Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2013 o 16:44, Malevyn napisał:

nic mi to nie mowi. przede wszystkim skroty. ww link ?? pozatym juz wczesniej subskrybowalem
i lajkowalem i nic sie nie stalo.

a jakim kontem mam sie zalogowac, lola, yt, czy fb w tych linkach co podales ??

edit: juz wczesniej sie logowalem na tych stronach ale bez skutki. gram na EUW i tak
tez zmienilem adres. wpisuje login lola i przenosi mnie na strone startowa, a championow
dalej nie mam. wtf

ww - wyzej wymienionym
do czytania ksiunzek a nie w lola sie gra :D

a zasubskrybowales ich kanal na yt + lajknales fb i potem jak sie zalogowales to polaczyles jakos te konta ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może dostaje się do nich skórki, a nie championów? Żeby mieć skórki trzeba mieć i champów. Mi np. nie dało skórki do Alistara jak go nie miałem kupionego za IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 17:45, Muradin_07 napisał:

A może dostaje się do nich skórki, a nie championów? Żeby mieć skórki trzeba mieć i champów.
Mi np. nie dało skórki do Alistara jak go nie miałem kupionego za IP

Dostajesz i championa i skórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole nie idzie sie zalogowac na stronie lola. zmieniam server, klikam login. wpisuje dane i nic. dalej jest login w gornym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dostanę w ryj za takie pytania, znając ten temat. :D YOLO

Rajot szykuje jakieś nowe Riot skiny w stylu żółwia/wonsacza/psa żeby rozdać na Gamescomie za 1,5 miesiąca? Ktoś coś słyszał? Nie, nie czytam Reddita, nie bijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 12:05, Dziam_dziam napisał:

Wakacje są, gimbaza w domu


Gdzie tu się lajkuje?

sinir---> masz w ryj, już do Ciebie jadę :)

Riot skinaski są zazwyczaj na jakieś imprezy typu gamescon itd itp., ale nie wiem czy obecnie coś szykują, oni zawsze riot skiny ogłaszają dość późno, bez żadnych zapowiedzi itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że po rozegraniu meczyku zamiast do menu ląduje w pulpicie bez możliwości powrotu a wszystkie złoto które zdobyłem przepada ? jestem nowy w LoLa więc pytam póki mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 22:10, Longer napisał:

To normalne, że po rozegraniu meczyku zamiast do menu ląduje w pulpicie bez możliwości
powrotu a wszystkie złoto które zdobyłem przepada ? jestem nowy w LoLa więc pytam póki
mogę :)

No raczej nie bardzo;] Zresztą od jakiegoś czasu coś się chyba dzieje ze stabilnością clienta. Ktoś pisał wyżej o crashach na Twisted Treeline, mi za to dosyć często wysypuje się ARAM.... Nigdy nie miałem problemów technicznych z LoLem, a teraz dziwne rzeczy się dzieją od jakichś 3-4 patchy temu mniej więcej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze, na którejkolwiek mapie, miałem ten sam problem - po pierwszej czy drugiej minucie miałem kilka przycięć po czym normalnie wszystko chodziło. Może faktycznie coś się dzieje z clientem po patchu z Aatroxem. Wtedy tylko problemy miałem gdy były pierwsze problemy z serwerami Riotu. Potem już nie grałem, więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest wg was teraz potezne w jungli?

Mam już maokaia, nunu, hecarima, lee i udyra. Myslalem nad nautiliusem albo voliberem. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 22:22, Plamciak napisał:

Co jest wg was teraz potezne w jungli?

Mam już maokaia, nunu, hecarima, lee i udyra. Myslalem nad nautiliusem albo voliberem.
Co sądzicie?



Nunu to obecnie straszny power. Hecarim jest mocny mimo kilku nerfów z rzedu, ostatnio strasznie pocięli mu damage z ulta niestety. Lee był i będzie op, tylko umieć trzeba, bo champion trudny. Maokai jest super i ciągle mocny, jakoś go nerfy omijają, tak samo naut. Nie są banowani, a to mocne picki, obaj mają jakiś tam dmg, niezły clear time, bezpieczną dżunglę i tonę utility/cc. Polecam obu.

Oprócz tego są jeszcze shen, amumu i malp- mocni, ale mają permabana jak grasz rankedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 22:22, Plamciak napisał:

Co jest wg was teraz potezne w jungli?

Mam już maokaia, nunu, hecarima, lee i udyra. Myslalem nad nautiliusem albo voliberem.
Co sądzicie?


Zac must have!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 22:47, Budo napisał:

Oprócz tego są jeszcze shen, amumu i malp- mocni, ale mają permabana jak grasz rankedy.


Maokai to naprawdę potężny jungler, a tak rzadko go widuję na rankedach (aktualnie Gold II). Kiedyś uwielbiałem grać Lee w lesie, ale po ~80 rankach mi się trochę przejadł. Teraz głównie tyram drzewem i jest kapitalnie. No ale i jego mam powoli dosyć...

Hecarim to insta ban na rankedzie. Dlatego myślę nad nowym, silnym junglerem. Przekonuje mnie volibear coraz bardziej, ale naut też wyglada groźnie. Zaca odrzucam od razu, bo gralem nim jak byl free i totalnie mi nie pasował. To samo miałem z Vi, którą nawet kupiłem, a teraz nawet jej nie tykam od dłuuuuuugiego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Volibeara mam, ale raczej nim nie gram. Ponoć mocny, ale ciężko mi się wypowiadać, nautilus jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 16:31, Malevyn napisał:

mozna w jakis sposob ulepszyc tibbersa annie ? zwiekszyc jego predkosc, zadawane obrazenia
itd ??


Misiu po przyzwaniu ma aure zadającą 35 (+0.2 AP) magic damage. Czyli im więcej AP i magic pene, tym wiecej ta aura zadaje obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 16:31, Malevyn napisał:

mozna w jakis sposob ulepszyc tibbersa annie ? zwiekszyc jego predkosc, zadawane obrazenia
itd ??


Może upgrade do butów Captain działa na Tibbersa? Musiałbyś sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować