Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Jakie runy czerwone (Mark) polecacie ogólnie na casterów? Żółte mam to mp5 per level, quinty to życie, niebieskie to CDR, ale z czerwonymi mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 18:17, SiDi napisał:

Jakie runy czerwone (Mark) polecacie ogólnie na casterów? Żółte mam to mp5 per level,
quinty to życie, niebieskie to CDR, ale z czerwonymi mam problem.

Zwykle to widziałem polecali magic pen, chyba że masz naprawdę dobre ap ratio na zaklęciach(zależy od postaci) to wtedy bierzesz AP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 18:18, rtyrtyrty napisał:

> Jakie runy czerwone (Mark) polecacie ogólnie na casterów? Żółte mam to mp5 per level,

> quinty to życie, niebieskie to CDR, ale z czerwonymi mam problem.
Zwykle to widziałem polecali magic pen, chyba że masz naprawdę dobre ap ratio na zaklęciach(zależy
od postaci) to wtedy bierzesz AP...


Do Janny dokładnie. W jej przypadku zabijanie nie jest takie ważne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 18:21, SiDi napisał:

> > Jakie runy czerwone (Mark) polecacie ogólnie na casterów? Żółte mam to mp5
per level,
>
> > quinty to życie, niebieskie to CDR, ale z czerwonymi mam problem.
> Zwykle to widziałem polecali magic pen, chyba że masz naprawdę dobre ap ratio na
zaklęciach(zależy
> od postaci) to wtedy bierzesz AP...

Do Janny dokładnie. W jej przypadku zabijanie nie jest takie ważne ;]

No to może jakiś CD reduction?

To na Jannę pasuje, więcej spamu tornadem i tarczą.

Bo jak nie AP i nie MPen to można zawsze wrzucić jakiś słabszy CDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytam się jeszcze raz bo niewiem czy dostałem odp xd Czy jest jakiś Gramowy team na US? A jak nie to może założymy? Mam dosyć grania raz z dobrymi a raz z noobami ;tracąc przy tym czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 21:20, Sareth14 napisał:

Spytam się jeszcze raz bo niewiem czy dostałem odp xd Czy jest jakiś Gramowy team na
US? A jak nie to może założymy? Mam dosyć grania raz z dobrymi a raz z noobami ;tracąc
przy tym czas

Na US z tego co kojarzę to gram ja (Reguliusz) , necron1501 (Necron1501), ziptofaf (forneas), nightfaler (Nightfaler) i jakże wspaniały Polak i patriota Anayami (Anayami). Jak kogoś pominąłem to na gramsajt możecie w komentarzu wrzucić to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 17:19, Ostrowiak napisał:

Humm, kto chciał to już przeczytał, gracze w LoL teoretycznie muszą przywyknąć do angielskiego.

D:

Ano muszą, ale są tacy co muszę mieć wszystko podane na jak na tacy (dziwnie to brzmi :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień przegrywałem dzisiaj bo w każdej grze albo ktoś wyszedł, albo feedował, albo jedno i drugie, tu afker tam leaver, tu jakiś idiota który nie rozumie że jak gra Mundo to nie jest nieśmiertelny...

Coś się dzieje specjalnego że nagle aż takie przypadki mam, czy po prostu pech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsi są tacy którzy szukają tylko fragów, a wieże może same się obronią a przeciwnika miniony zniszczą. Latają zbyt wcześnie po lainach, pingują że tego czy tamtego chcą zgankować, rzucają się, nie wychodzi oczywiście i giną przy tym no i zaczyna się wyzywanie na globalu "noob team" itd. Albo widzą tanka z pół hp no to na hura go gonią licząc na to że tak szybko go załatwią jak jakiegoś castera czy dpsa. No i co? Gonią i gonią pół mapy i wpadają w pułapkę i znów darcie mordy "retards, go practice".
Naprawdę rzadko się zdarza żeby ktoś podziękował po grze albo pochwalił za jakieś niezłe akcje. A w ogóle o kontroli mapy na randomach to chyba tylko 10% graczy słyszało. Tylko raz w życiu i to po przegranym meczu ktoś podziękował mi za kontrolę mapy w postaci Clairvoyance i wardów.

Ostatnio wszystkie 3v3 wygrywam ze znajomymi bo rzadko trafiamy na team który wardy stawia przy smoku i lizardzie. Jak już na taki trafimy to jest dopiero ostra jazda, ale w przeciwnym wypadku win gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakoś ostatnio się nudzę i natknąłem się na tę grę.. I chciałbym zapytać czy jest ona tak zdominowana przez mikropłatności jak np. Maple Story?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w Maple Story,a le tutaj prawdziwą kasę wydajesz właściwie tylko na skórki do championów i na boosty.
Tak więc nie ma nic za prawdziwe pieniądze co ułatwiło by rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować