Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2013 o 00:01, Ecko09 napisał:

Grają Corkim na 5v5 jeszcze ludzie? Bo Jinx i Lucian podobno nagle op picki xd


Tak, na midzie cały czas OP (jak z adc to nie wiem). Najwięcej killi, najwięcej farmy, najwięcej dmg dealt to champs (średnio 150% tego, co następny na wykresie)- normalka. Lane możesz zaorać jak chcesz, szczególnie, jeżeli przeciwnik nie ma burstu, a gry przegrywasz głównie przez afkr''ów.
Jinx jest BAAAAARDZO OP (jedyną rzeczą której ta postać nie ma, a mogłaby mieć, żeby być jeszcze bardziej OP jest dash- ale ma wszystko inne: dwie formy CC, global aoe %hp finishera, ub3r long range+ aoe crit AA, Aspeed steroida do duelowania się, no i jeszcze burst skilla z kosmicznym range i kosmicznym przelicznikiem z AD), Lucian jest chyba po prostu mocny jak ogarnia się ulta w sensowny sposób (osobiście- mi nie jest dane, zawsze 90% pocisków nie trafiam XD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 23:27, sinir napisał:

Nie wiem jak to było w S2, nie grałem.

W drugim "kompresowali" elo, tzn. osobom poniżej średniej podwyższali, a powyżej - obniżali. Jednak nie odbywało się to drastycznie - diamenty nie musiały się bić z bronzami.
A jak będzie teraz - nie wiem.

Btw.
Jest jakiś sposób sprawdzenia czy nasze reporty dają efekty? Przy trybunale jest inf do ilu banów się przyczyniło. Jest coś takiego z reportami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 00:01, Ecko09 napisał:

Grają Corkim na 5v5 jeszcze ludzie? Bo Jinx i Lucian podobno nagle op picki xd



Lucian op pick? Skąd takie rewelacje?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 00:57, lRayl napisał:

Lucian op pick? Skąd takie rewelacje?;>


Na reddicie wyczytałem sporo takowych opinii po tym jak ADC z Samsung Blue rozpierdziel nim zrobił w WCG. ja ostatnio niezbyt gram 5v5, więc nie wiem za bardzo jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 01:27, Ecko09 napisał:

> Lucian op pick? Skąd takie rewelacje?;>

Na reddicie wyczytałem sporo takowych opinii po tym jak ADC z Samsung Blue rozpierdziel
nim zrobił w WCG. ja ostatnio niezbyt gram 5v5, więc nie wiem za bardzo jak to wygląda.

Samsung Blue używało ulta Lucka do czyszczenia fal żeby pushować tury, coś podobnego do KT B (gragas ultował pod wieżę żeby przeciwny team odrzucić od niej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 00:01, Ecko09 napisał:

Grają Corkim na 5v5 jeszcze ludzie? Bo Jinx i Lucian podobno nagle op picki xd

Jinx op na mniej więcej tym samym poziomie co Zyra po wyjściu. Większość adc jest zjadana na śniadanie, szczególnie po połączeniu z jakimiś ofensywnymi supportami pokroju Leony,Tresha. Sona ujdzie, Lulu już niekoniecznie
Jak narazie przewiduję takie nerfy:
-Zap będzie miało zdecydowanei zmniejszone przeliczniki i zasięg (działanie tego skilla powinno być od dawna na Lucianie bo konieczność zaznaczania wrogiego celu jest śmieszna)
-rakiety będą zadawać mniej obrażeń z aoe, zmniejszony bonus do AS na minigunie (2.05 attack speed? No problem), zwiększony koszt many na rakietach ewentualnie
No i ludzie nie ogarniają, że stanie obok siebie podczas walki z nią jest kiepskim pomysłem (AoE ult, rakiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze byłby chętny zagrać trójki w sreberku (sreberko III) bo tych dwóch jakoś nie jest skory na ponowne granie 5 meczy w nowej drużynie...

Redhenri eune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 12:15, Hacket napisał:

Ktoś jeszcze byłby chętny zagrać trójki w sreberku (sreberko III) bo tych dwóch jakoś
nie jest skory na ponowne granie 5 meczy w nowej drużynie...

Redhenri eune

Hej, jak mój internet nie będzie wariował to się odezwę później, ostatnio myślałem, żeby sobie właśnie trójczyny pograć. Można by dzisiaj wieczorem pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 12:15, Hacket napisał:

Ktoś jeszcze byłby chętny zagrać trójki w sreberku (sreberko III) bo tych dwóch jakoś
nie jest skory na ponowne granie 5 meczy w nowej drużynie...

Redhenri eune


Jakich dwóch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować