Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2013 o 22:24, Ecko09 napisał:

A bo nie pytał nikt czemu nie gram na Ecko09. Jakiś czas temu pewna osoba próbowała wymusić
to pytanie, ale nikt nie ogarnął xD


Zapewne nie byłem wtedy w temacie. Inaczej na pewno skorzystałbym z okazji ;>
Więc za co ten banik? ;> Rozumiem, że perma skoro nie grasz już parę miesięcy? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 22:36, sirufok napisał:

> A bo nie pytał nikt czemu nie gram na Ecko09. Jakiś czas temu pewna osoba próbowała
wymusić
> to pytanie, ale nikt nie ogarnął xD

Zapewne nie byłem wtedy w temacie. Inaczej na pewno skorzystałbym z okazji ;>
Więc za co ten banik? ;> Rozumiem, że perma skoro nie grasz już parę miesięcy? ;>


Trolololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 08:13, sirufok napisał:

A więc zbanowali boostera.
Wszystkiego trzeba się samemu domyślać :>


Ale że jakiego boostera =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 12:18, sinir napisał:

G1, 90lp, idę po platynkę. Szkoda że wszystkie gry w tej dywizji były po 5-7lp.


Przestań kłamać, wszyscy wiedzą, że to nie jest Twoje konto i siedzisz na bronze 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 12:18, sinir napisał:

G1, 90lp, idę po platynkę.

Ok.

Dnia 19.07.2013 o 12:18, sinir napisał:

Szkoda że wszystkie gry w tej dywizji były po 5-7lp.

Szkoda, że nie potrafisz przeczytać FAQ dotyczącego systemu ligowego.

Takie pytanie mam do Was: jak radzić sobie z proxy Singedem? W sensie że podczas gry przeciwko niemu. Po prostu go ignorować i farmić normalnie wrogie miniony przed swoim turretem i ewentualnie postawić warda gdzieś przy swoim red/blue buffie, żeby wiadomo było, gdzie się Singed znajduje (czy żadnych ganków na mida nie szykuje)? Czy też może ściągnąć parę razy na początku gry mida i junglera, aż Singed przestanie dawać golda za kille i potem go ignorować? Albo może jeszcze jakieś inne propozycje macie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzucic reporta, Proxy singed grozi banem dla gracza ze względu na brak taktyk przeciwdziałających temu. Ewentualnie wziąć jakiegoś nasusa, który tak czy siak by siedział na lane i farmił, a później podejdzie pod wieże, przytankuje ją i ściągnie na kilka Q z pomocą junglera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 14:26, matiz123 napisał:

>


Kilka razy go zabić można, zawsze to niemało golda za killa wpadnie , ale potem jak jesteś w stanie pod wieżą farmić to farm i olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 14:43, Buhahahahaha napisał:

Zarzucic reporta, Proxy singed grozi banem dla gracza ze względu na brak taktyk przeciwdziałających
temu. Ewentualnie wziąć jakiegoś nasusa, który tak czy siak by siedział na lane i farmił,
a później podejdzie pod wieże, przytankuje ją i ściągnie na kilka Q z pomocą junglera.


Jakieś oficjalne info o tym banie?
Bo nigdy niczego takiego nie widziałem. Bany lecą za nadmierne feedowanie (co pięknie pokazuje, że ludzie w tribunalu po prostu nie rozumieją tej taktyki), ale taktyka jak taktyka- skoro jest skuteczna to niby czemu ktoś miałby jej nie używać?
Podobno przeciwko proxy singedowi dobrze jest wziąć w miarę dobrze farmiącego się champa skalującego się zarówno z AP, jak i AD, kupić wszystkie stack itemy i śmiać się potem wrogiemu teamowi w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 14:26, matiz123 napisał:

Szkoda, że nie potrafisz przeczytać FAQ dotyczącego systemu ligowego.


po co od razu ten bul? :F

update: serie, ponadto mam zajebisty mmr bo matchuje mnie powyzej plat 3 w pickach, i wygrałem mida z diamentem, jestem op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 14:45, Ecko09 napisał:

potem jak jesteś w stanie pod wieżą farmić to farm i olej go.

Akurat w tej grze grałem Renektonem, więc nie miałem żadnych problemów z farmieniem minionów. No i właśnie jakoś tak nam wyszło, że raz jungler przyszedł go ubić, potem jungler z MARKSMANEM, mid też się raz pofatygował i wtedy daliśmy względny spokój Singedowi.

@sinir

Dnia 19.07.2013 o 14:45, Ecko09 napisał:

po co od razu ten bul? :F

Dlatego, że chyba już jakieś 10 razy w tym temacie było narzekanie na to, że w pierwszej dywizji wolniej dostaje się LP i 10 razy było wyjaśniane, dlaczego tak się dzieje. Ba, aż z ciekawości sprawdziłem i widzę, że sam się o to już kiedyś pytałeś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 15:30, matiz123 napisał:

@sinir
> po co od razu ten bul? :F
Dlatego, że chyba już jakieś 10 razy w tym temacie było narzekanie na to, że w pierwszej
dywizji wolniej dostaje się LP i 10 razy było wyjaśniane, dlaczego tak się dzieje. Ba,
aż z ciekawości sprawdziłem i widzę, że sam się o to już kiedyś pytałeś. :D


Ale że zaraz, gdzie ja narzekam? Gdzie ja o coś pytam? Mówię że szkoda że trza wygrać 15+ gier w jednej dywizji by przejść dalej. A Ty się czepiasz. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 14:26, matiz123 napisał:

Takie pytanie mam do Was: jak radzić sobie z proxy Singedem? W sensie że podczas gry
przeciwko niemu. Po prostu go ignorować i farmić normalnie wrogie miniony przed swoim
turretem i ewentualnie postawić warda gdzieś przy swoim red/blue buffie, żeby wiadomo
było, gdzie się Singed znajduje (czy żadnych ganków na mida nie szykuje)? Czy też może
ściągnąć parę razy na początku gry mida i junglera, aż Singed przestanie dawać golda
za kille i potem go ignorować? Albo może jeszcze jakieś inne propozycje macie? :P


Jako że grałem tym Singedem dość sporo to muszę powiedzieć, że z jego farmą zbyt wiele nie możesz zrobić. Natomiast możesz dać junglerowi frist blood, a następnie pomóc mu stackować jakiś item. (tak, może stracicie ze dwa dragony, ale w jednej grze sprawiłem że przeciwny jungle kha miał 20 stacków i robił później same quadry). Mało jest postaci, które radzą sobie od początku z proxy, ale świetnie działa Udyr (idź w utility + 4,5%ms + ghost żebyś go za każdym razem złapał). No i w dodatku zmieniło się, albo zmieni się od następnego patcha rozkład golda po śmierci, tak więc nawet za 10 killa dostaniesz ze 100g (przybliżone wartości) :) Oczywiście o ile wiesz przed wyborem, że grasz przeciwko niemu to zawsze wybieraj coś co jest lepsze w late np Vlad, Rumble. Renekton jest strasznie biedny porównując do Singeda w late. Najgorsze co możesz mu zrobić to zagrać Vayne o ile ją dobrze opanowałeś, teemo przy tym jest niczym, można się dosłownie popłakać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 15:49, BlackBomb napisał:

świetnie działa Udyr

Kiedy ja Udyra nie mam. ;( No ale pewnie wkrótce sobie go sprawię - wszak aktualnie mainuję topa, więc trzeba stopniowo uzupełniać braki w championach na tę pozycję. :P

Dnia 19.07.2013 o 15:49, BlackBomb napisał:

Oczywiście o ile wiesz przed wyborem, że grasz przeciwko niemu to zawsze wybieraj coś co jest lepsze w late > np Vlad, Rumble.

Wiadomo, w tej grze Singed został picknięty po mnie, inaczej bym Renka raczej nie brał. :)

@sinir
Wydaje mi się że słowo "szkoda" jest sposobem na wyrażenie niezadowolenia, co chyba można uznać za narzekanie, szczególnie że sposób działania systemu ligowego w LoLu jest znany. Aczkolwiek zgodzę się z tym, że w porównaniu z niektórymi Twoimi postami, tutaj można Cię uznać za oazę spokoju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 14:26, matiz123 napisał:

Takie pytanie mam do Was: jak radzić sobie z proxy Singedem? W sensie że podczas gry
przeciwko niemu.


Mejai/Occult i carrujesz grę z 20 stackami. Po grze report.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 18:13, Budo napisał:

> Jakieś oficjalne info o tym banie?
> Bo nigdy niczego takiego nie widziałem.

Najlepszy przykład, że twórca proxy singeda dostał bana za proxy singeda.
http://na.leagueoflegends.com/tribunal/en/case/6465913/


Nie, nie o to tu chodzi. Kolega wyżej napisał, że za singeda dostaje się bana "bo to taktyka na którą nie ma kontry".

Ja wiem, że ludzie tak grający dostają bany, ale jak napisałem- za feedowanie etc. A nie za to, że ta taktyka jest niedozwolona, bo przeciwnik nie ma szansy reakcji.
I właśnie na poparcie tych słów chciałbym jakieś informacje. Że ze względu na "brak taktyk przeciwdziałających proxy singed grozi banem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak naprawdę każda taktyka jest dozwolona, od split pushu przez backdoor aż po proxy- nie za zabronioną taktykę dostajesz bana. Generalnie riot się oficjalnie o proxy singedzie nie wypowiedział z tego co kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować