Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2013 o 00:17, Krytyczny napisał:

(...) nie utyskujących na to, że muszą supportować.

Ja to już na rankedach domyślnie mainuję supporty bo wtedy szansa na granie bez wyzwisk jest stosunkowo mniejsza, a tak na starcie "gwiazdy" widzą, że supp obsadzony i troszkę się relaksują. Gorzej jak są dwa/trzy/cztery samce alfa, które zapragnęły być adc. Bo JA!

Dnia 15.07.2013 o 00:17, Krytyczny napisał:

Cud, miód malina :D Wszystkie ludzie
dobre omijały twoje gry, przyszły do moich :P

Oddawaj dobrych ludzi! Wiem, że nie ma ich dużo ale nie możesz ich mieć na wyłączność. Dobre człowieki wracajcie proszę! :D

P.S. Nie szuka ktoś do teamu jednego ludzia z Easta? Teamu gdzie gra się bez spiny i w normalnej atmosferze?

edit: Ecko09 - Tak, poza tym całkiem wporzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

1. mutuj trolli śmiało,
2. graj rankami raczej, wtedy normalniejsi ludzie są. Wieczorami, szczególnie w weekendy, natężenie gimbazy jest powyżej normy.

hammerfall87---> a potem report za not communicating. Ja mutuję tylko tych, co mnie irytują. Dzisiaj miałem takiego pyskacza- koleś flejmił w aramie wszystkich naokoło łącznie ze swoim teamem. Sam feedował chyba 3/10, ale każdy wokół był bad, noob, kid etc etc. Oczywiście nazbierał reportów, ale pechowo dostałem go w następnej grze (także przeciwny team). Powiedziałem wszystkim, że to flamer i reportować śmiało, a koleś że gra pierwszy raz od tygodnia. Oczywiście feed i rage znowu. Skąd się takie asy biorą, to ja nie wiem Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie jesteś sam :)). Jest to mój pierwszy sezon jeśli chodzi o rankedy. Przed samymi wakacjami z brązu wybiłem się do silver III. Odkąd zaczęły się wakacje zacząłem lecieć ostro w dół i walczę, żeby wyjść z V ;). Na linii bez problemu, a jak przychodzi do współpracy... zaraz, jakiej współpracy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 00:49, Budo napisał:

/.../

Haha czapla Ty w lolka grasz? Nieźle :D

No gram już jakiś czas :P. Ostatnio nawet miałem "załamkę" przez armię gimbazjonu i szukałem kontaktu do Ciebie, bo ponoć dobry jesteś :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 00:52, czapla56 napisał:

No gram już jakiś czas :P. Ostatnio nawet miałem "załamkę" przez armię gimbazjonu i szukałem
kontaktu do Ciebie, bo ponoć dobry jesteś :D.


Hehe takie słuchy chodzą? Nieźle, jestem sławny :D
A na serio- staram się ogarniać jakoś, ale żaden ze mnie pros- aktualnie w gold V i próbuję się piąć do góry, ale co dochodzę do promocji, to dostaję takie baty, że aż żal.
Gram na eune, nick ImKilaya- preferuję support i jungle, ale i na mida się przejdę. Topa i adc nie tykam w rankedach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 00:25, ChrisBgnr napisał:

>

P.S. Nie szuka ktoś do teamu jednego ludzia z Easta? Teamu gdzie gra się bez spiny i
w normalnej atmosferze?



Jak szukasz teamu to może podaj nick i dywizje i choinka wie co jeszcze?


A jungle Udyr startujacy z doranem jest epic op w early.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 01:22, Ecko09 napisał:

Jak szukasz teamu to może podaj nick i dywizje i choinka wie co jeszcze?

Nick - ChrisAenSidhe, zakwaterowany w Europe Nordic & East, przydzielony do jakiegoś brązowego III elo hell dywizjonu :P Specjalizacja support, od biedy mid/jungla, od wielkiej biedy top/adc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>nick ImKilaya
Ten nick będzie mi się po nocach śnił. I to dlatego że miałem cię na liście, egoistycznie odpaliłem soloq i mi ciebie wylosowało w teamie i wygraliśmy hue. A myślałem że to niemożliwe. Ale potem do niemców uciekłem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ostatnio po powrocie do Dotki pora na Lola by zagrac 1 grę rankową aby nie spaść pkt trochę zeszło bo z 16 zostało mi 8 zagrało się ją jako support. I już wiadomo w co dalej będę młócił bo oczywiście community jak było fatalne tak dalej jest, człowiekowi 1 błąd się zrobi i od razu flame retard noob etc. etc... Mecz wygrany. Spokój na kolejne 28 dni :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 14:56, Hacket napisał:

Hmm ostatnio po powrocie do Dotki pora na Lola by zagrac 1 grę rankową aby nie spaść
pkt trochę zeszło bo z 16 zostało mi 8 zagrało się ją jako support. I już wiadomo w co
dalej będę młócił bo oczywiście community jak było fatalne tak dalej jest, człowiekowi
1 błąd się zrobi i od razu flame retard noob etc. etc... Mecz wygrany. Spokój na kolejne
28 dni :P.


A w Docie pełno rusków na każdym serwerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2013 o 15:07, Ecko09 napisał:


A w Docie pełno rusków na każdym serwerze...


Coś za coś choć na swoim 4 poziomie bojowym rzadko kiedy widzę kogokolwiek z cyrlicą w nicku i mówiącym językiem z nad Rusi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować