Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2013 o 18:15, Dziam_dziam napisał:

> Ktoś zauwazyl ze kindlegem jest o 100g droższy?
Cały reddit


W opisie patcha nic o tym nie było, a nowy dzwiek zdobywania golda jest gowniany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 16:11, sirufok napisał:

Zobaczymy w najbliższych dniach jak sie będzie sprawował.


Racja, ciekawe, może będzie zbalansowany teraz! ( na co zresztą liczę, w końcu zwolni się jeden slot na banachh )

BTW Komuś naliczyło Vilemaw Ikonkę btw.? Zagrałem na 3v3 i zabiłem vilemawa ( tak jakby co ) i nic. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 19:05, Kamil2142 napisał:

BTW Komuś naliczyło Vilemaw Ikonkę btw.? Zagrałem na 3v3 i zabiłem vilemawa ( tak jakby
co ) i nic. :/

Ikonki będą się dodawać w trakcie akcji, do 18 listopada bodajże. Jeśli do tego czasu nie będziesz miał ikonki, wtedy możesz zacząć się martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2013 o 19:09, cubbek napisał:

Ikonki będą się dodawać w trakcie akcji, do 18 listopada bodajże. Jeśli do tego czasu
nie będziesz miał ikonki, wtedy możesz zacząć się martwić ;)


Oww, okay, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten event z mystery gifts. Mam wrażenie, że sporo wzrośnie liczba osób posiadająca skiny. Znajomy godzinę temu wylosował brolafa. Ja przed chwilą wylosowałem dla kumpla nosferatu vlad (tak średnio bo ma juz legendarnego), a on dla mnie dragon fist lee sina (nie najgorzej chociaż już mam traditional).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 21:07, Budo napisał:


Ustacie wersję, bo słyszałem już 3 różne. Gra na tt, 3 winy na tt, albo zabicie vilemawa.


Surrender@20 pisze że:

To obtain the Vilemaw icon, you need to play a game on the Twisted Treeline map.

( Note: " The Harrowing summoner icons are added by script, so they may not be available on your account immediately after you unlock them. Players should receive their icons no more than three days after the event ends (November 15). )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami odnoszę wrażenie, że ten temat to bardziej miejsce rozmów kilku osób, niż temat o LoLu.:O
No i oczywiście nie mogło się obyć bez bugów w nowym patchu. Ciekawe, czy będą jeszcze jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 22:03, lRayl napisał:

Czasami odnoszę wrażenie, że ten temat to bardziej miejsce rozmów kilku osób, niż temat
o LoLu.:O


Z każdym jestem chętny porozmawiać o Garenie. Na przykład dzisiaj dowiedziałem się od zeda, że garen op xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 22:17, Budo napisał:

Z każdym jestem chętny porozmawiać o Garenie. Na przykład dzisiaj dowiedziałem się od
zeda, że garen op xD


Garen OP xD jedzie każdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować