Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Co poprawia humor po całym dniu około 23:00?

Wygrana gry beznadziejnej (Ali i Blitz na bocie mieli jakieś 1/8/x i 0/6/y) grając rotacjowym Nautilusem na topie, nasłuchawszy się flejmu w czacie że Naut to jungler, nie topper i mam spłonąć, wychodząc na własne staty 12/1/12 i wygrywając każdego teamfighta dla drużyny od chwili zejścia z linii. Około 21 minuty był vote na surrender, zadecydowałem o losie gry dając drugie NIE.

PS

Wspominałem, że mieliśmy bardzo dzielną Poppy w dżungli, która w pewnym momencie miała 5 poziom przy 11 poziomie wrogiej Fiory na topie, a na koniec miała staty 10/4/z?

Banan z gęby nie schodzi, tak to ja uwielbiam grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mi takie gry za bardzo szarpią nerwy i daje surra zawsze. Wolę gry, w których idzie się łeb w łeb jest blisko zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 23:20, Krytyczny napisał:

Poppy w dżungli, 5 poziom, staty 10/4/z?

Też tak ostatnio miałem. Poppy w jungli która nie miała dmg. Śmiałem się jej w twarz kiedy wbijała na ganka. Ale za to jaką potem miazgę robiła w lategame, że ciężko było wygrać. Wtedy to ja dałem surrender, ale ktoś uratował i dał ''Nie''. Po 65 minutach udało się wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 09:24, Ecko09 napisał:

Patrząc po samych opisach nowe SV i BV wydają się troszkę przegięte.


W tych patch notes pisze tylko co zostało zmienione czyli np w SV dalej zostaje 20% cdr i 20% lepszy heal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 09:30, BlackBomb napisał:

> Patrząc po samych opisach nowe SV i BV wydają się troszkę przegięte.

W tych patch notes pisze tylko co zostało zmienione czyli np w SV dalej zostaje 20% cdr
i 20% lepszy heal?


Tak, Banshee też ma ten spellshield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, w lola teraz się nie da grać przez Vayne ;D ma taka bt+pd i mnie grającego Singedem z tear+Rylai+chain vest 3shotuje, bardzo śmiesznie xD Stary Jax ze swoim dodge nie dałby jej rady..

Nie gram dopóki normalne adc będą w early znacznie mocniejsze od Vayne. W ogóle nerfienie jej ulta o 30s w late jest żałosne (to tak jakby Riot oficjalnie powiedział, że nie zna się na swojej grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 22:19, Budo napisał:

O nie, carry robi swoją robotę! Nerf!


Z tym szczegółem, ze Vayne crashuje tanków już od mid-game, przy tym będąc mobilnym (Q, stealth, pasyw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 22:24, Plamciak napisał:

Z tym szczegółem, ze Vayne crashuje tanków już od mid-game, przy tym będąc mobilnym (Q,
stealth, pasyw).


W inne gry gramy.

W ogóle ja się chyba zapłaczę, "Sion has been pushed down the priority list due to how challenging the gameplay aspect is.". Myślałem, że umarlak jest następny w kolejce do reworku, a tu lipa :(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 22:24, Plamciak napisał:

> O nie, carry robi swoją robotę! Nerf!

Z tym szczegółem, ze Vayne crashuje tanków już od mid-game, przy tym będąc mobilnym (Q,
stealth, pasyw).

Jak przeszkadza to ban i tyle ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować