Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2013 o 15:03, korinek2 napisał:

Hah, czytając Twojego posta przypomniała mi się sytuacja kiedy na soloq dałem vote surrender
w czasie bicia wrogiego nexusa. Timeing był idealny, bo wpierw wybuchł ich nexus a zaraz
po tym nasz. O dziwo, remisu nie było pomimo zniszczonych 2 nexusów, tylko przegrana
dla naszej drużyny :D

Wczoraj z kumplami zrobiliśmy to samo, łoiliśmy strasznie ludzi i gra była już właściwie skończona (mamy zasadę że bicie nexusa na normalu to tryhardowanie i zostawiamy to minionom zawsze) i jeden gość od nas sie wywalił i dla żartów rzucił surrender vote bo się wkurzył i wszyscy zaakceptowali :D. Śmieszne że oni w tym samym czasie się poddali, na czacie nawet ich vote się pokazał pierwszy, ale to my wybuchliśmy :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 20:27, Markush napisał:

Dobra, to żyj w przekonaniu, że nie ma różnicy miedzy 2x ls, a 3x ls runami i ciesz się
60 cs w 10 minucie.


Dzięki, tak zrobię. :)

A ty uważaj bo ci kripy z 2hp uciekną i co będzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 20:36, sinir napisał:

A ty uważaj bo ci kripy z 2hp uciekną i co będzie? :D

Wolę, żeby mi z 2hp creepy uciekały na diamencie niż zgarniał wszystkie na goldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 11:46, Krytyczny napisał:

Twitchowi by się VU przydał, bardziej pokracznego ADC nie ma :/


Nie żebym się czepiał, ale Twitch to szczur z Zaun, który ma jakąś chorobę w dodatku... oczekujesz baleriny?
Jak dla mnie szczur jest super i ma jeden z lepszych splashów w grze obecnie. Nic mu nie trzeba. No i jest bardzo silny.

Jeśli chodzi o Garena- usuwają mu miecz buuuuuuuuuuuuuuuu
A jeśli chodzi o bicie z piąchy (też ma być usunięte)- skoro nie tykają steel legion, to znaczy, że steel legion będzie nadal rypał z piąchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 23:06, Budo napisał:

Jeśli chodzi o Garena- usuwają mu miecz buuuuuuuuuuuuuuuu
A jeśli chodzi o bicie z piąchy (też ma być usunięte)- skoro nie tykają steel legion,
to znaczy, że steel legion będzie nadal rypał z piąchy?


nie tykają modelu

animacje nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2013 o 23:06, Budo napisał:

A jeśli chodzi o bicie z piąchy (też ma być usunięte)- skoro nie tykają steel legion,
to znaczy, że steel legion będzie nadal rypał z piąchy?


W końcu usuną to głupie walenie z piąchy, jedyna rzecz która mnie irytowała w tym champie. A to jeden z moich ulubionych! :P Z tego co widziałem, to zapowiadają się bardziej badassowskie wymachy mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 00:12, Outlander-pro napisał:

W końcu usuną to głupie walenie z piąchy, jedyna rzecz która mnie irytowała w tym champie.
A to jeden z moich ulubionych! :P Z tego co widziałem, to zapowiadają się bardziej badassowskie
wymachy mieczem.


wymachuje jak jakiś samuraj paralityk, tak samo jak yi po reworku

stary garen miał grację i nawet nie potrzebował bić cię mieczem żeby był łomoc spuszczony, WYSTARCZTŁA PLOMBA W PYSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 00:12, Outlander-pro napisał:

W końcu usuną to głupie walenie z piąchy, jedyna rzecz która mnie irytowała w tym champie.
A to jeden z moich ulubionych! :P Z tego co widziałem, to zapowiadają się bardziej badassowskie
wymachy mieczem.


Garen miał wielki miecz, który nosił jak wykałaczkę, a i tak rypał z piąchy. Czemu? BO MÓGŁ. Nowy już nu nu :((
Najbardziej mi ulta szkoda :(

Ale generalnie ameryka się pluje i riot ciągle pracuje z garenem- np. dreadknight zostanie poprawiony na ciemniejszy, to samo rugged garen będzie bardziej... pobrudzony i zmęczony. Może mu też brodę dodadzą z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holy shit, Chińskie i Koreańskie Regionalsy w tej samej chwili. I weź to ogarnij teraz -,-'' Chyba pooglądam Chinoli, bo Koreańców to już się naoglądałem, a te chińskie OMG chętnie bym zobaczył. Ale z drugiej strony finały Koreańców =/

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1lwllo/spoiler_s3_korean_regional_finals_final_day_live/

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1lwh9t/spoiler_s3_chinese_regional_finals_day_1_live/

A i są znane już grupy na mistrzostwa:

Group A:
Gaming Gear EU
TSM
Lemondogs
Korea Seed 3 (SK T1/KTB)
China Seed 2
Group B:
Fnatic
Gambit
Vulcun
Samsung Galaxy Ozone (formerly MVP Ozone)
Mineski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 11:43, Ecko09 napisał:

A i są znane już grupy na mistrzostwa:

Są też znane godziny rozpoczęcia wszystkich meczów, czyli "Riot kocha Europę" po raz kolejny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 12:04, matiz123 napisał:

Są też znane godziny rozpoczęcia wszystkich meczów, czyli "Riot kocha Europę" po raz
kolejny. :P


Nie no, 1-2 mecze będzie można obejrzeć ;P Na finał chyba jakaś ustawka ze znajomymi będzie potrzebna bo inaczej tego nie widzę ^^ Ale w s umie w tamtym roku też nie oglądałem i jakoś zyję :>

Chociaż miło by było, gdyby Riot kiedyś postanowił zrobić finały poza Ameryką...
...Narodowy by się przydał do czegoś w końcu. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

No i po problemie, U chinoli zamiast winners bracket (jak było wcześniej na reddicie podane) grają losers bracket dziś, czyli walić Chinoli, nie ma OMG, nie oglądam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować