Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2013 o 01:10, Ecko09 napisał:

Ja to się chyba nigdy nie nauczę asasynami laning phase grać =/

To też zależy na kogo grasz. I zależy jakim asasynem, bo to głownie decyduje o Laning phasie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 01:19, QST07 napisał:

> Ja to się chyba nigdy nie nauczę asasynami laning phase grać =/
To też zależy na kogo grasz. I zależy jakim asasynem, bo to głownie decyduje o Laning
phasie. ;p


Każdym i na każdego -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale się zrobił ogromny trashtalk EU vs NA. Szczerze to chyba najgorsza drużyna na jaką mogli trafić Fnatic, jakby przegrali z azjatami to "niby" normalne, ale tak to będzie znów NA górą - powtórka allstar ;/ Jedyne na co liczę to to co powiedział Saint, że jungler C9 tak naprawdę jest kiepski ponieważ w NA LCS nie ma nic do roboty poza farmieniem, bo każda linia wygrywa, a Cyanide ma przeogromne doświadczenie jak sobie radzić z każdą drużyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, Fnatic ze spokojem wygra. C9 nie ma żadnego doświadczenia w grze o stawkę przeciwko dobrym drużynom, poza tym panowie z Europy się już pewnie zdążyli oswoić z tą sceną i wyraźnie widać, że są w formie. Stawiam na 2-0 dla Fnatic. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 14:00, matiz123 napisał:

E tam, Fnatic ze spokojem wygra. C9 nie ma żadnego doświadczenia w grze o stawkę przeciwko
dobrym drużynom, poza tym panowie z Europy się już pewnie zdążyli oswoić z tą sceną i
wyraźnie widać, że są w formie. Stawiam na 2-0 dla Fnatic. :P


Ja taki pewien to nie jestem, głównie przez to że C9 dosłownie zgwałcili inne drużyny z NA, a nie po prostu wygrali. To daje wrażenie, że mecze będą bardzo wyrównane. Pocieszające jest jedynie to, że nie za się zbanować Fnatic, zbyt duży champion pool. Dodatkowo wydaje mi się, że Fnatic potrafią dostosować się do przeciwników gdy przegrywają i jak zobaczą jakiś błąd to nie odpuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej stawiam na Fantic, póki co faza grupowa pokazała, że doświadczenie w grach o dużą stawkę bardzo się liczy na takich turniejach. Ale nie wykluczam, że C9 są tak dobrzy jak by to wynikało z ich wyników na LCS i zmiażdżą wszystkich:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 22:28, ziptofaf napisał:

@ Dartitwo
> A jezeli wbije srebro a reszta teamu wbije golda to co dostaje? XD
Musisz mieć jakiś % rozegranych meczy. Czyli jeśli ty miałeś 5 a twój team ogólnie 40
to na nagrody bym nie liczył.


Z FAQ''u znikla wzmianka ze trzeba rozegrac 30% z meczy, zamiast tego jest:

Jesli rozegracie razem dosc meczow, by twoj udzial w ogolnych rozgrywkach druzyny osiagnal 30%, otrzymasz zloty krag

W skrócie − nie. Otrzymasz ikonkę oraz obwódkę banera i ekranu wczytywania za krąg, który udało ci się osiągnąć. Różnią się od siebie w zależności od kręgu.

W zasadzie nie rozumiem co maja na mysli mowiac otrzymasz x za krag, ktory udalo ci sie osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 18:55, Ecko09 napisał:

O Nami przeceniona od jutra. Jednak nie będę musiał grać Annie, Orianną czy Lissandrą
na suporta na rankedach xD


a najlepszy support kosztuje 1.3k ip xD (janna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 19:27, BlackBomb napisał:

> O Nami przeceniona od jutra. Jednak nie będę musiał grać Annie, Orianną czy Lissandrą

> na suporta na rankedach xD

a najlepszy support kosztuje 1.3k ip xD (janna)


I jedna, i druga są bardzo mocne, ale w moim odczuciu Nami to Janna++. Praktycznie nie ma rzeczy, którą robiłaby Janna i której nie robi Nami, a do tego grając Janną można uratować kilku wrogów/ zabić kilku sojuszników przez złe ulty.

Nie mogę się już doczekać FNatic vs C9 :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 19:32, Thrandir napisał:

I jedna, i druga są bardzo mocne, ale w moim odczuciu Nami to Janna++. Praktycznie nie
ma rzeczy, którą robiłaby Janna i której nie robi Nami, a do tego grając Janną można
uratować kilku wrogów/ zabić kilku sojuszników przez złe ulty.


Trochę mogę się zgodzić, ale Janna jest dla mnie lepsza. Zaczynając od jej ulta, który można wykorzystywać na wiele sposobów w tym mój ulubiony (flash ult i przeciwnika na mój turret xD). Pasyw, który dla niektórych postaci poza botem jest boski (top singed, jungle udyr). Q jest ogromnie łatwe do rzucania i pomaga uciec. Shield w sumie wyjdzie to co heal z empowerem, zresztą jak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 19:27, BlackBomb napisał:

> O Nami przeceniona od jutra. Jednak nie będę musiał grać Annie, Orianną czy Lissandrą

> na suporta na rankedach xD

a najlepszy support kosztuje 1.3k ip xD (janna)


Z tym, że jedyny suport jakim mam zamiar grać (pomijając Annie) solo to Sona i Nami. Żadnej z tej dwójki nie mam, jutro to się zmieni ;p I nie chodzi o to, że innymi nie umiem, ale Soną i Nami najłatwiej jest wycarrować. Janną nie wycarrujesz gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak kassadin nie dostanie nerfa po tym turnieju, to cud . A jak niedawno pisałem, że op, to mnie wygwizdali :P
Ładna gra w wykonaniu fnatic, grali spójnie, z pomysłem, konsekwentnie i przede wszystkim ogarnęli picki jak mistrzowie.
Mam nadzieję, że druga gra pójdzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 22:34, Budo napisał:


Jak kassadin nie dostanie nerfa po tym turnieju, to cud . A jak niedawno pisałem, że
op, to mnie wygwizdali :P
Ładna gra w wykonaniu fnatic, grali spójnie, z pomysłem, konsekwentnie i przede wszystkim
ogarnęli picki jak mistrzowie.
Mam nadzieję, że druga gra pójdzie podobnie.

Lepsza jest tylko flaga z kolekcjonerki AC na widowni przy okrzykach "USA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 22:34, Budo napisał:


Jak kassadin nie dostanie nerfa po tym turnieju, to cud . A jak niedawno pisałem, że
op, to mnie wygwizdali :P

a czemu op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 22:34, Budo napisał:


Jak kassadin nie dostanie nerfa po tym turnieju, to cud . A jak niedawno pisałem, że
op, to mnie wygwizdali :P
Ładna gra w wykonaniu fnatic, grali spójnie, z pomysłem, konsekwentnie i przede wszystkim
ogarnęli picki jak mistrzowie.
Mam nadzieję, że druga gra pójdzie podobnie.

Haha, nie wyszło coś:). C9, o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować