Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

chodziło o to, że razem z teemo, grając morganą, po 40 min przegraliśmy mecz, ponieważ 1 osoba nie grała od początku, a 2 skończyły po 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MatchMaking to jakaś porażka, solo random, same defeaty zaliczam bo do mojej drużyny dołączają lvl 5 i mniej a u przeciwników same premady 30 lvl.

Czy grający Tryndamerami dzielą się na dwa obozy, to znaczy "wymiatacze" którzy na prawdę pomagają i "rambo-egoiści", którzy myślą że solo wygrają grę niszcząc cały teamwork bo pchają się na pałę w early i non stop giną, a gdy dochodzi do teamfightów to są albo spóźnieni albo inicjują walkę pod wrogimi wieżami? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
mam pewien problem z grą.
Otóż gdy włączę launchera i daję "Play" to pojawia się okno, jest ramka, słychać tą muzyczkę przy logowaniu, ale jest wszystko czarne i nic nie mogę zrobić. Nie da rady się zalogować. Reinstalowałem grę nawet i dalej to samo. Dodam że wcześniej problemu nie było, grałem przez dwa miesiące i nic, dopiero ostatnio coś się popsuło.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:43, sirufok1987 napisał:

Czy jak się wyjdzie w czasie wyboru champa w ranked to zalicza się on do przegranych?

Dostajesz leave i spada Ci rating.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:47, Hummer napisał:

> Czy jak się wyjdzie w czasie wyboru champa w ranked to zalicza się on do przegranych?

Dostajesz leave i spada Ci rating.


Damn...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:47, Hummer napisał:

> Czy jak się wyjdzie w czasie wyboru champa w ranked to zalicza się on do przegranych?

Dostajesz leave i spada Ci rating.


Rating spada, ale leave nie dostajesz, tylko tą 5min karę do zapisywania się do nowej kolejki. Chyba, że w tym patchu to zmienili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 19:27, Kryhuu napisał:

Dwa razy tak proszę pana.


Dziękuje, Panie magistrze. ;)

@Doston Mógłbyś dać screena jak to wygląda? Bo jeśli masz błąd/błędy z normalnym clientem to będziesz musiał (oczywiście jeśli będziesz chciał grać dalej) ściągnąć standalone clienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, tragedia. Dobiłem do 20 wygranych przewagi nad porażkami, a teraz są tylko 4! Niestety nie mam tak dobrze żeby grać tylko ze znajomymi z komunikacją głosową (bo zazwyczaj gdy oni mają czas to ja nie mam i na odwrót), więc pozostaje mi solo random. Co gra to leaver w drużynie, ktoś z 30 lvl co wziął w arranged swojego uczącego się znajomego z 1 lvl, rambo-egoiści, samobójcy uciekający od własnych wież - zero przyjemności.
Odstawię chyba LoL, za dużo straconych nerwów, zajmę się jakimś klasykiem albo turówką, bo tylu idiotów od dawna nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:52, Stein napisał:

@Doston Mógłbyś dać screena jak to wygląda? Bo jeśli masz błąd/błędy z normalnym
clientem to będziesz musiał (oczywiście jeśli będziesz chciał grać dalej) ściągnąć standalone
clienta...



1. Działa
2. Nie działa

20101118220603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:50, IlMOD napisał:

> > Czy jak się wyjdzie w czasie wyboru champa w ranked to zalicza się on do przegranych?

>
> Dostajesz leave i spada Ci rating.

Rating spada, ale leave nie dostajesz, tylko tą 5min karę do zapisywania się do nowej
kolejki. Chyba, że w tym patchu to zmienili...


Nope. W rankedzie dostajesz blokade dolaczania do queue, lose''a, leave''a i spada ci elo. W normalu jest tylko 5 i nastepnie 15 minut czekania na dolaczenie do kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:50, IlMOD napisał:

> > Czy jak się wyjdzie w czasie wyboru champa w ranked to zalicza się on do przegranych?

>
> Dostajesz leave i spada Ci rating.

Rating spada, ale leave nie dostajesz, tylko tą 5min karę do zapisywania się do nowej
kolejki. Chyba, że w tym patchu to zmienili...


Niestety wiader ma rację, gdyż w statach jednak mam leave''a=lose.

Przed chwilą grałem solo ranked i miałem w teamie Ryze z leczeniem (od razu wiedzieliśmy, że coś z nim nie tak i pisaliśmy na czacie, no ale nikt nie wyszedł)... Zabili go 4 razy i wyszedł coś koło 13 min, ale mecz i tak wygraliśmy (ja- kog + morde, mundo, katarina) ze sporą liczbą fragów.
Tak więc po 3 meczach ranked solo mam 100% winów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 22:00, Galadin napisał:

Ech, tragedia. Dobiłem do 20 wygranych przewagi nad porażkami, a teraz są tylko 4! Niestety
nie mam tak dobrze żeby grać tylko ze znajomymi z komunikacją głosową (bo zazwyczaj gdy
oni mają czas to ja nie mam i na odwrót), więc pozostaje mi solo random.


Po prostu jak trafisz na jakiegoś wymiatacza na random i samemu dobrze grasz, to dodaj go do friendów, zazwyczaj zaakceptuje. Tak można łatwo złożyć squad 5 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 22:06, Dotson napisał:

1. Działa
2. Nie działa


Trudno mi powiedzieć co jest grane ale jak chcesz możesz spróbować z tym clientem, o którym mówiłem: http://www.lol-client.tk/forum/index.php?page=Thread&threadID=70 2.49.1 sądzę, że powinno działać wtedy.

Tak btw. Możecie mi powiedzieć jakie itemy najlepiej kupować na Olafa junglera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2010 o 23:06, Wielki_Bubba napisał:

Po prostu jak trafisz na jakiegoś wymiatacza na random i samemu dobrze grasz, to dodaj
go do friendów, zazwyczaj zaakceptuje. Tak można łatwo złożyć squad 5 osób.

Ja właśnie tak robię. I wtedy gram z nimi, oni też swoich firendsów zaproszą, i jeszcze się nie zdarzyło żebyśmy przegrali mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:37, Stein napisał:

Tak btw. Możecie mi powiedzieć jakie itemy najlepiej kupować na Olafa junglera?

Standard. Robisz łapkę, potem vapiric scepter, berserkery i potem jak chcesz ;p zalezy od gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować