Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dajcie ludzie nick championa, którym mogę wygrać ranked game... Solo lub duo, bo na tych co trafiam to aż mi się odechciewa. Nie ma to jak spaść z 1400 do 1100 przez idiotów, którzy grają first time championami na ranked, lub robią Blitza pod DPS, MF pod AP, lub robią turret dive Evelinną na 1 lvlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 16:56, miszcz929 napisał:

na 1100 da sie wygrywac wszystkim.

Gdyby tak było to bym nie zadał takiego pytania, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znowu miałem fajną grę, grałem 1 raz Corkim i mimo tego że nie szło mi za dobrze(K/D 6/6, każdy "znaffca" od razu by mnie flame''ował że nie umiem grać, i kazał grać w tetrisa) Ale miałem jakieś 9 asyst, po za tym, dobry team, nikt nie narzekał i nie wyzywał od noobów...
No i udało się całkiem przypadkowo ciekawą akcję zrobić.
Wrogi Corki stał za 3 caster minionami, a ja grając Corkim, razem z Nidalee zabiliśmy go w taki sposób że Nidalee rzuciła włócznie, a ja ułamki sekundy później swoje ulti, trafiliśmy oboje jednocześnie i nawet nie miał szansy zacząć uciekać.
Przez chwilę myślałem że gram w premade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 16:59, Hummer napisał:

Gdyby tak było to bym nie zadał takiego pytania, prawda?

Naprawde, do tego 1300-1400 elo da sie wygrywac praktycznie wszystkim wiec po prostu graj tym championem ktorego ogarniasz najlepiej. Ewentualnie sprecyzuj jaki tym chapionow preferujesz, bo potencjalnych carry jest dosyc sporo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 17:52, miszcz929 napisał:


Naprawde, do tego 1300-1400 elo da sie wygrywac praktycznie wszystkim wiec po prostu
graj tym championem ktorego ogarniasz najlepiej. Ewentualnie sprecyzuj jaki tym chapionow
preferujesz, bo potencjalnych carry jest dosyc sporo ;]


Nie sądzę. Przy 1400 już wybór bohaterów lepszych często decyduje o wygranej. Taki Teemo czy taka Sivir tylko przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się jakiś idiota, który potrafi spieprzyć team fight, lub całą grę, myślę teraz o zbieraniu IP na Galio/Kennena, bo nawet jak wezmę Amumu, który daje dużą przewagę, to i tak nic z tego nie wyjdzie, bo mogę pingować 5 minut, żeby wszyscy przyszli, to wolą farmić creepy, nawet jak jest cały przeciwny team na midzie i pushuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie ale Blanc to nie jest supporter... Toto wali taki dmg, że głowa mała. Co do Trolla - pewnie kolejne 6300, za sam wygląd, który na arcie jest miodny - pierwszy troll w LoL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem dosyć zabawna grę fakt 3v3 ale takiego banana z lamentujących dzieci w drużynie przeciwnej jeszcze nie widziałem xD. A chodzi o świetny team jakiś noobkow w postaci mordego eve i ashe ja, jako Irelia ze statami 7/1/4 wypróbowałem nowy build i jakieś po Polowie gry gasiłem wszystkich sam, co wywołało fale flameu ze mam za dużo dmg za szybko atakuje ze Irelia jest OP te ostatnie mnie na tyle rozbawiło ze zacząłem sobie śmiać się z nich, bo w końcu dawali się zabijać jak w free fragu no, ale gdy zawsze cos trafia w ego małego dzieciaka, że jak to? Irelia może mnie zaciupać bez problemu. Ogólnie ubaw miałem po pachy z nich, bo w chyba do nich nie dotarło ze Irelia da się grać jak się ogarnie ją :P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 18:38, Hummer napisał:

Zawsze znajdzie się jakiś idiota, który potrafi spieprzyć team fight, lub całą grę, myślę
teraz o zbieraniu IP na Galio/Kennena, bo nawet jak wezmę Amumu, który daje dużą przewagę,
to i tak nic z tego nie wyjdzie, bo mogę pingować 5 minut, żeby wszyscy przyszli, to
wolą farmić creepy, nawet jak jest cały przeciwny team na midzie i pushuje...


To najlepiej znajdź sobie championa który może długo przeżyć, ma możliwość jako takiej ucieczki i potrafi też mordować. Vlad? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem chyba już każdym championem jaki jest i chyba się skupię właśnie na Kennenie albo Galio, bo Vlad mi się nie podoba, nie pasuje mi do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol fajny filmik

jak będą mieli czas to powinni jakieś mp3 PentaKilla udostępnić :D
(z tego co wiem to Blizzard zrobił tak z WoW, mają tam fikcyjny zespół i utwory...pomysł dobry wg. mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:15, rtyrtyrty napisał:

jak będą mieli czas to powinni jakieś mp3 PentaKilla udostępnić :D
(z tego co wiem to Blizzard zrobił tak z WoW, mają tam fikcyjny zespół i utwory...pomysł
dobry wg. mnie)


Ten zespół nawet daje koncert w grze w jednym z miast (nazwy nie pamiętam) ;D Sam go oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:23, necron1501 napisał:

Kogo kupować: Xin, Olaf czy WW?

Jak masz ochotę na jogurt, kup jogurt, jak chcesz jabłko to zjedz jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:51, Kryhuu napisał:

> Kogo kupować: Xin, Olaf czy WW?
Jak masz ochotę na jogurt, kup jogurt, jak chcesz jabłko to zjedz jabłko.


Głębokie... Ale gówno mi to daje. Każdego z nich bym chciał mieć, ale kasy brak. Stąd pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować