, a po drugie wzrosłoby natężenie "namawiania" źle grających graczy do opuszczania gry (go away noob, u lost it so leave).
Nie ma na to dobrego sposobu. No, może poza rozdawaniem czegoś typu "loss prevented" na następne przegrane rankedy (przyznawane, kiedy reporty były słuszne i trybunał się zgodził z zarzutami)- ale nie wiem, czy coś takiego funkcjonuje. Kiedyś chyba działało, a teraz już z rok żadnego nie dostałem, więc pewnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować