Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2013 o 19:49, Budo napisał:


Kolejna promocja i co? W teamie fb + afk, już mnie to męczy.



A mi odkąd wbiłem golda idzie dobrze. Ogólnie ludzie są bardziej ogarnięci, albo może ja na takich trafiam. Chociaż co do promocji to się zgodzę. Wczoraj 3 razy przegrałem promocję z Gold IV. Nie wiem, czemu ogarnięcie teammatów dyrastycznie spadało w promocjach.:O Ale dzisiaj się wreszcie udało się za czwartym razem i odrazu do II przerzuciło, więc jest spoko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Plat 3 też zbyt udanych ludzi nie spotykam... I w jednym i w drugim teamie pojawiają się bardzo często ludzie, którzy na prawdę nie myślą, patrzac na niektóre akcje. Ciekawe czy na diamencie też jest dużo takich ludzi. Jak dobrze pójdzie to zobaczymy po łikendzie, chociaż nie chce mi się tryhardować to pewnie nie wbiję. Chociaż jak znowu mnie przerzuci o dwie ligi to kto wie.

Muszę się pochwalić, ze strollowałem tylko jedną grę! Postępy. I tutaj już nie powiecie mi, że to było nieładne, bo eloboosting jest nieładny sam w sobie. Jak widze te srebra grające duo z diamentami, które zapewniają, że gość gra bardzo dobrze na midzie, a potem ginie 15 razy przed spawnem creepów tooo... Aż ciepło się na sercu robi widząc wielki czerwony napis "DEFEAT". Co jak co, ale nie mam litości dla boosterów. Myślicie, że kto podkablował ecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja po placemencie wylądowałem w gold V i tam siedzę. Nie mogę się wycarrować- mam już trzecią promocję i wygląda, że będzie kicha znowu. Najśmieszniejsze jest to, że resztę gier wygrywam spokojnie, a w promocji albo afker, albo troll, albo stawia mnie naprzeciwko jakimś prosom, że nawet nie wiem co mnie zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^@Budo

Kiepska sprawa.:| Ja siedziałem za to w Brązie niewiadomo jak długo, a teraz liczę na wbicie Platyny w niedługim czasie, więc mam nadzieję, że trole będą mnie omijać(Wystarczę już ja w teamie:P), to może się uda.:) Tobie też życzę powodzenia.

Dnia 16.08.2013 o 20:49, Markush napisał:

Na Plat 3 też zbyt udanych ludzi nie spotykam... I w jednym i w drugim teamie pojawiają
się bardzo często ludzie, którzy na prawdę nie myślą, patrzac na niektóre akcje. Ciekawe
czy na diamencie też jest dużo takich ludzi. Jak dobrze pójdzie to zobaczymy po łikendzie,
chociaż nie chce mi się tryhardować to pewnie nie wbiję. Chociaż jak znowu mnie przerzuci
o dwie ligi to kto wie.


Koledzy na Diamencie I twierdzą, że dużo się nie rózni. Ragerzy i trole nadal występują.

Dnia 16.08.2013 o 20:49, Markush napisał:

Muszę się pochwalić, ze strollowałem tylko jedną grę! Postępy. I tutaj już nie powiecie
mi, że to było nieładne, bo eloboosting jest nieładny sam w sobie. Jak widze te srebra
grające duo z diamentami, które zapewniają, że gość gra bardzo dobrze na midzie, a potem
ginie 15 razy przed spawnem creepów tooo... Aż ciepło się na sercu robi widząc wielki
czerwony napis "DEFEAT". Co jak co, ale nie mam litości dla boosterów. Myślicie, że kto
podkablował ecka?


Ej. Ale skąd wiesz, że to był booster a nie po prostu dwóch kumpli grało?;> Nie ich wina, że rózni ich skill, a są znajomymi. Sam mam znajomych w Diamencie, jak nadmieniłem wyżej, tylko nie chcą grać ze mną Duo niestety, bo jeszcze przegramy, a im sie wbicie Challangera widzi.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie mogę się wycarrować- mam już trzecią promocję i wygląda, że będzie kicha znowu.
Coś czego nie rozumiem - a kogo obchodzi jaką masz "dywizję"? Athene to niby Diamond V ale w praktyce gra z goldem. Więc jeśli cały czas rośnie ci MMR a masz po prostu pecha do promocji to w gruncie rzeczy nic nie tracisz, i tak dostajesz coraz lepszych przeciwników. Są ludzie siedzący celowo w teoretycznym Bronze V a tak naprawdę mających MMR wyższe niż Gold. Zresztą jeśli naprawdę to tylko w promos to w końcu po wygraniu od razu przeskoczysz z Gold 5 do Gold 3 a potem z Gold 3 do Gold 1 bo będzie chora różnica ELO.

>albo stawia mnie naprzeciwko jakimś prosom, że nawet nie wiem co mnie zabija.
Gold V. Prosy. WTF...? Nikt nawet tam boostów nie kupuje bo się nie opłaca (chyba że z Gold V do Plat V od razu ale za to się sporo płaci i wcale nie tak wiele osób się decyduje ot tak wywalić z 300-700 zł dla czegoś tak bzdurnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 21:14, lRayl napisał:

Koledzy na Diamencie I twierdzą, że dużo się nie rózni. Ragerzy i trole nadal występują.

A mnie ragerzy i trolle nie rpzeszkadzają. Tak samo jak nie przeszkadzają mi ludzie, którym brakuje umiejętności. Najbardziej nie lubie tych, którzy nie myślą. Przykładowo z jakiegoś ostatniego meczu: Siedzi se alistarek w tribushu, widać na wardach dokładnie (bo przed chwilą tam wardował), że idzie 5 (słownie: pięciu), a nasz team rozstrzelony po mapie. Koło neigo dwóch było, którzy już wiedzieli, że lepiej uciekać, to się troche cofnęli. Ale nie nasz alistarek. Krówka postanowiła wyczekać. I czekała aż ktoś podejdzie, i czekała, aż nagle dobiegł teemo. Zadowolona krówka wrzuciła mu knock upa i zaczęła uciekać. Wyszła z tego tribushu po kilkudziesięciu sekundach pojawiając się w bazie.

Dnia 16.08.2013 o 21:14, lRayl napisał:

Ej. Ale skąd wiesz, że to był booster a nie po prostu dwóch kumpli grało?;> Nie ich
wina, że rózni ich skill, a są znajomymi.

To niech se normale grają.
Tzn nie to, że mi to jakoś przeszkadza bardzo. Mi to zwisa smutnym kalafiorem, że przegram jeden mecz przez jakieś boostowane srebra, bo i tak już mi się nie chce wbijać dalej elo i gram se ranki, bo normale są meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 21:26, ziptofaf napisał:

Coś czego nie rozumiem - a kogo obchodzi jaką masz "dywizję"? Athene to niby Diamond
V ale w praktyce gra z goldem. Więc jeśli cały czas rośnie ci MMR a masz po prostu pecha
do promocji to w gruncie rzeczy nic nie tracisz, i tak dostajesz coraz lepszych przeciwników.


Trace, bo im więcej gier, tym mniejszy zysk lp, a większa strata i ciężej awansować. Teraz za wygraną mam 20 lp, a za przegraną -10 ok.

Dnia 16.08.2013 o 21:26, ziptofaf napisał:

Są ludzie siedzący celowo w teoretycznym Bronze V a tak naprawdę mających MMR wyższe
niż Gold. Zresztą jeśli naprawdę to tylko w promos to w końcu po wygraniu od razu przeskoczysz
z Gold 5 do Gold 3 a potem z Gold 3 do Gold 1 bo będzie chora różnica ELO.


Ta, tzw. placement trolls, nie rozumiem takich ludzi. Gdzie przeskoczę, to nie wiem, jeszcze nie wygrałem ani jednej gry w promocji xD

Dnia 16.08.2013 o 21:26, ziptofaf napisał:

>albo stawia mnie naprzeciwko jakimś prosom, że nawet nie wiem co mnie zabija.
Gold V. Prosy. WTF...? Nikt nawet tam boostów nie kupuje bo się nie opłaca (chyba że
z Gold V do Plat V od razu ale za to się sporo płaci i wcale nie tak wiele osób się decyduje
ot tak wywalić z 300-700 zł dla czegoś tak bzdurnego).


Sam pisałeś o ludziach celowo siedzących w bronze, a ze skillem z plata, albo wyżej. Sprawdzam sobie przeciwników, których mi wystawia i często to są platyny, albo wysokie goldy. A gold V to też siedlisko trolli i boostowanych ludzi, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 22:04, Budo napisał:

Trace, bo im więcej gier, tym mniejszy zysk lp, a większa strata i ciężej awansować.
Teraz za wygraną mam 20 lp, a za przegraną -10 ok.

Trololo, nie. Nie patrz tak na to LP. Bo za nim NADAL kryje się ELO/MMR które od zawsze rośnie tak po 12-13 za mecz chyba że masz mniej niż 40-50 gier, wtedy rzeczywiście więcej. Większość meczy wygrywasz - to w końcu przy udanej promocji zmieni cię z Gold 5 prosto w Gold 3. Albo 2. Samemu jak sprawdzałem to da się dostawać po 30-40 lp za mecz i tracić po 10.

Dnia 16.08.2013 o 22:04, Budo napisał:

Sam pisałeś o ludziach celowo siedzących w bronze, a ze skillem z plata, albo wyżej.


Aha. Tylko że oni siedzą w Bronze a grają z ludźmi z plata. A nie z innymi z bronze. Tak samo jak ktoś z Diamond może grać przeciwko Bronze jak go zboostowali a potem przegrał 100 meczy pod rząd.

Dnia 16.08.2013 o 22:04, Budo napisał:

Sprawdzam sobie przeciwników, których mi wystawia i często to są platyny, albo wysokie
goldy. A gold V to też siedlisko trolli i boostowanych ludzi, wierz mi.


No to gdzie jest problem? Skoro pickujesz przed kimś kto ma np. Plat V czy Gold I to znaczy że masz wyższe ELO od niego. Jedyne czego nie masz przegrywając tę promocję to innej ikonki. Wieeelkie mi ale. Gold V i tak da ci tego skina pod koniec sezonu...

Zresztą jak już w ogóle słyszę te narzekania o to że wszyscy chcą te wyższe ''numerki'' to aż mi się śmiać chce. Ja to zawsze sądziłem że Rankedy są po to żeby po prostu grać coraz lepiej a te wszystkie liczby co najwyżej w przybliżeniu pokażą ci gdzie stoisz w rankingu biorąc pod uwagę win ratio. Ale wedle większości widać powinno być odwrotnie - masz więc wysoką dywizję najlepiej w ogóle się nie poprawiając w samej grze i narzekając na ''trolle'' które nie chcą cię ''wycarrować''. Skup się na swojej grze, jak przegrasz to przegrasz. A nie na jakichś ''lp'' i ''promocjach''.


Zresztą jeśli o legowisko trolli chodzi - byłem w Gold V, byłem w Plat V, byłem w Diamond V. Naprawdę, wszędzie jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Powiedz to sportowcom- przecież sport jest po to, żeby się doskonalić, pieprzyć medale xD
Ja gram sobie dla zabawy i rekreacyjnie, ale jednak miło by było się piąć do góry z dywizjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 23:47, Budo napisał:


Powiedz to sportowcom- przecież sport jest po to, żeby się doskonalić, pieprzyć medale
xD
Ja gram sobie dla zabawy i rekreacyjnie, ale jednak miło by było się piąć do góry z dywizjami.


Medale to se możesz zdobywać jak cie weźmie jakiś team do LCS xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 23:47, Budo napisał:

Powiedz to sportowcom- przecież sport jest po to, żeby się doskonalić, pieprzyć medale
xD

Sportowcy dopiero co skończyli EU LCS i grają teraz NA LCS. A niedługo Worlds. Tylko że tu nie o medale chodzi a o pieniądze które idą wraz z nimi. Zresztą... "medale" z Solo Queue...? Toż to funta kłaków niewarte. A te które w ogóle się liczą (choćby pierwsze miejsca na Go4LoL) to możesz zdobywać teoretycznie nawet będąc w Bronze V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 00:07, ziptofaf napisał:

> Powiedz to sportowcom- przecież sport jest po to, żeby się doskonalić, pieprzyć
medale
> xD
Sportowcy dopiero co skończyli EU LCS i grają teraz NA LCS. A niedługo Worlds. Tylko
że tu nie o medale chodzi a o pieniądze które idą wraz z nimi. Zresztą... "medale" z
Solo Queue...? Toż to funta kłaków niewarte. A te które w ogóle się liczą (choćby pierwsze
miejsca na Go4LoL) to możesz zdobywać teoretycznie nawet będąc w Bronze V.



Go4LoL jest grany przez neta rozumiem. I każdy może się tam zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 00:28, lRayl napisał:

Go4LoL jest grany przez neta rozumiem. I każdy może się tam zapisać?


Musisz mieć 5 osobową drużynę. I tak, jest grany przez internet i w zasadzie każdy może się zapisać. Tylko wszyscy w drużynie muszą mieć konto na stronie ESL i przypisanego do niego LoL-a (a przynajmniej warto to zrobić bo teoretycznie możesz trafić na idiotów którzy zobaczą że tego nie masz wypełnionego i po przegranym meczu naślą do ESL-a 10 maili o to że grały inne osoby z innymi nickami i że w ogóle było to nie fair). Są też bodajże cotygodniowe turnieje 3v3 jeśli wolisz je od Summoner''s Rift. Na NA jakiś czas temu były też turnieje Dominiona, nie wiem jak jest z nimi w Europie niestety więc żadnych szczegółów ci nie udzielę.

Tylko nie zapisuj się przypadkiem do ladderów bo i taka opcja jest na stronie ESL-a. Bo wtedy masz OBOWIĄZKOWE mecze co tydzień. I ciężko się nawet wypisać potem z tego syfu a przynajmniej było tak z rok temu gdy jeszcze tam grałem. Irytujące to podwójnie biorąc pod uwagę że przeciwnicy za to nie zawsze się pojawiają w pełnym składzie i oddadzą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 00:52, sinir napisał:

Co to za 3 turnieje będą na gejskomie? Może ktoś objaśnić pokrótce?


International Wildcard Round Robin- to jest spot o miejsce na mistrzostwa świata z takich mniejszych regionów jak jakaś Brazylia itd. Nie tych największych, które brały udział w All-star turnieju.

Challenger Finals- to chyba jakieś kwalifikacje do kwalifikacji do S4 :D

No i na koniec finały LCS.

@ziptofaf

EU LCS się nie skończył jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 01:25, Ecko09 napisał:

International Wildcard Round Robin- to jest spot o miejsce na mistrzostwa świata z takich
mniejszych regionów jak jakaś Brazylia itd. Nie tych największych, które brały udział
w All-star turnieju.

to ten turniej jest tylko po to, żeby riot dobrze wypadł i dzikie regiony nie czuły się odrzucone. No bo, jeśli jakiś egzotyk awansuje, to dostanie miazgi od każdego, a jak trafi na Korków, to będzie masakra totalna z ff5 pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 01:25, Ecko09 napisał:

Challenger Finals- to chyba jakieś kwalifikacje do kwalifikacji do S4 :D


Znajduję tylko pod nazwą "Season 4 Spring Promotion Qualifier". Tzn. będą tam grały Challengery z soloQ eune/euw, w tym chyba jakiś polski team, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja tak z innej beczki. Czy ktoś miał podobny problem, że ekran ładowania meczu włącza się długo? Znaczy nie chodzi o samo ładowanie, ale o ekran, muszę czekać dośc długo aż zobaczę ładowanie i przeciwników, podobnie jest po skończonym meczu, nie wiedzieć czemu też muszę czekać długo aż się załaduje. dodam, że gra chodzi płynnie i bez większych ścin na ustawieniach średnio-wysokich mam ~70 fps, w team fightach ~45-55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować