Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2013 o 21:43, Traitor napisał:

Dalej nie czytam. Ja zawsze daje punish za takie coś :D


Stąd te moje bany... Toksyczne community lewackich trybunałowych punisherów ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 21:50, sinir napisał:

Stąd te moje bany... Toksyczne community lewackich trybunałowych punisherów ;///

Jak ktoś ma od samego początku negatywne nastawienie do gry to czemu by go nie ukarać? W LOLa grają też kobiety/dziewczyny/dzieci i jak widzę jakiś wulgaryzm/obelgę to od razu idzie punish. Chamstwo trzeba tępić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to już trochę przesada, wyolbrzymianie i robienie problemu z niczego. Trochę pospamował, nikogo nie zbeształ jakoś znacząco. Osobiście jestem za wyłączeniem trybunału, bo ludzie się tylko z policjantów bawią i zbiera się potem x razy punish za jeden głupi tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 17:03, Ecko09 napisał:

Silver 3 wyżej od Platyn 5 xD

No i co w tym dziwnego? Jestem przekonany, że ten Silver III ma również wyższe ELO niż niektórzy z Diamond V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 02:55, kulfonito napisał:

Noobs everywhere! Nida na midzie, która nafeedowała Katę + Blitz, który w ciągu całej
gry złapał kogoś tym swoim zasranym ramieniem tylko 4 razy O.o


Chwalisz się czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 18:23, bobobo napisał:

> Noobs everywhere! Nida na midzie, która nafeedowała Katę + Blitz, który w ciągu
całej
> gry złapał kogoś tym swoim zasranym ramieniem tylko 4 razy O.o

Chwalisz się czy żalisz?

Myślę, że to i to. Ludzie płaczą, zamiast szukać własnych błędów. Albo zamiast szukać uświadomić sobie, że to jest ich poziom i tyle. W końcu nie każdy musi chcieć być w to najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo żeby sobie w końcu uświadomić,że nie każdej gry sie wygrywa i każdy ma zły dzień (bo btw feederzy specjalnie nie feedują,o czym ludzie często zapominają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czy to tylko ja, czy creator viktor i slg garen nie zasługują na 1350 rp? Nie mają nic specjalnego oprócz nowego recalla, garenowi zabrano wszystkie unikalne animacje i efekty na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 21:04, Dziam_dziam napisał:

> nie zasługują na 1350 rp?
Dlatego za 975 masz XD


Tylko w promce kilka dni... ja akurat Garina kupiłem za 975, więc jestem trochę fartuch, ale dla ludzi, którzy kupili za 1350 to nie jest fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować