Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

A jeszcze jedna rzecz, a w zasadzie dwie.

Nowa mapka na zimę, albo jesień (harrowing). Mała rzecz, a cieszy, tak? Nie, bo mapka nie zarabia piniondzów, za to dostaniemy skinaski za 1350.
No i lore. Jeden wielki żart. Od kiedy kitae zajęła się lore, to ja nie wiem o co im chodzi. Wszyscy muszą być z freljordu, albo skądś tam, od gragasa, po branda. Szkoda, że brakuje konsekwencji i niszczy się ciekawe lore championów takich, jak karthus. Singed, ww i soraka mieli fajnie splecione lore. Ale coś się nie podobało i trzeba było pozmieniać. Pozmieniali, ale nie każdemu i teraz jeden z nich ma lore, które nie ma sensu xD Nowe champy za to mają lore typu zabili go i uciekł, albo zabili mu matkę i szuka zemsty. Panie ić pan w..... ale skasować journal of justice można, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Nie można ruszyć elise od premiery, ale jak ktoś zacząć grać tryndą ap, to hotfix poleciał
w tydzień.

No faktycznie, Elise od premiery nie dostała ŻADNEGO nerfa...
Ap trynda to zwykły wkurzacz bez sensownego counterplayu, ściągnie wave na raz, jak zaczniesz go gonić solo to wyśmieje, jak w większej grupie to właśnie reszta teamu robi bezkarnie co chce. A jak go złapią to lol ult i ucieczka przez ścianę, bo czemu nie.
Zresztą, ad trynda robi praktycznie to samo, powiedziałbym że może więcej nawet (bo się nie ogranicza do jednego skilla w walce).

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Stealth nerfy/buffy, które kiedyś się nie zdarzały, a teraz to standard. W ostatnim patchu
stealth nerf dla dariusa.

Hę?

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Bugi, bugi, bugi. Mieli zwolnić z patchami, żeby zapewnić rozrywkę wolną od bugów. LOL.

Część bugów nie jest do wykrycia w testach - nie wiem jak to działa, nie znam się, ale nie znam gry w które by tego się nie dało zauważyć. Nie żebym bronił bugów, ale też z drugiej strony nie pamiętam jakichś mega strasznych (chyba że w przeciągu miesiąca gdy nie grałem, nie wiem).

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Cementowanie mety poprzez nerfienie wszystkiego, co metę niszczy.

Dlatego meta się zmienia? (nie w sensie zmiany ustawienie 1-1-2 + las tylko w kwestii taktyk i sposobu gry - to chyba też meta)

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

I co z tego zostało.

Locket został opóźniony i nie ma już active shielda po paru minutach gry, Aegis się zmienił razem z dodaniem nowych mres itemów (gdze Bulwark to typowo mres upgrade).

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Polecam nowe zmiany trinity force i phage, zobaczcie sobie.

Phage miał niepewnego (20% ?) slowa, dostał pewny ms. Dobry deal. Szczególnie, że slow jest też np. w Gauntlecie.

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Nawet dorany.

Szczególnie, że teraz potaniały i nonstop widzę shieldy w użyciu, żeby daleko nie szukać.

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Ludzie zaczęli pickować czerwonego potka na siłę? Nerf.

Bo nie było sensownej alternatywy? Flask nie nadaje się na każdego, a ward i potki zawsze się przydadzą. A gdyby teraz, mimo innych opcji, wrócił do 250, to nadal byłby najczęściej pickowany i tyle.

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Ludzie zaczęli pickować zielonego potka? Lol usunąć to.

Wut
Usunęli przed s3 jeszcze, poza tym kto goi pickował? ADC, którzy mieli fullbuild i robili sobie jeszcze większą przewagę.

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Championi co dwa miesiące wbrew zapowiedziom, że będą częściej.

Z tego co ja słyszałem, to mieli być rzadziej, a bardziej dopracowani.

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Pozycja supportów, które są po prostu maszynkami do wardowania i osobistymi niewolnikami
adc.

Co?

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Nudni championi.

Kwestia gustu. Wyjdzie lucek to będzie ciągle pickowany pewnie. Atrox ma rolę, w której jest więcej champów.
Zresztą nawet dobrze, przy premierze Zedów i jemu podobnych wystarczyło konsekwentnie brać Malpha na topa i ich eliminować z gry. ^_^

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Zobaczcie na alistara.

Viable, lubię, niedawno grałem, nawet sporo, nadal jest dobry i nadal się spełnia w tym, w czym powinien.

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Nunu się jakoś trzyma o dziwo.

Bo jst słabym supportem i jako support ma jeden spell więc ludzie grają nim w lesie i pod las jest balansowany? A, i btw - znerfili mu buff do AS - to tak w kwestii trzymania się.

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

Thresh z kolei ma immunitet na nerfy nie wiadomo czemu. Riot logic.

Dlatego dostał nerf na pasywie z haka (przerzucone pod E, którego się nie bierze i nie maxuje w pierwszej kolejności), na bazowych statach, na samym haku chyba też...

Dnia 14.08.2013 o 21:36, Budo napisał:

A potem się kuźwa dziwią, że ludzie idą support ashe

Dziwią. Bo jest Sona, jest Lulu, jest Leona, jest Blitz, jest Thresh, jest Nami, jest Zyra, jest Ali... Nawet Janna i Taric.

@Rengar - ten trash tier potrafi wskoczyć i na 3 strzały ściągnąć carry tak btw.
@Nowe lore - część ma sens, każda kraina ma swoje cechy, swoich bohaterów - coś się dzieje na Shadow Isles, coś się dzieje w Freljord, postacie sa powiązane, co w tym złego? JoJ szkoda, fakt. Natomiast coś w tej kwestii się dzieje, na jak długo i jak sensownie nie wiem. Z drugiej strony, ile ludzi się przejmuje całym lore? Zdziwiłbym się gdyby był to jakiś wysoki % populacji graczy.

Poza tym, zabrakło narzekania na olewanie Europy przez Riot - od serwerów do forum - bo to jest coś, na co serio powinno się marudzić dopóki się nie wezmą do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

Ap trynda to zwykły wkurzacz bez sensownego counterplayu, ściągnie wave na raz, jak zaczniesz
go gonić solo to wyśmieje, jak w większej grupie to właśnie reszta teamu robi bezkarnie
co chce. A jak go złapią to lol ult i ucieczka przez ścianę, bo czemu nie.


No i co z tego? Kiedyś więcej champów miało bardziej chore rzeczy i jakoś nikt nie narzekał. Heimer miał 6 turretów, tf i panth mieli global ulty. Teraz za to zabiera się wszystko co global, bo anti-fun i op i power for free. Tf miał pasywa zabranego, janna następna w kolejce. To jest właśnie to o czym mówię- maksymalne spłaszczanie i spłycanie gry.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

Hę?


No właśnie hę. Jak nie śledzisz hamerykańskiego forum, to nawet nie wiesz o stealth nerfach. W ostatnim patchu zmniejszyli dariusowi zasięg na e nie informując o tym. Takich zmian jest więcej, jak community nie wychwyci, to przechodzą niezauważone.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

Część bugów nie jest do wykrycia w testach - nie wiem jak to działa, nie znam się, ale
nie znam gry w które by tego się nie dało zauważyć. Nie żebym bronił bugów, ale też z
drugiej strony nie pamiętam jakichś mega strasznych (chyba że w przeciągu miesiąca gdy
nie grałem, nie wiem).


Nie obchodzi mnie co jest do wykrycia. Kiedyś patch był co dwa tygodnie i nowy champion z dwoma skinami, a bugów było mniej. A pbe nie było wcale.Teraz co patch jest 1-2 champów wyłączonych. Nie pamiętasz mega strasznych bugów? Ostatni patch proszę bardzo:

http://www.youtube.com/watch?v=FNAIHYW8Qss

Bug, który dało się zreplikować w 100% i wywalał grę wszystkim graczom w meczu.

Albo tu:
http://www.youtube.com/watch?v=UQZOBDUsGhE

Albo syndra friendly fire:
http://www.youtube.com/watch?v=94FO-Sn_o_k
Zabij swojego sojusznika, bo czemu nie. Nie widać tego odpowiednio na filmiku, chodzi o to, że q zadawało damage sojusznikom.

Albo tenacity stacking, no to było zabawne muszę powiedzieć. 80% tenacity udyr gg. Buga z tryndą i cs nie chce mi się szukać. A to tylko ostatni patch.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

> Cementowanie mety poprzez nerfienie wszystkiego, co metę niszczy.
Dlatego meta się zmienia? (nie w sensie zmiany ustawienie 1-1-2 + las tylko w kwestii
taktyk i sposobu gry - to chyba też meta)


Właśnie nic się nie zmienia, bo każda zmiana jest niszczona przez riot. Niedługo coś wymyślą na lane swap, bo anti-fun.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

Locket został opóźniony i nie ma już active shielda po paru minutach gry, Aegis się zmienił
razem z dodaniem nowych mres itemów (gdze Bulwark to typowo mres upgrade).


No fajnie, reasumując bulwark zniknął, a fajny i tani item dla supportów, który można było szybko zrobić nagle urósł do rozmiarów warmoga. Bo supporty mają za dużo pieniędzy.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:


> Polecam nowe zmiany trinity force i phage, zobaczcie sobie.
Phage miał niepewnego (20% ?) slowa, dostał pewny ms. Dobry deal. Szczególnie, że slow
jest też np. w Gauntlecie.


O zabraniu mu hp jakoś nie wspominasz.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

Szczególnie, że teraz potaniały i nonstop widzę shieldy w użyciu, żeby daleko nie szukać.


Bo riot nie wiadomo czemu dał dmg reduction, a zabrał armor. Po co, nikt nie wie, teraz doran shield się robi nawet na casterach, więc nerf w nastepnym patchu incoming.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

Bo nie było sensownej alternatywy? Flask nie nadaje się na każdego, a ward i potki zawsze
się przydadzą. A gdyby teraz, mimo innych opcji, wrócił do 250, to nadal byłby najczęściej
pickowany i tyle.


Ta, po 3 latach się okazało, że jakoś nie ma alternatywy. Zamiast zrobić alternatywę, to niszczy się to, co ludzie wymyślili. Najłatwiej.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

Usunęli przed s3 jeszcze, poza tym kto goi pickował? ADC, którzy mieli fullbuild i robili
sobie jeszcze większą przewagę.


No i po to on był przecież. O NIE CARRY MA PRZEWAGĘ I ZABIJA NERF.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:


> Championi co dwa miesiące wbrew zapowiedziom, że będą częściej.
Z tego co ja słyszałem, to mieli być rzadziej, a bardziej dopracowani.


Źle słyszałeś. Mieli być rzadziej niż w poprzednim sezonie, ale dwa razy częściej niż wychodzą teraz. Krążą cytaty z redów, że celują w 14 champów w tym roku. A ilu wyszło, sobie policz. Na lucka dwa miesiące czekamy, si?

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

> Pozycja supportów, które są po prostu maszynkami do wardowania i osobistymi niewolnikami

> adc.
Co?


To. Mainuję supporty i jungle i ta rola jest niewdzięczna. Nikt nie chce grać supportami, wiesz czemu? Bo jest nudno, nerfią nam championów i itemy. Masz robić za niańkę, a nie daj Bóg jak zabierzesz jednego cs, albo wpadnie kill. Dopiero flame. Granie supportem nie wynagradza cię w żadnej mierze za robotę, którą robisz, podobnie jak junglerem.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

Kwestia gustu. Wyjdzie lucek to będzie ciągle pickowany pewnie. Atrox ma rolę, w której
jest więcej champów.


Nie kwestia gustu, bo jak nikt ich nie pickuje, to znaczy, że nikt ich nie lubi. To nie tylko ja, to community.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

> Zobaczcie na alistara.
Viable, lubię, niedawno grałem, nawet sporo, nadal jest dobry i nadal się spełnia w tym,
w czym powinien.


Bo nie pamiętasz jaki był 2,5 roku temu. I po co go ponerfili? Bo riot nie lubi supportów, dlatego.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

> Nunu się jakoś trzyma o dziwo.
Bo jst słabym supportem


Nie skomentuję.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

> A potem się kuźwa dziwią, że ludzie idą support ashe
Dziwią. Bo jest Sona, jest Lulu, jest Leona, jest Blitz, jest Thresh, jest Nami, jest
Zyra, jest Ali... Nawet Janna i Taric.


Wszystko nudne i ponerfione x razy oprócz thresha, który ma permabana.

Dnia 14.08.2013 o 22:17, Adjatha napisał:

Poza tym, zabrakło narzekania na olewanie Europy przez Riot - od serwerów do forum -
bo to jest coś, na co serio powinno się marudzić dopóki się nie wezmą do roboty.


To było od zawsze, więc nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

No i co z tego? Kiedyś więcej champów miało bardziej chore rzeczy i jakoś nikt nie narzekał.

Nie wiem, nie grałem. Community było mniejsze? Zgaduję, mogło być milion powodów, mogło nie być żadnego. A może to dlatego, że teraz gra się toczy o grubą kasę, i trzeba bardziej zadbać o sens rozgrywki.
Global pasywy dają przewagę za nic jakby nie patrzeć. Global ulti.. cóż. Osobiście mi nie przeszkadzają, czy powinny być? Nie wiem, ale jak u koreańców na turniejach dochodzi do sytuacji, w której TF ma 100% pick/ban ratio, to chyba coś jest nie tak.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

No właśnie hę. Jak nie śledzisz hamerykańskiego forum, to nawet nie wiesz o stealth nerfach.

Śledzę międzynarodowego reddita na którym jest wszystko. No ale cóż, może jednak nie wszystko, albo coś przeoczyłem. W każdym razie nie pamiętam info o stealth nerfach. Co nie znaczy, że ich nie było.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Nie obchodzi mnie co jest do wykrycia.

Ich prawdopodobnie nie obchodzi ten post, więc powiedzmy,że remis. ;)
O bugach nie ma co dyskutować, są, zdaję sobie z tego sprawę - napisałem tylko, jak ja to widzę.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Albo syndra friendly fire:

To akurat pamiętam, że szybko Syndra została wyłączona na czas naprawienia buga.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Właśnie nic się nie zmienia, bo każda zmiana jest niszczona przez riot. Niedługo coś
wymyślą na lane swap, bo anti-fun.

To się nie zmienia, czy zmienia (lane swapy)?
Swapy są od początku sezonu i jakoś nie widać, żeby coś się z nimi działo. Stało się z early pushami, które prowadził czasem do team snowballowania.
Zresztą, to i tak dotyka głównie drużyn, w solo q ludzie grają nadal to samo. O, właśnie - skoro jest różnica między solo q, a graniem drużynowym, to znaczy że chyba jednak coś się zmieniło?

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

No fajnie, reasumując bulwark zniknął, a fajny i tani item dla supportów, który można
było szybko zrobić nagle urósł do rozmiarów warmoga. Bo supporty mają za dużo pieniędzy.

Raczej dlatego, że składali go junglerzy, co zaczął chyba Diamondprox na Xinie. I miałeś na dzień dobry dive z locketem itp.
Zresztą, nadal można złożyć Aegisa/Locket supportem, chociaż osobiście wolę inne itemy - wystarcza mi sighstone, kindlegem, buty, oracle i wardy do kontroli mapy.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

O zabraniu mu hp jakoś nie wspominasz.

Nie wspominam, bo 1. dali armor za hp, 2. zrezygnowali z tego i po ostatniej łatce pbe znów ma hp.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Bo riot nie wiadomo czemu dał dmg reduction, a zabrał armor. Po co, nikt nie wie

Żeby dać opcję startowego itemu? Bo dmg reduction jest bardziej uniwersalny? Sorry, to już jest marudzenie na siłę. :P

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Ta, po 3 latach się okazało, że jakoś nie ma alternatywy.

Po jakich 3 latach, skoro do zmian z s3 ludzie grali z butami +3 poty albo clothem +5? S3 nie zaczął się 3 lata temu.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Zamiast zrobić alternatywę, to niszczy się to, co ludzie wymyślili. Najłatwiej.

Zrobili alternatywy (ale wait, przecież na nie też narzekasz). A opinie swoją o powrocie do elixiru za 250 podtrzymuję.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

No i po to on był przecież. O NIE CARRY MA PRZEWAGĘ I ZABIJA NERF.

Jeśli carry ma przewagę, to zabija i tak. Natomiast przeciwny team zawsze ma te minimalnie większe szanse.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Na lucka dwa miesiące czekamy, si?

Pewnie jakby wyszedł niebzalansowany z bugami od razu, to byłoby lepiej?

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

To. Mainuję supporty i jungle i ta rola jest niewdzięczna.

Mainuje supporty i to jest moja ulubiona rola i 90% moich meczy. Nie interesuje mnie opinia debili z solo q którzy pójdą afk, bo zabrałem jeden cs (bo oni prędzej czy później i tak pójdą afk), interesuje mnie opinia gościa, z którym rozegrałem na bocie setki meczy i jeśli grając drużynowo decydujemy się na push, to nikt nie patrzy na to, że przez przypadek zarobię 60g.

Rola supporta odwdzięcza się gdy moj carry robi pentę, gdy moja inicjacja daje ace, gdy mój disengage wywraca teamfight do góry nogami. Gdy kontrola mapy sprawia, że mój team czyści w spokoju obie jungle, gdy ich jungler lata w kółko na botlane i wraca zawiedziony, bo nie mógł nas zgankować.

Bo bycie supportem to nie tylko narzekanie, że team nie zabija, to jest podstawienie mu tych killi na talerzu.

Jedyne na co mogę narzekać to brak konieczności plinowania się z timerami, chociaż i tak można się postarać i ustalić respawn smoka mimo braku wizji.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Bo nie pamiętasz jaki był 2,5 roku temu.

Ciężko żebym pamiętał, nie grałem wtedy w lola chyba. Wiem że w s1 ludzie nim grali na ap na midzie (Shushei), nie jako supportem. I że wtedy meta wyglądała inaczej.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

I po co go ponerfili?

Nie wiem, bo mimo nerfów da się nim grać?

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Nie skomentuję.

Znacznie lepiej sprawdza się w jungli, buff w early niewiele robi, kulka jest spoko (ale jak nie maksujesz to już nie tak spoko, albo czekasz dłużej na buffa), Q nie ma sensu, ult... No, jest.
Zresztą nie lubię Nunu jako supporta, grałem nim jak był op. :P

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Wszystko nudne

Okej, chyba nie mamy po co rozmawiać na ten temat.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

To było od zawsze, więc nie narzekam.

A ja narzekam, bo w przeciwieństwie do dmg reduction na doranie i znefieniu red pota jest to coś, co przeszkadza w rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

No i co z tego? Kiedyś więcej champów miało bardziej chore rzeczy i jakoś nikt nie narzekał.
Heimer miał 6 turretów, tf i panth mieli global ulty. Teraz za to zabiera się wszystko
co global, bo anti-fun i op i power for free. Tf miał pasywa zabranego, janna następna
w kolejce. To jest właśnie to o czym mówię- maksymalne spłaszczanie i spłycanie gry.


No tak bo najlepiej nic nie zmieniać i by ludzie grali w kółko tymi samymi postaciami. Pomijając to, że te zmiany to balansowanie gry a nie jej spłycanie a skille takie jak stare ulti TF''a tylko psują zabawę bo dają zbyt dużą przewagę przez co musisz takiego championa albo zbanować albo picknąć i takie rzeczy właśnie spłycają rozgrywkę.

A jeśli chodzi o AP Trynde to dla mnie była jakaś kompletna pomyłka i totalny potworek, śmiesznie było to zobaczyć ale dobrze, że wróciło to do normalności.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

No właśnie hę. Jak nie śledzisz hamerykańskiego forum, to nawet nie wiesz o stealth nerfach.
W ostatnim patchu zmniejszyli dariusowi zasięg na e nie informując o tym. Takich zmian
jest więcej, jak community nie wychwyci, to przechodzą niezauważone.


To jest dla mnie jakaś dziwna sprawa i musiał bym to zobaczyć żeby wypowiedzieć się na ten temat.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Nie obchodzi mnie co jest do wykrycia. Kiedyś patch był co dwa tygodnie i nowy champion
z dwoma skinami, a bugów było mniej. A pbe nie było wcale.Teraz co patch jest 1-2 champów
wyłączonych. Nie pamiętasz mega strasznych bugów?


Jeśli chodzi o te wszystkie bugi to widziałem to na yt ale nigdy nie spotkałem się w tym w grze więc szczerze mówiąc dla mnie te bugi to zwykła abstrakcja z którą nigdy nawet się nie spotkałem. Bardziej mnie denerwują problemy z serwerami które dotykają mnie bezpośrednio.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Właśnie nic się nie zmienia, bo każda zmiana jest niszczona przez riot. Niedługo coś
wymyślą na lane swap, bo anti-fun.


Nie wiem czy zauważasz takie rzeczy ale dzięki tym wszystkim nerfom panuje bardzo duża rotacja bohaterów którymi się gra ponieważ to co przed chwilą miażdżyło wszystko na topie dostało nerfa i trzeba grać czym innym, gdyby tego nie było ludzie grali by ciągle tymi samymi championami i to dopiero była by nuda.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

> Usunęli przed s3 jeszcze, poza tym kto goi pickował? ADC, którzy mieli fullbuild
>i robili sobie jeszcze większą przewagę.

No i po to on był przecież. O NIE CARRY MA PRZEWAGĘ I ZABIJA NERF.


Ale ADC tak czy inaczej robią kosmiczny dmg w late więc po co im więcej dmg ? A wiem po co, żeby byli OP i niezbalansowani.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Źle słyszałeś. Mieli być rzadziej niż w poprzednim sezonie, ale dwa razy częściej niż
wychodzą teraz. Krążą cytaty z redów, że celują w 14 champów w tym roku. A ilu wyszło,
sobie policz. Na lucka dwa miesiące czekamy, si?


Jeśli o mnie chodzi to kompletnie mnie to nie obchodzi bo i tak jest masę championów którymi jeszcze nie nagrałem się porządnie i prawdopodobnie nigdy tego nie zrobię. A zawsze uważałem, że nowi bohaterowie wychodzą stanowczo za często.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

To. Mainuję supporty i jungle i ta rola jest niewdzięczna. Nikt nie chce grać supportami,
wiesz czemu? Bo jest nudno, nerfią nam championów i itemy. Masz robić za niańkę, a nie
daj Bóg jak zabierzesz jednego cs, albo wpadnie kill. Dopiero flame. Granie supportem
nie wynagradza cię w żadnej mierze za robotę, którą robisz, podobnie jak junglerem.


Akurat obecnie ludzie grają supportami dużo chętniej niż kiedyś, ponieważ adc są tak ponerfione, że możesz sam wygrać linie za swojego adc czym pośrednio możesz wygrać całą grę. A co do junglerów to się zgadzam, że to niewdzięczna rola i uważam, że junglerzy mają o wiele za mało golda niż powinni.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

Nie kwestia gustu, bo jak nikt ich nie pickuje, to znaczy, że nikt ich nie lubi. To nie
tylko ja, to community.


Zedem albo Elise też nikt nie grał jak wyszli a tu nagle okazało się, że robią miazgę.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

> > Zobaczcie na alistara.
> Viable, lubię, niedawno grałem, nawet sporo, nadal jest dobry i nadal się spełnia
w tym, w czym powinien.


Zgadzam się.

Dnia 14.08.2013 o 22:50, Budo napisał:

> > Nunu się jakoś trzyma o dziwo.
> Bo jst słabym supportem

Nie skomentuję.


Ale to prawda, jeden z najsłabszych supportów obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 00:59, Ecko09 napisał:

Akurat prosy zauważyłem e maksują na Threshu, byle mieć ten dodatkowy dmg.


Nadal coś za coś, masz większy dmg i większy cd na haku. Obniżasz cd na haku, nie masz bonus dmgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 14:54, BlackBomb napisał:

Czy jeżeli mają zamiar usunąć wszystkie globale to znaczy, że Zilean dostanie nowy pasyw?
Czy mowa tylko o Jannie?


Bardziej ciekawe jest, czy zdejmą Teemo global taunta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 14:58, Buhahahahaha napisał:

> Czy jeżeli mają zamiar usunąć wszystkie globale to znaczy, że Zilean dostanie nowy
pasyw?
> Czy mowa tylko o Jannie?

Bardziej ciekawe jest, czy zdejmą Teemo global taunta


Przecież usuwają Teemona z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 01:07, sirufok napisał:

Jezu, skończta bo palec boli od skrolowania tych wypracowań.

Forum to miejsce przeznaczone właśnie do dyskusji i to raczej Twoja powyższa wypowiedź była nie na miejscu bo poza dodatkowym postem i linijką tekstu nie wniosła do tematu niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować