Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2013 o 21:42, lRayl napisał:

http://www.reignofgaming.net/news/25509-unofficial-pbe-notes-for-8-22

Reinforced Armor

+60 Armor
+100 Magic Resist
UNIQUE Passive - Backdoor Plating: Gains 150 Armor and 150 Magic Resist when no enemy
minions are nearby.

Jestem ciekaw co to ma być:O
Chyba, że to coś z Heimerem, wtedy jednak nie jestem.

Jak dla mnie to mają być zmiany w wieżach, które będą mogły mieć itemy. Tak wywnioskowałem po lekturze i użyciu mojego skilla w englishu:D. Oby nie wyszło z tego jakaś pomyłka i towery nie były zbyt op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w obecnej chwili turrety składają się jak papier i w late nadają się wyłącznie do organizowania akcji lądujących z miejsca na youtube

miło że wreszcie zaczną bronić bazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 22:58, Ostrowiak napisał:

w obecnej chwili turrety składają się jak papier i w late nadają się wyłącznie do organizowania
akcji lądujących z miejsca na youtube

miło że wreszcie zaczną bronić bazy

I znając życie wyekwipowanie ich spadnie na supportów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 21:42, lRayl napisał:

Jestem ciekaw co to ma być:O
Chyba, że to coś z Heimerem, wtedy jednak nie jestem.


]Dokładnie jest napisane co to ma być, Backdoor plating, item dla turreta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 00:07, Buhahahahaha napisał:

I znając życie wyekwipowanie ich spadnie na supportów


Może turrety zaczną w końcu zbierać kille na swoje konto i kupować za to itemy. Wtedy przynajmniej kolejna rzecz nie spadnie na suppy (chociaż przecież one mają TYYYLE GOLDA i tyle slotów w inv, że trzeba im jeszcze dowalić!). Jestem za, jak również uważam, iż miniony powinny mieć możliwość nabycia IEdge, junglowe monstery mają swoje dedykowane przedmioty do kupienia. Baron winien zainwestować w Morellomnicon aby Trydna go nie mógł solować dzięki przegiętemu lifestealowi..
Ciekawe tylko, czy taki turret dostanie własną animację recalla.. A może jakiegoś osiołka mu dadzą, który będzie biegał za niego robić zakupy...?

To naprawdę byłoby fajne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak się zastanawiam - zalogujcie się na PBE i spójrzcie jeszcze raz na pierwsze 3 itemy... tak, towery to mają OD DAWNA, od samego początku istnienia gry w niektórych przypadkach. Tak backdoor plating, zwiększony dmg i true vision. Riot po prostu chce aby można było te właściwości towerów zobaczyć bo nie każdy zdaje sobie sprawę z tego co i jak i chodzi po prostu o zmniejszenie ilości "ukrytej mechaniki" w grze. Teraz nawet ktoś kto dopiero zaczyna grać po prostu kliknie na tego towera i będzie wiedzieć o tym że z każdym hitem jest to coraz mocniejsze, że stealth nie działa i że dmg jest drastycznie zmniejszony gdy wokół nie ma creepów.

Jedyne realne możliwości "rozbudowy" towerów z tego patcha na PBE to Crystal Residue i dawanie worków z goldem które zresztą są nieaktywne na razie. Wszystko pozostałe już jest, po prostu teraz przynajmniej wiadomo CZEMU tower ma dane właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że na lol.pl artykuł jest źle napisany to wywnioskowałem jak poczytałem forum. Jak dla mnie powinni jeszcze ulepszyć ten reinforced armor, np żeby tower leczył się o dmg zadany. Denerwuje mnie Backdoor, najbardziej lamerska rzecz w grach moba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 11:51, luzac napisał:

Taktyka jak każda inna.


Obsługa wardów, aby zauważyć próbę wystarczająco wcześnie i ewentualnie recalla+homeguarda bywa po prostu za trudna. Jeszcze żeby carry mógł solować te towery w nieskończoność czy robił to w pół sekundy... Ale tak naprawdę obecnie backdoory są mało skuteczne, a nawet jak ktoś się pokusi o próbę to i tak można go wykryć stosunkowo wcześnie i uniemożliwić działanie.

Tym niemniej, nie byłoby źle, gdyby towery zyskały trochę na przydatności. Obecnie przegrana teamfighta w okolicach 35 minuty to ryzyko utraty wszystkich trzech turretów + inhi. Może jakaś restrykcja, ile maksymalnie dmg może dostać wieża od jednego aa? Nie wiem, ale zmianą tego typu bym nie pogardził. Zniszczenie inhi to duża przewaga, i czasami jeden błąd to nie dość, że wielki zastrzyk kasy dla przeciwnika (towery), to jeszcze utrata inhi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak backdoor najczesciej robi team który kompletnie sobie nei radzi w teamfightach i przegrywa gry. Skoro tak to po co wogole teamfighty, zróbmy grę, która polega na backdoorach. Nie popieram u innych i nie toleruję w teamie. Pod tym względem DOTA była lepsza, gdzie BD był zakazany, a i też cieżko było go zrobić z uwagi na leczenie sie towera. Tak tower towerem, ale co jeżeli gra jest wyrównana i przy nexusie nie ma towerów w obu teamach? Dajmy na to jeden team gra lepiej ale jeden błąd i mamy taką sytuację, nie rozumiem dlaczego miałby przegrać, skoro współpracował ze sobą, gracze byli wzglednie mili i ich poziom zdecydowanie przewyższał przeciwników. W drugim teamie masz pełno dzieci, płaczków afkerów i innych tego typu. No ale BD to taktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 12:11, QST07 napisał:

No ale BD to taktyka.

QQ moar.
Sam napisałeś, że bd to taktyka. Należy sobie z nią radzić. Jeśl nie potrafisz no to twój problem i widać nie zasłużyłeś na wygraną. I dlaczego powinna być zakazana? Zawsze to jakieś urozmaicenie. A co by było dyby nie nexus rush na turnejach? Prawie jak backdoor, report i dyskwalifikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 12:11, QST07 napisał:

Tak backdoor najczesciej robi team który kompletnie sobie nei radzi w teamfightach i
przegrywa gry. Skoro tak to po co wogole teamfighty, zróbmy grę, która polega na backdoorach.
Nie popieram u innych i nie toleruję w teamie. Pod tym względem DOTA była lepsza, gdzie
BD był zakazany, a i też cieżko było go zrobić z uwagi na leczenie sie towera. Tak tower
towerem, ale co jeżeli gra jest wyrównana i przy nexusie nie ma towerów w obu teamach?
Dajmy na to jeden team gra lepiej ale jeden błąd i mamy taką sytuację, nie rozumiem dlaczego
miałby przegrać, skoro współpracował ze sobą, gracze byli wzglednie mili i ich poziom
zdecydowanie przewyższał przeciwników. W drugim teamie masz pełno dzieci, płaczków afkerów
i innych tego typu. No ale BD to taktyka.

troll hard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wiedziałem, że zaraz zlecą się zwolennicy. To takie typowe. Serio to jest żałosna taktyka. Skoro umiem sobie poradzić z teamem. A ty kolego nie wyłapujesz sarkazmu. Naprawdę nie widzę powodu dlaczego ktoś kto robi BD miałby wygrać grę. Dostajesz [cięgi] i niby zasługujesz na wygraną? [m] please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Względnie miły i przewyższający poziomem team przegrywa, bo czuje się zbyt pewnie. Naucz się, że nie wolno nie doceniać przeciwnka. Wyznacznkiem umiejętności nie jest jedynie wysokie KDA czy zniszczone wieże. Liczą się też takie rzeczy jak umiejętność wykorzystania swoich zasobów jak i sytuacji. Oraz przede wszystkim BŁĘDÓW PRZECIWNIKA. Ileż to razy mogłem bez problemu prześlizgnąć się na bota i spushować inhibitor, bo "lepsza drużyna" stwierdziła, że woli dać popis w ganianiu moich sojuszników. Backdoor to jest taktyka. Tak samo jak babysitting, którego też pewnie nienawidzisz, bo to godne jedynie płaczków i dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 12:33, QST07 napisał:

Heh wiedziałem, że zaraz zlecą się zwolennicy. To takie typowe. Serio to jest żałosna
taktyka. Skoro umiem sobie poradzić z teamem. A ty kolego nie wyłapujesz sarkazmu. Naprawdę
nie widzę powodu dlaczego ktoś kto robi BD miałby wygrać grę. Dostajesz w pizdę i niby
zasługujesz na wygraną? Bitch please.


Według mnie bardziej nie zasługuje na wygraną banda idiotów, którzy nie potrafią poradzić sobie z bd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 12:38, BlackBomb napisał:

Według mnie bardziej nie zasługuje na wygraną banda idiotów, którzy nie potrafią poradzić
sobie z bd.


I ja również mam takie zdanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 12:11, QST07 napisał:

Tak backdoor najczesciej robi team który kompletnie sobie nei radzi w teamfightach i
przegrywa gry. Skoro tak to po co wogole teamfighty, zróbmy grę, która polega na backdoorach.
Nie popieram u innych i nie toleruję w teamie. Pod tym względem DOTA była lepsza, gdzie
BD był zakazany, a i też cieżko było go zrobić z uwagi na leczenie sie towera. Tak tower
towerem, ale co jeżeli gra jest wyrównana i przy nexusie nie ma towerów w obu teamach?
Dajmy na to jeden team gra lepiej ale jeden błąd i mamy taką sytuację, nie rozumiem dlaczego
miałby przegrać, skoro współpracował ze sobą, gracze byli wzglednie mili i ich poziom
zdecydowanie przewyższał przeciwników. W drugim teamie masz pełno dzieci, płaczków afkerów
i innych tego typu. No ale BD to taktyka.


Skoro przegral to jednak nie gral lepiej. Bo w tej grze lepiej=skuteczniej. Ten, kto wygrywa jest lepszy. Jezeli przegrywasz, bo nie robisz backdoorow, nie zdobywasz global golda za towery i nie dajesz swojemu teamowi przewagi w ten sposob to znaczy, ze gracz ktory to robi jest po prostu lepszy. Fajnie, ze ktos ma mad skilla, Lee Singerem potrafi wykorzystac pasywa w 100, robi czary trafiajac kazde blind q, dashujac do wystawionych milisekunde wczesniej wardow i wykopujac carry w strone swojego teamu, ale to NIE wygrywa gier. Gry wygrywaja zdjete turrety, global gold, inhi i wreszcie nexus. Jezeli nie umiesz skutecznie radzic sobie z tym to nie jestes dobrym graczem i tyle. Ta gra to wykorzystywanie bledow przeciwnika. Jezeli wola sie uganiac za bruiserami zamiast powstrzymac backdoor to znaczy, ze zasluguja na przegrana, bo robia wiecej bledow. A rola dobrego gracza jest bolesnie owe bledy wykorzystac i przekuc je w wygrana swojego teamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować