Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Żeby dostać tę skórkę Elise za golda trzeba mieć zakupioną postać, czy dostaje się razem z postacią jak to było np na giveawayu skórek dla Mastera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 13:18, Matizk napisał:

Żeby dostać tę skórkę Elise za golda trzeba mieć zakupioną postać, czy dostaje się razem
z postacią jak to było np na giveawayu skórek dla Mastera?

postac tez dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 15:14, bobobo napisał:

Szukam kogoś do wymiany gifta,bo jestem forever alone :C

AFAIK znajomego trzeba mieć na liście 2 tygodnie, więc nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mianowicie w czasie grania w LOLa na nowym laptopie z Windowsem 8 mam naprawdę duży ping (150-200), mimo że liczba fps jest normalna (ok. 60). Uniemożliwia mi to normalną grę. Wie ktoś może co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 15:05, fighting_falcon napisał:

Mam problem. Mianowicie w czasie grania w LOLa na nowym laptopie z Windowsem 8 mam naprawdę
duży ping (150-200), mimo że liczba fps jest normalna (ok. 60). Uniemożliwia mi to normalną
grę. Wie ktoś może co może być tego przyczyną?


Słaby internet? Zmierz sobie prędkość netu, albo spróbuj zagrać na tym samym necie na innej maszynie, jak masz możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2013 o 15:10, Budo napisał:

Słaby internet? Zmierz sobie prędkość netu, albo spróbuj zagrać na tym samym necie na
innej maszynie, jak masz możliwość.

Internet jest w porządku, 10mb/s i na drugim kompie, stacjonarnym, nie ma z grą żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 15:15, fighting_falcon napisał:


> Słaby internet? Zmierz sobie prędkość netu, albo spróbuj zagrać na tym samym necie
na
> innej maszynie, jak masz możliwość.
Internet jest w porządku, 10mb/s i na drugim kompie, stacjonarnym, nie ma z grą żadnych
problemów.


Witaj w swiecie windowsa 8, gdzie nic nie działa tak jak powinno ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 15:23, fighting_falcon napisał:

> A testowałeś neta poza grą? Czy tylko tak w grze skacze ping?
Poza grą wszystko śmiga jak należy.

A jaki serwer? Jeśli West to czasowo mogą dziać się takie śmieszne rzeczy, powinno przejść.
Btw. fajny Clint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 1350IP i chcę kupić sobie jakiegoś champa na topa, bo mam w tej materii braki. W tym przedziale cenowym są: Cho''Gath, Mundo, Singed, Sion, Tryndamere. Którą postać wybrać ? Jest też Amumu, ale jego tylko banują, więc raczej nie jest to najlepszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 17:45, Pawciu45 napisał:

Mam 1350IP i chcę kupić sobie jakiegoś champa na topa, bo mam w tej materii braki. W
tym przedziale cenowym są: Cho''Gath, Mundo, Singed, Sion, Tryndamere. Którą postać wybrać
? Jest też Amumu, ale jego tylko banują, więc raczej nie jest to najlepszy pomysł.


Singed według mnie, zawsze będziesz przydatny. Jest dość prosty i możesz dosłownie samemu carrować gry. W dodatku na low elo przeciwnicy przeważnie będą próbować Cię counterpickować Teemo, więc gra w zasadzie wygrana.

Drugi to ChoGath, nie da się tego jakoś mocno counterpickować, zawsze będzie farmił, zawsze będzie tankowaty przez ult (dostajesz hp, więc możesz kupować same resisty). W dodatku pomimo bycia tankowatym ult to też świetny dmg na dobicie jakiegoś carry. Nie wspomnę o świetnym cc.

Trzecia opcja dla mnie to Tryn, przetrwać early i jakoś pójdzie ten splitpush.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Próbuj cho''gatha, fajny jest, dość bezpieczny i łatwy. W dodatku możesz nim iść do dżungli, albo nawet jako support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 18:28, Budo napisał:

Próbuj cho''gatha, fajny jest, dość bezpieczny i łatwy. W dodatku możesz nim iść do dżungli,
albo nawet jako support.


Dzięki wam za opinie. Wezmę Cho''Gatha, bo kiedyś już nim grałem. W reszcie wypadków byłby to skok w ciemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 15:12, kulfonito napisał:

Na jakich champów jest Twisted Fate dobry?


jeden z tych czampów, którzy nikogo specjalnie nie "kontrują"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 15:12, kulfonito napisał:

Na jakich champów jest Twisted Fate dobry?


TF nie ma za zadanie skontrowac przeciwnika na linii, a robić za drugiego gankera przy junglerze. Inne midy też to mogą zrobić, ale nie są tak efektywni, że pojawiają się na bocie 5 sekund po zejsciu z mida. Sam na linii raczej nie będzie tak odcięty od farmy, gdyż ma dobre opcje wave clearingu (red card+Q), jak many brak bierzesz blue card, na ganki gold card, pełen serwis. Troche odstaje jego E (w sumie nie wiem po co ono, daje raczej niezauważalny damage w late i nie wydaje mi się, żeby ktoś specjalnie się ustawiał z nim, by mieć na przeciwniku, raczej tylko pod early harras)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować