Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

No to tak, zaglaem sobie wlasnie moją pierwszą grę Jinx. I dochodzę do wniosku, że ona ma chory ad scaling z W. Dodatkowo ma kupę niepotrzebnych dodatków na W, np wizja na targecie ktory trafi i do tego jeszcze slow. Nie mówiąc już o tym, ze jej E to snare... Ciekaw jestem jakiego dostanie nerfa. Gra Jinx przypominała mi trochę grę Ezem albo Varusem, przy czym ten ostatni wydaje się być bardziej podobny do Jinx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 5 miesiącach włączyłem grę i trochę się zdziwiłem. Miałem ok 2000 PZ i spodziewałem się że przez prawie pół roku kilka postaci przejdzie z 3150 do 1350 a tu nic. Czy tylko zmienia się RP w cenie postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 17:09, jarekao napisał:

Po 5 miesiącach włączyłem grę i trochę się zdziwiłem. Miałem ok 2000 PZ i spodziewałem
się że przez prawie pół roku kilka postaci przejdzie z 3150 do 1350 a tu nic. Czy tylko
zmienia się RP w cenie postaci?

Częściej postaci z 6300 przechodzą do 4800. Z innych ciekawoste, WW jest za 450, Udyr za 1350 a MF za 3150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 17:16, Asthariel napisał:

> Po 5 miesiącach włączyłem grę i trochę się zdziwiłem. Miałem ok 2000 PZ i spodziewałem

> się że przez prawie pół roku kilka postaci przejdzie z 3150 do 1350 a tu nic. Czy
tylko
> zmienia się RP w cenie postaci?
Częściej postaci z 6300 przechodzą do 4800. Z innych ciekawoste, WW jest za 450, Udyr
za 1350 a MF za 3150.


gramy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 19:44, luzac napisał:


Przeczytałem pkt 1 Ward functionality has been changed. Vision wards (pink wards) are no longer invisible. This makes their placement and protection more strategic in game i zaliczyłem wielki facepalm. Wojny o wardy nadchodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pinkow sie nie bedzie oplacalo stawiać, juz lepiej zainwestować w oracla... a stawiać zwykle ktore sa niewidzialne. No i jeszcze po co go bronić, skoro jego cena ma być mniejsza.
Edit:
Ta jeszcze limity na wardy, to może niech wszyscy zaczną kupować sightstone'a... Skoro i tak limit jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wszelkie turnieje, etc. to limit i tak dotknie przede wszystkim supporty. Na soloQ kto poza supportami (no i paroma postaciami typu Lee) inwestuje w wardy na tyle, żeby stawiać więcej niż 3 na raz? Nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 21:26, akwyx napisał:

Pomijając wszelkie turnieje, etc. to limit i tak dotknie przede wszystkim supporty. Na
soloQ kto poza supportami (no i paroma postaciami typu Lee) inwestuje w wardy na tyle,
żeby stawiać więcej niż 3 na raz? Nikt.

Każdy ogarnięty gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 19:44, luzac napisał:


Fajnie te zmiany wyglądają, wywracają system wardowania do góry nogami a to zawsze mi się podoba bo wprowadza sporo świeżości do rozgrywki. Ciekawe jak będzie to wyglądać w profesjonalnej rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 21:38, Antek100100 napisał:

Każdy ogarnięty gracz.


To gramy w takim razie w dwie odmienne gry, bo u mnie sytuacja wygląda identycznie jak u akwyxa.

A sama zmiana, bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[–]RiotNatural20 [score hidden] 51 minut temu
The creativity here is great. It is, though, not from any patch we have shipped. Has some neat ideas. I''d love a Shurima_Trundle."

Sorry ale to nie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować