Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2013 o 23:39, Budo napisał:


Fnatic raz, że się sami skontrowali, to jeszcze xpeke strasznie spieprzył z buildem :/
No nic, gra numer 3 ;]

Nie oglądam tej biedy. Lekki zawód i tyle...

Spoiler

19 minuta i 10 do 0 lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 00:04, windows00 napisał:

Czyj to pomysł, żeby zostawić xPeke Kassadina? xD

Jak zobaczyłem, że pickują Kassa, to wiedziałem, że tak to się skończy. Cóż, przynajmniej druga gra była zajebiaszcza:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG Fnatic. Miażdżąca przewaga, spodziewałem się bardziej wyrównanej gry patrząc na dwie pierwsze. Peke zniszczył ale reszta teamu dawała mu do tego idealne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahahahhahahha war fnatic!

To najlepsze czego mogłem oczekiwać od fnatic w tej grze. C9 dowiodło, że wcale nie są dobrzy jako drużyna, arogancja niestety nie popłaca. Miodek :))
Normalnie jak z botami xD
Zostawić kassadina xpekowi. To nawet ja bym lepiej ogarnął. 11/0/7 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Gwałt. Po prostu gwałt.
Pomijam już brak banana na Kassadina. Ale zadziwiał mnie jungler C9. Cyanide na lee sinie 2-0 w drugiej minucie? Np lets farm all game. Po prostu pozwolił na to, żeby fed jungler FNatic zwałcił wszystkie lane. No i skończyło się jak się skończyło.
Piękna rzeź, mam nadzieję na finał z udziałem FNatic. A najchętniej to na finał europejski...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xPeka w drugiej grze, 0 respektu, sam siebie counterpickuje xD Po 3 grze to aż mi szkoda NA... taki gwałt. Ogólnie jak pisałem na poprzedniej stronie, Saint miał rację - jungler C9 jest kiepski i skupia się głównie na farmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc mówisz, że Fnatic wygrał? Dobrze, że spoiler dałeś żeby ktoś kto będzie oglądał powtórkęmiał niespodziankę. Wypowiedzi poprzednich użytkowników nic nie sugerowały. I oczywiście sprawdzę co w temacie lola przed obejrzeniem meczu... stahp spam spoil


I gwał to był, racja. Warto było czekać cały dzień na te posty na reddicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 00:18, Dziam_dziam napisał:

Więc mówisz, że Fnatic wygrał? Dobrze, że spoiler dałeś żeby ktoś kto będzie oglądał
powtórkęmiał niespodziankę. Wypowiedzi poprzednich użytkowników nic nie sugerowały. I
oczywiście sprawdzę co w temacie lola przed obejrzeniem meczu... stahp spam spoil


I gwał to był, racja. Warto było czekać cały dzień na te posty na reddicie.


Czepiasz się. Są osoby, które naprawdę za ujawnianiem wyników meczy, których oni jeszcze nie widzieli nie przepadają, i elegancko jest to uszanować.
A to, że inni się do tego nie stosują większego znaczenia nie ma- ja nie jestem inni :)

Teraz pozostaje tylko czekać na resztę rozstrzygnięć. Półfinały zapowiadają się arcyciekawie. Ciekawe, jak poradzi sobie Gambit- liczę na jakieś niestandardowe picki i ciekawy midlane. Może jakiś Urgot, albo chociaż morde/galio/eve...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że się czepiam, i fajnie że są ludzie którzy szanują się nawzajem i nie ujawniają wyników przez jakiś czas by ci mogli obejrzeć na spokojnie, ale szczerze mówiąc ktoś kto nie chce dostać spoila nie wchodzi na żadną stronę o lolu tylko ogląda i później patrzy co community ma do powiedzenia na temat meczu :P No ale co zrobić, ludzie już tak mają i narzekać lubią.
Prawda Dziamski?
Święta prawda Dziam.

Pierwszy mecz świetny. Nano baron op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne gry w wykonaniu obu zespołow. Polecam każdemu kto nie widział.

Spoiler

Nidalka wydała mi się niepewnym pickiem z racji na trafianie spearami, no ale zapomniałem, że to prosi grają, a nie bronzy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 21:55, QST07 napisał:

Niech ktoś tylko powie, że nie przegrywa się przez team...
18/6 Kassa
12/5 Diana
I nie... nie wygrałem.


Jak nie potrafisz czegoś takiego wycarrować nafeedowanym kassadinem, to tak, przegrywasz przez siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować