Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2013 o 21:52, Nightdew napisał:

Powinni w związku z nowymi que zrobić jeszcze jakieś daily questy w stylu zagraj 2 partie
supportem itp.

Lepiej już "wygraj" czy coś, bo samo zagraj skłaniałoby ludzi do afkowania lub czegoś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pograniu Orianną więcej p oraz pierwszy odkąd znerfili jej q i zbuffowali w stwierdzam, ze ona ma totalnie posrany dmg z komba nawet z moich rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy system to coś, czego bardzo mi brakuje w normalach i nie mogę się doczekać, kiedy to wprowadzą. :P Ale w Ranked? Na razie zupełnie tego nie widzę i nie mam pojęcia, co trzeba będzie zmienić, żeby Team Builder działał w tym trybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę dawno na moje pierwsze konto z konta US nie zaglądałem (od bety do 20 lvl dobiłem). I co znajduje od groma dodań do znajomych fakt nick Pavlov może się komuś pomylić :P. I 20 win boostów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 11:41, luzac napisał:

Dla gier rankingowych planują coś innego.

W sumie napisali tam "We''re looking forward to feedback from players and will use that feedback to determine whether this type of Champion Select is a good fit for modes like Ranked Mode". No i jasne, domyślam się, że w takiej formie tego systemu do gier rankingowych nie przeniosą. Chodzi mi tylko o to, że nie przychodzą mi do głowy żadne zmiany, które sprawiłyby, że Team Builder będzie działać w tym trybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się. :D Strasznie dużo czasu mi to zajęło, bałam się, że się nie wyrobię przed końcem sezonu. -.- No ale wbiłam tam sama i grając głównie supportami. :P

20131017100337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować