Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Stary, ja kiedys gralem na team 3 diamenty 1 platyna 1 gold bedac samemu w teamie jako gold 3 silvery i 1 braz, prawie wygralismy, lecz jedynie z racji ze tamten team trollowal w sumie sobie ostro ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, Yi nie jest taki slaby, dzis mialem 19/2 na rankedzie. W jungli radzi sobie calkiem dobrze, musze potestowac różne runki itp, żeby go wyMasterować hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 23:22, Dartitwo napisał:

Stary, ja kiedys gralem na team 3 diamenty 1 platyna 1 gold bedac samemu w teamie jako
gold 3 silvery i 1 braz, prawie wygralismy, lecz jedynie z racji ze tamten team trollowal
w sumie sobie ostro ;_;


Nie wiem co to za tendencja że takie w sumie duże elo trolluje. Tutaj miałem to samo, choć tylko jeden z nich, więc i tak duże kuku nam zrobili. :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale zapewne 1350, czyli mogą mnie cmoknąć.
W ogóle ostatnio kierunek, w którym zmierza gra bardzo mi się nie podoba i dopóki coś się nie zmieni, to sobie odpuszczę wydawanie na nią pieniędzy. Chyba, że coś mega super hiper wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 00:03, Budo napisał:

Ale zapewne 1350, czyli mogą mnie cmoknąć.


zgadłeś, dlatego właśnie liczę, że dadzą w Kolonii. Riot Blitz jest za 975 normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 00:03, Budo napisał:

W ogóle ostatnio kierunek, w którym zmierza gra bardzo mi się nie podoba i dopóki coś
się nie zmieni, to sobie odpuszczę wydawanie na nią pieniędzy.


nioe, nie robią już pięciu tysięcy epickich skinów w mhrocznych tonacjach z absurdalną ilością oszczy i mhroczności

tylko pozwalają sobie na

Jezusie

ŻARCIKI


najgorszy riot świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 00:03, Budo napisał:

W ogóle ostatnio kierunek, w którym zmierza gra bardzo mi się nie podoba i dopóki coś
się nie zmieni, to sobie odpuszczę wydawanie na nią pieniędzy. Chyba, że coś mega super
hiper wyjdzie.


Hmmmm?
Masz na myśli tonę mrocznych skinów, podkreślających jak bardzo ta gra jest poważna, czy też najzwyczajniej miarka się przebrała po pogodynce?

Mi osobiście pogodynka się podoba. :3
Miła odmiana po przeogromnej ilości emo-goth-dark-dead-championskinów. Bądźmy szczerzy, League of Legends, nie jesteś poważny. Masz mumię, która zabija ludzi płacząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś stronka z patch notesami ładnie poukładanymi? Nie było mnie prawie trzy miesiące i chciałbym wiedzieć wszystko co od tego czasu się pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 12:52, Kryhuu napisał:

Jest jakaś stronka z patch notesami ładnie poukładanymi? Nie było mnie prawie trzy miesiące
i chciałbym wiedzieć wszystko co od tego czasu się pozmieniało.

wejdziesz do gry to cie poinstruuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak pisałem o kierunku, w którym zmierza gra, to miałem na myśli kierunek, w którym zmierza gra. Skiny nie mają tu nic do rzeczy, niech sobie robią jakie im się podoba. Fakt, że nie podoba mi się nowa polityka cenowa, a szczególnie próg 1350, ale trudno- najwyżej nie będę kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 19:51, Plamciak napisał:

Czy na smurfie grając pierwsze 10 rankedów gdzie system może nas najwyżej zakwalifikować?
Do złota?


Ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 19:42, Budo napisał:


Jak pisałem o kierunku, w którym zmierza gra, to miałem na myśli kierunek, w którym
zmierza gra.


A w jakim właściwie zmierza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 20:12, masterHADES napisał:

> Jak pisałem o kierunku, w którym zmierza gra, to miałem na myśli kierunek,
w którym
> zmierza gra.

A w jakim właściwie zmierza ?



No właśnie, w jakim? Nie wiem jak długo grasz, ale ja już trochę cisnę i muszę powiedzieć, że lol robi się coraz bardziej "meh".
Na przestrzeni lat strasznie zmalała ilość zarabianych ip, a ceny rosną.
Nowa polityka cenowa skinów, żeby wyciągnąć więcej siana.
Każdy kreatywny pomysł na grę jest zabijany (ap trynda, ap yi, ad kennen i inne cuda). Wszystko co wykracza poza wąskie ramy "balansu" jest od razu okrzykiwane anti-fun, toxic, frustrating i nerf leci.
Gra ma być na siłę zbalansowana, przy czym riot ma za mało zasobów, żeby zająć się tym porządnie. W efekcie mamy kwiatki typu nerfienie jednych postaci do stanu niegrywalności, a inne sobie hulają przez tygodnie albo miesiące bez zmian, mimo, że są ewidentnie op. Nie można ruszyć elise od premiery, ale jak ktoś zacząć grać tryndą ap, to hotfix poleciał w tydzień.
Stealth nerfy/buffy, które kiedyś się nie zdarzały, a teraz to standard. W ostatnim patchu stealth nerf dla dariusa.
Bugi, bugi, bugi. Mieli zwolnić z patchami, żeby zapewnić rozrywkę wolną od bugów. LOL. Mam zacząć wymieniać, czy wystarczy jak wspomnę tiamat, syndrę, zhonyę + riven/jax, tryndę i ryze'a? A to tylko ostatnie dwa patche.
Niszczenie dżungli konsekwentnie od sezonu 1. Jako jungle i support main muszę powiedzieć, że co riot robi z tymi pozycjami to zwykłe chamstwo.
Cementowanie mety poprzez nerfienie wszystkiego, co metę niszczy.
Zmiany przedmiotów, które nijak się mają do sytuacji w grze i są zbyt częste. Zobaczcie sobie taki locket i bulwark dla przykładu. Wprowadzili na początek sezonu jako mega hiper nowe opcje dla supportów. I co z tego zostało. Locket to był zmieniany chyba co patch i już sam nie wiem co to teraz jest. Item, który daje cdr, a nie jest budowany z cdr przedmiotów. Kompletny brak konsekwencji i to nie jest jedyny przykład. Polecam nowe zmiany trinity force i phage, zobaczcie sobie. Logika riotu w kwestii itemów- coś jest używane, to trzeba nerfić. Atmogs, phage, bulwark, gunblade, rabadon etc etc. Nawet dorany. Rzygam tym już. Ludzie zaczęli pickować potki na top? Nerf. Ludzie zaczęli pickować flask? Nerf. Ludzie zaczęli pickować czerwonego potka na siłę? Nerf. Ludzie zaczęli pickować zielonego potka? Lol usunąć to. Ludzie zaczęli pickować runy na crit, coby na 1 lvlu było ciekawie walczyć? Nerf. Wszystko co odbiega od nudnego armora i potów, albo butów i potów jest nerfione. NUDA.
Championi co dwa miesiące wbrew zapowiedziom, że będą częściej. Riot chciał wypuścić 14 w tym roku lol. Wyjdzie może połowa tego.
Pozycja supportów, które są po prostu maszynkami do wardowania i osobistymi niewolnikami adc.
Nudni championi. Pamiętacie co się działo jak wyszedł Nocturne? Kuźwa gry nie można było zacząć, bo z 5 osób robiło dodge, bo nie dali rady zalockować noca. Chyba przez kilka dni z rzędu było dwoch nocturne''ów w każdej grze. To samo z jarvanem, mao i innymi. A teraz? Wyszedł Aatrox i wuj, nikt już nie pamięta, że taki champ jest w ogóle, w dzień premiery nie było żadnego problemu, żeby go picknąć.
Każdy ma gap closera.
Każdy ma knock up, albo trzy.
Nie ma hybryd i konsekwentnie się niszczy te, które już były.
Ciągłe nerfy supportów, którymi już rzygam. Riot zamiast dać trochę funu supportom tylko nerfi im championów. Zobaczcie na alistara. Kiedyś mój main, teraz nawet nim nie gram, bo pozabierali mu wszystko. Nerf na ulti, nerf na pasyw, nerf na koszty many, nerf na ap ratio, totalnie znikąd nerf stuna pod w, kiedy nikomu nie wadził przez 3 lata. Masakra jakaś. A potem się kuźwa dziwią, że ludzie idą support ashe, jak normalne supporty ponerfione do gleby, od janny przez sorakę po blitza. Nunu się jakoś trzyma o dziwo. Ale jako support on ma 3 spelle, więc może dlatego. Thresh z kolei ma immunitet na nerfy nie wiadomo czemu. Riot logic.


Jedyne co im idzie na plus to reworki- są dobrej jakości i najczęściej udane (chyba karma jedyny wyjątek w sumie, cała reszta wyszła nieźle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie podsumowanie. Kiedyś było ciekawie. Było wesoło. Był gragas z locketem i shaco z milionem pudełek, które rypały za 10000 dmg. Casterzy mieli zhonyę, która teraz by pewnie kosztowała 10k golda. Ale to teoria, bo ją usunęli. Teraz locketa też nie ma, a shaco płacze w kącie bo wyszło milion zabójców, z których każdy ma gap closera skaluje się z ad w chory sposób i ma resety cooldownów. No i taki lol nam się robi. Ostatni champion, który dawał fun i był ciekawy, to rengar i widzimy co się z nim stało. Obecnie trash tier i czeka na rework. Gg riot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować