Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2013 o 23:28, Buhahahahaha napisał:

Nope, dla lepszego efektu wziac hiena WW i spamowac /laugh.

Co ma Hiena do Śmierci Szczurów? Mimo wszystko to lepiej śmiech mieć na jakimś hotkey''u, ja mam na A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 22:13, Budo napisał:

> to jest moj ulubiony skin dla karthusa, gdy mi sie nudzi to odpalam normala, pickuje

> siona revive+tp obojetnie jaka pozycja, wlaczam capslocka i cosplayuje smierc ze
swiata
> dysku :D

Sion czy karthus? Btw piszesz z capsem wtedy? xD

Karthus, grim reaper skin, caps juz od champ selecta. Spotykam sie z bardzo skrajnymi reakcjami, mialem teamy ktore to uwielbialy i mialem takie ktore wlaczaly pelen rage przez capslocka.
I w sumie pelen roleplay, styl pisania tez trzeba zmienic dla pelnego efektu.


@Smierc szczurow
Chyba byloby trudniejsze do ogarniecia, chyba ze ktos w duo by wszedl i to pisal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio ktoś gra tym skinem na garenie? Jak dla mnie po reworku miecz na każdym skinie jak również na classicu jest za krótki. Garen taki gruby, a miecz jak patyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 10:05, Outlander-pro napisał:

Ja to często gram Steel Legion Garenem i udaję Space Marine''a i najzagorzalszego sługę
Imperatora. Ludzie się wkurzają jak ich zabijam :P


Wbijesz w końcu to złoto czy za trudna to sztuka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja... jedna strona tematu a tu dwa takie poważne faile, jeden nie czytał Pratchetta, a drugi nie wie o co chodzi z Garenem i Budo.

Dnia 10.09.2013 o 15:43, QST07 napisał:

Jak gra czymkolwiek DOBRZE to wbije.

Nie zrozumiałeś, boś nowy tu. Garen Buda (Budo? Budoa?) nie ma kontr (Teemo zjada na śniadanie i popija Vladentine''sem) jest rozwiązaniem wszystkich problemów z elo hell. Jednocześnie jest tak potężny, że nawet sam Budo boi się nim grać przez co gra ciągle aramy, bo jakby zaczął grać Garenem ranki to by liczb nie starczyło, żeby określić jego ELO. To tak w skrócie. Jak chcesz się zagłębić w relacje Buda z Garenem to poszukaj gdzieś między 300, a 700 stroną.

A gwoli ścisłości. Zeby wbić złoto to nawet nie trzeba dobrze grać. Wystarczy umieć się carryować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 16:02, Markush napisał:

A gwoli ścisłości. Zeby wbić złoto to nawet nie trzeba dobrze grać. Wystarczy umieć się
carryować.



Garenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 16:41, Ostrowiak napisał:

przestało być śmieszne w sezonie 2


Twoje żarty nigdy nie były śmieszne, więc nie jest ze mną tak źle xD

A tak na serio- nerfią garena w następnym patchu i zabierają rengarowi buga z ferocity :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 17:18, Budo napisał:

> przestało być śmieszne w sezonie 2

Twoje żarty nigdy nie były śmieszne, więc nie jest ze mną tak źle xD

Może dla Ciebie. Ja się parę razy pośmiałem iks de. W sumie to jeden z powodów dla jakich tu wbijam iks dede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2013 o 16:02, Markush napisał:

Nie zrozumiałeś, boś nowy tu. Garen Buda (Budo? Budoa?) nie ma kontr (Teemo zjada na
śniadanie i popija Vladentine''sem) jest rozwiązaniem wszystkich problemów z elo hell.


Ekhm "Imagine if I had real weapon" i tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2013 o 17:31, QST07 napisał:

Ekhm "Imagine if I had real weapon" i tyle w tym temacie.

Wat?

Tak sobie teraz włączyłem grę od niechcenia i zacząłem się nad czymś zastanawiać. Jest se lobby, gość z jakimś tam czwartym pickiem czy kij wie jakim mówi "mid". Ale ja też chce mida teraz, bo kurka tak. Jakby nikt nic nie napisał to bym poszedł gdzieś indziej, ale przez to, że napisał mi się zachciało. Wziąłem mida i tamten do mnie z pyskiem, że mnie zignoruje i takie tam, normalka, co wszystkie low elo piszą. Wiem, że byłem niemiły, ale kurcze, jeżeli on chce mida i ja chce mida, to czemu ja mam mu go oddać? Community LoLa jest okropne, nie wie co to empatia. Wsyzscy myślą, że to oni są najważniejsi. Ehhh. A potem sie dowiedziałem w trakcie gry, że jak się pokażę na jakimś LANie i gość mnie rozpozna to mnie zabije ( ale to już inny, ten od ignorowania był miły i normlany). Nawet nie powtórzę jak to ujął, bo strach używać takich brzydkich słów. Jak mogę takie groźby gdzieś zgłosić? Jak chciałem gościa uspokoić to było jeszcze gorzej tylko. Bo zapytałem się, czemu taki zły jest, czy jedynke z przyrody dostał dzisiaj, czy mu jogurt zabrali ci z szóstej i, że jeśli przyroda to ja mogę poduczyć go. Ale chyba chodziło o jogurt i honor nie pozwolił mu na skorzystanie z pomocy nauczycielki, bo tylko coś przeklął i przestał pisać na trochę. Widocznie jogurcik był truskawkowy.

BTW jak zrobić screeny w lolu, bo jak normlanie print screenem robie to mam czarny ekran? A chciałbym mieć jakieś dowody na te groźby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 18:41, Markush napisał:

BTW jak zrobić screeny w lolu, bo jak normlanie print screenem robie to mam czarny ekran?
A chciałbym mieć jakieś dowody na te groźby.


F12 i zapisuje się w folderze lola ze screenami.

A co do reszty, to zawsze tak było. Ostatnio wbiłem do lobby, mam first picka, banuję, piszę mid, i pickuje tego mida. A jakiś typ czwarty był, mówił że on ma w dupie co kto picknął, i co powiedział on idzie na mida karthusem tp revive i fastlocking. Reporta nie mogłem wyslać to zrobiłem screena i wysłałem do supportu. Tak mi ładnie odpisali.
"Thank you for contacting player support. I apologize for the frustration this player, skumbag ster0id, has caused you.
I am very sorry you had this experience. We do note tolerate players that does not respect the pick order."
I takie tam. Mam naczieję że spłonie typ w elohell bo przegrał mi serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 18:41, Markush napisał:

Jak mogę takie groźby gdzieś zgłosić?


Jak zobaczą od kogo jest zgłoszenie to i ty bez nagrody się nie obejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować