Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2010 o 09:36, Markush napisał:

Nie wiem jak jest w Maple Story,a le tutaj prawdziwą kasę wydajesz właściwie tylko na
skórki do championów i na boosty.
Tak więc nie ma nic za prawdziwe pieniądze co ułatwiło by rozgrywkę.


Ok. Thx

Gry jeszcze nie zainstalowałem i już mam problem =/ Doszło do 14% przy ściąganiu i.. "Program przestał działać".. Włączam jeszcze raz i chwilę ściąga i znowu to samo.. Niby mam już 31%, ale jakoś nie widzi mi się ciągłe minimalizowanie innych gier aby włączyć te ściąganie =/ Wie ktoś jaka jest tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 09:53, B1SH0P napisał:

Gry jeszcze nie zainstalowałem i już mam problem =/ Doszło do 14% przy ściąganiu i..
"Program przestał działać".. Włączam jeszcze raz i chwilę ściąga i znowu to samo.. Niby
mam już 31%, ale jakoś nie widzi mi się ciągłe minimalizowanie innych gier aby włączyć
te ściąganie =/ Wie ktoś jaka jest tego przyczyna?


To jest niestety urok tej gry że potrafi się przestać pobierać client czy patch i trzeba wyłączyć i puścić dalej. Albo po patchowaniu masz crasha i trzeba przeinstalować-naprawić (na szczęście patche zostają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 22:40, NdysH napisał:

Najlepiej niech ludzie podają nicki i walnie się przypiętego posta z ludźmi na US i EU..

NdysH- EU - nick: Oroku Saki


Kiedyś już zbieraliśmy nicki i ktoś wstawiał je na swój gramsajt tylko nie pamiętam kto to był. No ale lepszą opcją byłoby jednak przypięcie posta.

Pawlow - EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze ja, pytam dla brata. Mój brat często grywa w LoLa. Najbardziej męczą go ludzie, którzy sami nie umieją grać, albo grają źle a narzekają na mojego brata że nie potrafi. Nie raz ma statystyki 8/2, jednak przez feederów w drużynie kończy porażką ze statami 9/8 lub jeszcze gorszymi. Czy znalazła by się ekipa do grania? Wiem, że jest możliwość stworzenia teamu i dopiero potem rozpoczęcia meczu. W StarCrafcie randomy są irytujące ale w tej grze odechciewa się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie dopisało się do listy:

1. Oroku Saki-EU
2.Shiroraikou-EU
3.Pawlow - EU
4.JOINTer-EU
5.TehKamper - EU
6.BoloMaster7- EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście wredni :( Mnie natomiast ostatnio spodobało się granie Tristaną, bo już mam dość tego, że grając tankiem idę przed wszystkimi, inicjuję walkę, a mój zespół ucieka.
Miałem teraz walkę gdzie byłem na środku przeciwko Mordekaiserowi. Czerwonego buffa niemalże cały czas trzymałem. Około 30 minut Morde ze swoją tarczą musiał uciekać ;]
A jeszcze: bardzo mnie wku**** jak carry ranged (Tristana, Ashe, Twitch, Corki, MF czy Ezreal) kupuje jako pierwszy przedmiot Vampiric Scepter - co mu to daje? Nic. I tak musi robić last hity aby zgarniać kasę. Od jakiegoś czasu oglądam sobie gry CLG jak robią Livestream (pokazują tam grę np. HotshotaGG albo Wicked) i zawsze ktoś robi tak, że ma kilka Dorans Bladów albo kilka Dorans Ringów (co raczej jest jasne). Nigdy natomiast nie widziałem paru Dorans Shieldów - dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doranow oplaca stackowac sie tylko blade''y (oprocz ringow dla supportow).

Dorans ring - 120 hp, ap, mana regen <- hp jest lategame''owym statem, ap tez, ale mana regen niezbyt
Dorans shield - 120 hp, armor, hp regen <- hp, armor(zaleznie od teamu) ~~ sa ok, hp regen nie jest
Dorans blade - 120 hp, ad, lifesteal <- w tym itemie natomiast wszystko sie przydaje przez cala gre + daje ogromna przewage w midgame''ie

3 dorans blade''y daja prawie tyle ad co pickaxe, sporo hp i prawie tyle lifesteala co vamp scepter. Za cale 1,2k ktore mozesz potem sprzedac (i ci sie to zwroci bo w midgame''ie dzieki doranom bedziesz zabijal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ElvenAvenger - EU


A co do tych carry z vamp scepterami, oni i tak ciągle autoattackują, a tristany to żadnej nie widziałem żeby lasthitowała (no chyba że wrogich championów ) więc kupuje tego sceptera i harrasować nie ma po co bo i tak się wyleczy.


Pograłem sobie trochę z kolegami, Tryndamere ghost + cleanse i w pewnym momencie było prawie pewne że przegramy, bo u wroga Vlad miał 530 AP (jakieś itemy do AP, mejai z 20 stackami i elixir) bo niestety nie wszyscy grali tak jak trzeba. Ale jako że cały laning phase miałem łatwe farmienie przeciwko Mundo, to w końcu kupiłem infinity edge. A potem na takiego vlada wskakiwałem, parę critów, on używał W, ja dzięki critom znowu miałem spinning slash, doganiałem go i zabijałem. I na nic się mu zdało te 3k hp i 500 ap.

Przyznam że wygrałem grę dzięki drużynie bo jednak starali się pozwolić mi farmić itemy i level.
Kilka gier pod rząd tak wygrałem bo wrogowie za każdym razem zostawiali mnie samemu sobie, co kończyło się tym że potem takiego Garena zabijałem tuż pod bazą bo nie mógł nawet uciec.

Nie dziwię się że każdy mówi jak to Trynda jest op. Jak w drużynie nie ma kilku stunów/exhaustów, to jak mam Cleanse to nie da się mnie zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoapzG4G -EU Serwer
Ostatnio kupiłem sobie Mordekaisera. I co sądzicie o moim buildzie? Prosze tylko o konstruktywną krytykę, nie że "tfuj build ssie bo ja tak muwie!".
To tak:
Na start Regrowth Pendant.
Potem z Regrowtha składamy Warmoga.
Buty - Swiftnessy bądź Treadsy (jeżeli w teame wroga są np. Mundo, Sion czy Nasus)
Po butach Atma''s Impaler - armor, crit chance i AD.
Następnie Bloodthrister - LS + AD
I tu gra się zwykle kończy, jeśli dalej się toczy to kupuję Rylai Crystal Scepter - HP, AP i slow w wypadku użycia skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem budowanie Mordekaisera ma sens tylko na AP albo w tanka, więc jak chcesz go robić w AP to robisz Rylai Crystal Scepter, a potem Zhonya Ring. A jak tanka to wiadomo: itemy tak, aby nie ginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mordekaiser na AD? Meh.

Na początek składaj Force of Nature, potem Sorcerer''s Shoes, następnie Sunfire Cape (x3) i Thornmail.
Buty dodają Ci spory boost do Sunfire, a ów item w połączeniu z Creeping Death czyni Cię niemal niezniszczalnym.
NAJWAŻNIEJSZE jest, aby zdobyć ostatni Mastery z Utility [Presence of the Master] i [Archaic Konwledge] z Offense. Ja zazwyczaj rozkładam to tak: 9/0/21. Żeby build działał musisz mieć Ghosta i Ignite, które będą Ci się dość szybko recharge''owały.

Gra polega na tym - czekasz aż potencjalnej ofierze spadnie trochę HP, wrzucasz Ignite i Ulti, uderzasz Siphon of Destruction, jeśli nie zapowiada się, że przeciwnik padnie, wrzucasz Ghosta i gonisz go wrzucając znów Siphon of Destruction i Mace of Spades.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zabójca smokuf powiedział, AD jest nie potrzebne. Na początek składaj Force of Nature, (jak masz problem z hp, mozesz kupić po drodze giants belt), potem sunfire cape. I tu patrzysz na wroga: casterzy czy AD? Jak ci drudzy to Thornmail jak ci pierwsi to coś na magic resis (banshees veil). A potem kolejne sunfire capy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować