Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2013 o 17:50, Fimbulvinter napisał:

Smart casty lepiej ustawić pod qwer czy włączane razem z jakimś przyciskiem? Czy to już
tylko kwestia wygody?

Raczej kwestia wygody, możesz na qwer, albo na innych, tak aby było Ci łatwiej uzywac np itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 17:50, luzac napisał:

No właśnie nabyłem. I dzięki temu nie płaczę codziennie w tym temacie, w przeciwieństwie
do Ciebie. :)

Spójrz na daty dodania postów, ja nadal uważam backdoor za lamerski sposób na wygranie meczu. Skoro to dla Ciebie był płacz to może jednak w Lola nie grałeś? No a teraz uciekaj do dziury, i nie spamuj mi tu odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacz jest płaczem. Tak samo jak płacz na to, że się z dobrymi statami przegrywa grę. Bardziej Twoje teksty wydają się być jakbyśmy w inną grę grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 18:01, luzac napisał:

Płacz jest płaczem. Tak samo jak płacz na to, że się z dobrymi statami przegrywa grę.
Bardziej Twoje teksty wydają się być jakbyśmy w inną grę grali.

No Ty na pewno. Spoko zaraz napiszę Ci jakiś wymyslony płacz, żebyś miał pojęcie z kim przeważnie się gra na soloq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 18:04, kulfonito napisał:

Malphite na topa bedzie dobrym wyborem?

Owszem jest dobry, ale tylko przeciwko postaciom które idą głownie w ad. W nielicznych przypadkach sprawdza się też przeciwko apkom, ale to mniejszy %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, bo z Twoim temperamentem zaraz bedziemy świadkami nie tylko Twojego płaczu ale i tekstów jakie w tym soloq rzuczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 18:07, luzac napisał:

Spokojnie, bo z Twoim temperamentem zaraz bedziemy świadkami nie tylko Twojego płaczu
ale i tekstów jakie w tym soloq rzuczasz.

Zapytam jakich :) Moze sam rzucasz mięsem, ja staram się tego nie robić. No a teraz pozwol, że zakończę tą bezsensowną konwersację nie na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 18:19, luzac napisał:

Ja się nawet w soloq nie odzywam, bo jeszcze wpadłbym na takich jak Ty.

Szczerze Ci tego życzę. :) no a teraz nie spamujmy już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie? Jesteś przecież w tym zawodowcem. Naucz się może lepiej nie wcinać się w dyskusję, jak pomiędzy mną i Ostrowiakiem, jak również nie wjeżdżaj na hobby innych, bo może ktoś się poczuje urażony "chńskimi bajkami" i zgłosi to do moderatora. Co wtedy zrobisz, jak nie będziesz w stanie dzielić się z nami swoimi bólami z gier 15/5 Kassadinem których twoja okropna drużyna nie pozowliła Ci wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę jakaś spina się zrobiła więc dla rozładowania atmosfery pochwalę się. Kumpel, który jest w challengerze wyjechał za granicę i dzięki naszej dobrej znajomości od 3 tyg mam okazję grać na jego koncie. Na początku miała być to gra raz na tydzień, aby po prostu się utrzymać ale okazało się że diamenty cisną i musiałem zaryzykować. Wyszło, że nawet taki nub jak jak awansował o kilka pozycji zamiast spaść do diamentu. A co mogę powiedzieć odnośnie samego challengera. Dla mnie tylko mid bo na innych liniach dostaje taki wpier.... że głowa mała. Nigdy nie myślałem, że granie rankedów może być takie przyjemne. Jako osobę, którą strasznie wkur.. błędy innych graczy (tylko na rankedach) często nie wytrzymuję i leci jakiś konstruktywny komentarz zamiast skupić się na grze. Jak jest przegrana to zawsze przez kogoś. A w chalengerze po prostu najwspanialszą rzeczą jest to, że przegrywa się dlatego iż cały team był gorszy. Tyle, żadnej spiny czy wkurzenia po przegranej grze. Jeżeli chodzi o poziom to nie jest on jakiś super hiper wysoki. Pewnie nawet d1-d3 5 vs 5 cechują się dużo wyższym poziomem. A tutaj ludzie grają na chilloucie. Zresztą jeżeli nawet taki nub jak ja mniej więcej 60 % gier na linii remisuje, 20/20 wygrywa i przegrywa to o czym my tu mówimy.

Edit: Za przysługę dostanę 9000 rp i flaszkę, chociaż mam wrażenie że to ja powinienem dać coś kumplowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo zgłaszaj o ile tego jeszcze nie zrobiłeś. Przypomniały mi się opowieści o nadgorliwych sąsiadach z czasów komuny. :) Nie bój się o mnie, ja sobie radę dam, gorzej, jak ty swoimi (już wiesz jakimi) bajeczkami nie bedziesz mógł spamować w temacie o lolu. Nie martw się, nie zgłoszę cię za nic. Spij spokojnie.

@Nightdew Wiesz, tam już nie ma try hardów. Pewnie z resztą osiągneli postawione cele. Niemniej gratuluję takich doświadczeń, gdyby ludzie zaczynali w taki sposób od bronzu to gra miałaby świetne community. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 18:39, QST07 napisał:

Nie bój się o mnie, ja sobie radę dam

No właśnie sobie nie dajesz. Zamiast mnie zignorować, sam prosisz, żebym dalej Cię trollował. Dawno się tak nie uśmiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 18:51, luzac napisał:

> Nie bój się o mnie, ja sobie radę dam
No właśnie sobie nie dajesz. Zamiast mnie zignorować, sam prosisz, żebym dalej Cię trollował.
Dawno się tak nie uśmiałem.

Pewnie, że trollowałeś. Każdy teraz trolluje. Pomysl, czy odpowiadałbym gdybym nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować