Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2013 o 01:21, QST07 napisał:

Czy ja wiem

Spoiler

Aatroxem ladnie carrował :P, ale myślę, że to xPeke najgorzej zagrał.
Wybrał Fizza, którym nie szło mu w pierwszej grze. Gdyby wybrał Ahri, to podejrzewam,
że gra skończyła by się tak szybko jak pierwszy win dla FNC, a teraz oglądalibysmy 5
i ostatni mecz. No i Yellow, za mało pinków kupował, Anka cały czas, napierniczała nimi.
Np taka sytuacja gdzie Anka stawia 3 pinki na dosyć małymym polu, a jest w plecy. No
kurde... W miedzyczasie Yellow stawia zwykłe... Ja wiem, że pro graczem nie jestem, ale
staram się mieć przynajmniej 1 pink przy sobie cały czas.



Spoiler

No dobra carrował aatroxem, aatroxa zbanowali i co, już nagle nie umie grać? Peke zagrał słabo, ale cyanide tak samo. Yellow grał bardzo dobrze, nie mógł więcej wardować, bo musiał trochę tanka grać w przeciwieństwie do annie, która tylko rzucała Tibbersa i ginęła od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 00:40, QST07 napisał:

4ta gra

Spoiler

też w sumie wyrównana, ale bardzo mi się nie podoba to co odwala xPeke, nie
poszło mu fizzem i dalej jakieś dziwne akcje odwala


edit:
Spoiler

A puszu dalej w plecy z farmą



Spojlujesz wszystko tylko nie to, że jest 4 gra? So smart gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 01:13, sinir napisał:

Tak to jest jak się nie banuje shena w takich grach


Spoiler

Shen miał minimalne znaczenie w tym meczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 01:45, Ecko09 napisał:

> Tak to jest jak się nie banuje shena w takich grach

Spoiler

Shen miał minimalne znaczenie w tym meczu



Spoiler

No chyba jednak nie. Przez split push shena poszedł turret na bocie, a peke nie wiedział co robić (bronić bota, czy chodzić z teamem) i w efekcie ominęły go ze dwa teamfighty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 02:02, Budo napisał:

Spoiler

No chyba jednak nie. Przez split push shena poszedł turret na bocie, a peke nie wiedział
co robić (bronić bota, czy chodzić z teamem) i w efekcie ominęły go ze dwa teamfighty.



exactly

Spoiler

dodatkowo fnatic popełniło błąd nie biorąc ani jednego tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sigh. Jeden ranked dzisiaj - pełna kultura, dobra współpraca, wygrywamy bez problemu. Drugi ranked - wystarczy jeden top Rengar z Polski, który oddaje 2 kille w ciagu pierwszych 3 minut (a przedtem próbował wymusić mida, bo czemu nie), i cały mecz przegrany. Ale nie, każdy mecz da się wygrać, oczywiście, nawet z członkiem drużyny o inteligencji zasuszonej marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Coś czuję, że kassadin niedługo będzie olaf tier. Xpeke za dużo miesza nim ostatnio, no i tyle płaczu na gd, że nawet na vayne i nunu tyle nie było.
O dziwo cisza o zedzie i shenie, 100% pick/ban na mistrzostwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Budo.
Kassadin pewnie nerfa dostanie bo ludzie są zbyt głupi by dać fizza/gravesa/talona na mida i zniszczyć przeciwnika.
Nunu był chyba 2 razy i wyszło to tragicznie, a na supporta się nie nada bo zyra czy lulu po prostu zniszczyłyby nunu. Zed nerfa pewno nie dostanie bo ludzie nim grać nie potrafią, przynajmniej w Goldzie nie widziałem żadnego, a Shen to Shen i płacz będzie zawsze do póki nie zdejmą globala.

Btw. Co było powodem wywalenia Westa, znów Lagi i reconnecty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 22:21, NdysH napisał:

@Budo.
Kassadin pewnie nerfa dostanie bo ludzie są zbyt głupi by dać fizza/gravesa/talona na
mida i zniszczyć przeciwnika.


Tu nawet nie chodzi o to, bo jego można skontrować na linii, czemu nie. Problem w tym, że jak dostanie 6, to zacznie roamować i g*wno wtedy zrobisz, a on się i tak nafeeduje. Wygrać lane z kassadinem to nie sztuka, sztuka to go uziemić do late game... to jest prawie niemożliwe.

btw mam premade, który poszedł na bota w składzie zac i cho... życzcie mi powodzenia xD

ps. przeciwko lucek i sona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kassadin roamuje? No problem Talonem spokojnie z 2 falami minionów spokojnie zniszczysz mu turret, podobnie z fizzem i pushujesz go w nieskończoność twój team dostaje złoto za turrety, a ty też roamujesz bo on musi odpushować linię :D
Tak, wiem wygląda to na prostą rzecz a jednak wiele ludzi tego nie rozumie tak więc kassadin dostanie nerfa i już.

@Pawlow
Dzięki bardzo, powinni zmodernizować tą serwerownie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 23:42, NdysH napisał:

Kassadin roamuje? No problem Talonem spokojnie z 2 falami minionów spokojnie zniszczysz
mu turret, podobnie z fizzem i pushujesz go w nieskończoność twój team dostaje złoto
za turrety, a ty też roamujesz bo on musi odpushować linię :D
Tak, wiem wygląda to na prostą rzecz a jednak wiele ludzi tego nie rozumie tak więc kassadin
dostanie nerfa i już.


To nie takie proste, bo talon nigdy nie będzie tak mobilny jak kassadin, więc kassa szybko ucieka i szybko wraca do linii. Nawet jak mu spushujesz turret, to wiele nie zaboli, turret i tak i tak kiedyś padnie. Będzie sobie wracał do drugiego turretu co da mu jeszcze więcej czasu na roam. Poza tym mówisz ciągle o drafcie, a w blind picku mag idzie na mid i ma free lose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, Talon ma dość dobry roam oraz swój doskok na E które nakłada silence tak więc jeśli odskoczysz w farmie przy kassadinie spokojnie możesz go counter gankować przy jego próbie ganka na bocie lub spróbować złapać go z swoim junglerem gdzieś w jungli. Talon jest bardzo szybkim pusherem gdy pójdziesz w Hydrę i Arm Pen to turrety padają jak szmaty, a skoro kassadin chce oddawać wizje na mapie oraz pozwalać mi oraz całemu teamowi na siedzenie bezproblemowo w jego jungli to spokojny free win. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować