Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie


Też zauważyłem, że kolejki są dłuższe. U mnie nie ma jeszcze tragedii, ale nie czekam już 20 sekund, tylko np. minutę-dwie, to duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 11:58, Budo napisał:


Tylko, że to jest idiotyczne, bo tylko frustruje wszystkich wokół... no sorry, ale nie
ma to sensu, jeśli uranked jest na linii przeciwko zestawowi gold/plat i gra pierwszy
raz danym championem. Zostawiam kwestie takie jak runy itd itp.

Runy pewnie ma wystarczajace. Irytowac lekko moze, ale na koniec gry frustracja powinna zniknac. Przegrana to przegrana.

Dnia 01.10.2013 o 11:58, Budo napisał:

Ale jak campić mid, jak lane jest pusty? Taki miałem plan, żeby się skupić na lux, zrobił
ze dwa ganki, a potem kayle wyszła.

Powiedziales ze leavnela w 10 minucie. Wtedy to juz powinienes wygrac ten lane, a nie farmic i dopiero potem gankowac. Lvl 3 i wbijasz, najlepiej ze 2 razy zeby flasha za pierwszym razem zforcowac. Potem robisz 2-3 campy, budujesz buty jakies, moze pinka jesli lux kupila warda i dalej campisz. Tak sie gra support junglerami.

Dnia 01.10.2013 o 11:58, Budo napisał:

Ja nie jestem idealny, ale ta gra była absolutnie nie do wygrania. Bot leżał non toper
i nie dało się potem do nich podejść, a ta janna to był first pick i dobrze ogarniała.


Ale wciaz mozna bylo sprobowac zamiast farmic jungle, czekac az ktos z twojego teamu leavnie i po prostu odliczac minuty do surrendera.

Dnia 01.10.2013 o 11:58, Budo napisał:

Jax mnie cały czas orał, że jak nie przyjdę, to będzie report itd itp, więc próbowałem
topa i mida gankować na zmianę, ale nie było opcji cokolwiek wykroić.

No i co z tego, ze gadal ze reportnie? Widzisz, ze lane nie jest do zgankowania, bo ze zesnowballowanym garenem to ciezko, a poza tym top nie jest tak wazna linia jak mid. Nawet jakby zreportowal to nie ma szans zeby cokolwiek sie stalo, chyba ze byles "cwaniakiem" i mu odpowiadales jakos chamsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 18:36, Yawei napisał:

Runy pewnie ma wystarczajace. Irytowac lekko moze, ale na koniec gry frustracja powinna
zniknac. Przegrana to przegrana.


Z ciekawości zobaczyłem gościa runy. Koleś ma jedną stronę full ad czerwone + magic resist blue + armor yellow i puste miejsca na quinty. Panie premierze jak żyć?

Dnia 01.10.2013 o 18:36, Yawei napisał:

Powiedziales ze leavnela w 10 minucie. Wtedy to juz powinienes wygrac ten lane, a nie
farmic i dopiero potem gankowac. Lvl 3 i wbijasz, najlepiej ze 2 razy zeby flasha za
pierwszym razem zforcowac. Potem robisz 2-3 campy, budujesz buty jakies, moze pinka jesli
lux kupila warda i dalej campisz. Tak sie gra support junglerami.


Panie ja nie jestem challenger. Po blue musiałem robić recall, więc już byłem opóźniony, red został skradziony, na czym miałem wbić 3 lvl? Zanim kayle leavnęła zrobiłem dwa ganki na mid i jeden na top, poflashowali i tyle było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 19:08, sirufok napisał:

A tymczasem nowość na zachodzie - rankedy zablokowane, płatności zablokowane, friendlisty
poznikały.
Ciekawe co będzie jutro.


Na wschodzie wszystko gra i buczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 21:58, sirufok napisał:

W promocji za 975RP grzech nie kupić.


Miałem podobne podejście do Championship Thresha, ale uznałem że nie będę jednak wydawał kasy na grę, w którą nie mogę pograć bo serwery leżą 24h/dobę...

Lista bugów z nowego pacza też super. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ma nowy głos chociaż?

ps. skin robiony specjalnie dla tych 4 graczy Viktora na świecie xD

edzia- o, space marine garenowi coś jeszcze dorzucą :)
pewnie efekty krytyków
"Incomplete particles with Steel Legion Garen."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 18:35, Budo napisał:


Też zauważyłem, że kolejki są dłuższe. U mnie nie ma jeszcze tragedii, ale nie czekam
już 20 sekund, tylko np. minutę-dwie, to duża różnica.

Gold duo 5-6 minut na jedną grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować