Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

W takim razie dlacego marudzisz na Kassadina? Przecież wielu prosów pokazało, że DA się go zjechać w laning phase (które teraz jest jeszcze słabsze) i sprawić, że będzie bezużyteczny w late, także nie jest to uzależnone od postaci, a od osoby, która gra ową postacią. Także sprawa jest prosta - jeśli sobie nie radzisz z Kassadinem, to po prostu jesteś słabszy od przeciwnika, który nim gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 15:52, matiz123 napisał:

W takim razie dlacego marudzisz na Kassadina? Przecież wielu prosów pokazało, że DA się
go zjechać w laning phase (które teraz jest jeszcze słabsze) i sprawić, że będzie bezużyteczny
w late, także nie jest to uzależnone od postaci, a od osoby, która gra ową postacią.
Także sprawa jest prosta - jeśli sobie nie radzisz z Kassadinem, to po prostu jesteś
słabszy od przeciwnika, który nim gra.


Ale gdzie ja marudzę na Kassadina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to bylo marudzenie? Przecież nie mowilem ze Kassa OMG SO OP NERF HIM.... tylko stwierdzilem ze teraz dostal buffa i dzieki temu jest jeszcze lepszy niz byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko czego dla mnie Nasus potrzebowal to nowy splash, zamiast tego zmieniaja go calego. Glos na minus, splash na minus, w grze wyglada grubo i ma nieproporcjonalnego kijocha

Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie zgadzam się- z tego co widziałem, to nieźle im wyszło. A wizualnie on naprawdę potrzebował trochę uwagi, bo to był chodzący prostokąt bez polotu i z pizza feet. Głos kwestia gustu, wiadomo, że stary był świetny, ale nowy jest całkiem ok i bardziej zróżnicowany. Splash jest ok, nowe skiny są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=WoD0JBDUMl0&feature=youtube_gdata ;D

Co do Nasusa to powiem szczerze, że na początku nie podobał mi się zbytnio Voice Acting... ale kurczę przekonałem się plus Inferno Nasus wiem, że będzie tym skinem, na którego RPki sobie odłożę. Bardziej mnie zainteresowały zmiany w Taricu, bo gram nim często. Tak czy inaczej ciekawie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link powyżej u mnie ten sam. Ale chętnie jeszcze raz obejrzę. Choć powiem szczerze, że wolę ten taniec, co teraz ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, gusta sa rozne, jasna sprawa. Natomiast jego obecny wyglad slabo mi sie ima z jego koncepcja, teraz blisko mu do swojego opetanego brata zamiast do medrca i straznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 20:38, Dartitwo napisał:

No tak, gusta sa rozne, jasna sprawa. Natomiast jego obecny wyglad slabo mi sie ima z
jego koncepcja, teraz blisko mu do swojego opetanego brata zamiast do medrca i straznika
:)


No dodali mu trochę mroku. Ale wg mnie wszystko pasuje, głos jest fajny, cytaty w tym samym klimacie, zostwili mu chyba wszystkie oryginalne kwestie.
Jak dla mnie dużo lepiej niż Garen. Z niego po prostu zrobili kwadratowego osiłka 2 na 2 metry i tyle... jest efektownie i w ogóle, ale stary Garen gdzieś tam się zagubił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2013 o 20:42, Budo napisał:

Jak dla mnie dużo lepiej niż Garen. Z niego po prostu zrobili kwadratowego osiłka 2 na
2 metry i tyle... jest efektownie i w ogóle, ale stary Garen gdzieś tam się zagubił...


A czym charakteryzował się stary Garen? Pytam poważnie bo nim, jak i przeciwko niemu nie grałem niemal w ogóle przed reworkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary spin Garena: Demaciaaaaaaaaaa!
Nowy spin Garena: IjaaAAaaaAaaaAaa!

:D

Nie żebym coś mówił, ale brakuje mi tego starego właśnie... Plus Q bardzo skrócili jeżeli chodzi o ten sprint i kilka innych rzeczy. Nie patrzyłem w zmiany dokładnie, ale jak zagrałem jakieś 2 tygodnie temu po reworku to musiałem zrezygnować z kilku przyzwyczajeń :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 20:38, Dartitwo napisał:

No tak, gusta sa rozne, jasna sprawa. Natomiast jego obecny wyglad slabo mi sie ima z
jego koncepcja, teraz blisko mu do swojego opetanego brata zamiast do medrca i straznika
:)


To, że pokazuje zęby nie znaczy, że jest groźny ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować