Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie


Ludziska jutro pracuję i nie wiem kiedy będę miał okazję obejrzeć finały, a pewnie z przyzwyczajenia wyląduję w tym wątku- uprzejmie proszę o używanie funkcji spoiler, bo jak ktoś zdradzi wynik, to walnę taki rejdż, że się skończy banem, dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 20:30, luzac napisał:

A nie możesz po prostu nie wchodzić do tego wątku? To nie jest trudne.


To tak jak z pytaniem: "a możesz rano nie wkładać kapci?". No niby możesz, ale wstajesz i tak czy siak wkładasz. Ja tutaj zaglądam z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 21:10, Traitor napisał:

o.O runki 2 za 1, muszę dobić 3k IP :D

STRONY, strony na runki. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 21:18, QST07 napisał:

> o.O runki 2 za 1, muszę dobić 3k IP :D
STRONY, strony na runki. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Zeżarło mi połowę posta...nawet nie zauważyłem. Było jeszcze " o.O nareszcie się doczekałem i dali strony na runki..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 21:28, Budo napisał:

Ja kupiłem, ale to raczej z nadmiaru ip. Będą pewnie puste stały, ile tych run można

No ja póki co mam tylko trzy strony więc trochę bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 21:28, Budo napisał:


Ja kupiłem, ale to raczej z nadmiaru ip. Będą pewnie puste stały, ile tych run można
mieć...

Plotki głosza, że 20 pełnych stron run mają prosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno, oj dawno nie pogrywałem już w tego LoL''a, chociaż naprawdę całkiem dobry byłem, to to co mnie odrzuciło to właśnie partolące grę patche oraz zrypany kod sieciowy, tzn. z niewiadomych powodów gra potrafi dostać krztuśca i pracować tylko na 3-10 klatkach na sekundę(i to nie tylko u mnie, ale losowo wybierała też moich kolegów z drużyny), mimo tego, że przed chwilą jechało spokojnie na 60. Niezależnie od ustawień, czy to maksymalne czy zupełne minimum.
Właśnie tego zdzierżyć nie mogłem, a ku dziwu byłem w stanie sobie poradzić z ciągnącą się wszechmiar głupotą wielu graczy. Ktoś mając podobny problem do mnie, mógłby się wypowiedzieć, czy to zmieniło się na lepsze czy nie w przeciągu tak ostatnich 1-2 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Raczej powiedziałbym, że jest gorzej. Kiedyś wszystko u mnie śmigało, a teraz na nowej mapce mam spadki do 20 klatek nie wiadomo czemu. Ale możesz sobie wypróbować, tylko nie wiem jak z kontem, bo są wipy co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 21:28, Budo napisał:


Ja kupiłem, ale to raczej z nadmiaru ip. Będą pewnie puste stały, ile tych run można
mieć...


Napisz do supportu, żeby mi przesłali troche tego ip do ciebie trololololollo

Ide spać, i tak nie wstanę na finały pewnie, ale walić to xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No to gg. Royal jest za słaby dal teamu tego kalibru co SKT T1, zbyt dużo pomyłek, zła taktyka, objectives > kills. OMG czy Fnatic mieli by większe szanse w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować